668 Shares 4898 views

Zhyuli Lyudovik: biografia francuskiego piłkarza

Zhyuli Lyudovik – jest to jeden z najbardziej znanych piłkarzy we Francji. Przez długie lata swojej kariery udowodnił swoją wszechstronność na boisku iw szatni niezbędności jako mentora. Doświadczony Louis zmienił wiele klubów i wszyscy wyszliśmy coś własnego. Unikalny styl grania i wirtuozerii nadal podziwiany przez fanów.


biografia

Zhyuli Lyudovik urodził dziesiąty lipca 1976 w Lyonie. Od dzieciństwa lubił futbolu. Na pierwszym treningu Przyniosłem mu ojca, który był fanem lokalnego klubu. Julie rozpoczęła naukę w szkole młodzieży „Lyon” i natychmiast zaczęły się pojawiać rezultaty. Trenerzy widział go jako obiecującego gracza. Jako nastolatek został zaproszony do obozu szkoleniowego reprezentacji młodzieżowej Francji. Aw dziewięćdziesiąt czwartym roku Zhyuli Lyudovik po raz pierwszy na boisku.

W „Lion” młody piłkarz gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Z tego nowego pomocnika wykazuje dobrą zdolność do defensywy. W trakcie gry, Julie dosłownie „zaorany” na boisku. Oto on atakuje bramę wroga na pełnych obrotach, a po chwili rozprzestrzenia się w podkategorii w kole środkowym. Pyskaty jak młody zawodnik spadła do gustu publiczności. Pierwszym celem karierze Zhyuli Lyudovik strzelił z 25 metrów do bramki PSG.

Mały Książę

Od czterech lat w „Lyon” Julie grał sto spotkań i strzelił dwadzieścia jeden cel. Ze względu na niski wzrost i dziennikarzy fani dali mu przydomek „Mały Książę”. Jednak brak wzrostu piłkarskiego kompensowane elastyczności i dobrej koordynacji. Po przejściu flanki piłkę powietrza był często w bramce przeciwnika tuż po kontakcie z głową Julie. Jednak główną zaletą odtwarzacza jest jego szybkość. Nikt nie mógł dogonić Francuza, kiedy przyspieszyć. Korona „chip” Julie rozciągający się w kierunku środka z przesunięciem w bok na złamanie karku.

Taka jest stawka zwrócić uwagę na hodowców klubu piłkarskiego „Monaco”, gdy oferowany dużo pieniędzy dla tego gracza. Z dziewięćdziesiąt osiem Zhyuli Lyudovik grał w „Monaco”. Przez sześć lat zdobył czterdzieści siedem głów i wyjść na pole sto osiemdziesiąt cztery razy. Złoto dla piłki nożnej rozpoczął się dwa tysiące lat: „Monako” wygrał French Open i dotarła do finału Ligi Mistrzów.

Zhyuli Lyudovik: pomocnik "Barcelona"

W 2004 roku Julie zainteresował się „Barcelona”. Podczas letniego okienka transferowego, Louis podpisał kontrakt z katalońskim klubem. Przez trzy lata grał osiemdziesiąt mecze, które strzelone dziewiętnaście bramek. Z „Leopard” Louis zdobył wiele trofeów zarówno hiszpański i marzeniem każdego piłkarza – złoty medal Ligi Mistrzów. Fani dali graczowi pseudonim „Speed Julie”. Szybkie i technicznie Francuz zdołał wygrać hiszpańskich „La Ligi.”

Jednak wiedział, że najlepszym miejscem dla dzieci „Lion” – francuskiej ligi. Ale przed powrotem do ojczyzny los rzuca go do Rzymu, gdzie bronił barw miejscowej „Roma”. Rok później, w 2008 roku, Julie podpisał kontrakt z "Paris Saint-Germain." Zaczyna się nowy rozdział w biografii francuskiego Le Petit Prince.

Mowa o francuskiej drużyny narodowej

Piłkarz Zhyuli Lyudovik grał siedemnaście występów w reprezentacji Francji, która jest bardzo mało, biorąc pod uwagę jego wiek. W przeciwieństwie wygląd kariera klub dla drużyny narodowej w Louis nie jest ustawiony. U szczytu swojej formy, był w stanie zagrać na Mistrzostwach Europy w 2004 roku. Jednak z powodu kontuzji nie mógł zagrać. Kolejna nadzieja był Puchar Świata w Niemczech, ale tym razem na podium pojawił się inny młody talent – Franck Ribery. Następnie umieścić główny rozgrywający Francji wziął Sidney Govou. Louis wygrał tylko jedno trofeum w koszulce drużyny narodowej – Pucharu Konfederacji.