705 Shares 8484 views

Jak wyposażyć strefie podmiejskiej z rękami?

To pytanie jest często stoi przed właścicielami małych działkach. Po tym wszystkim, na niewielkim obszarze i chciałaby umieścić budynków oraz ogrodu i drzew owocowych, i klomby i wannę, a może nawet staw z suportu alpejskiego.

Kiedy rozliczania strefie podmiejskiej z rąk, trzeba brać pod uwagę typowe błędy, które początkujący ogrodnicy.

Nie na budowę garażu lub domu po przeciwnej stronie od wejścia lub w środku działki. W tym przypadku droga zajmie zbyt wiele miejsca. Nie jest konieczne, aby zbudować mały obszar rozproszonych budynków – wyrównać hozblok dom i garaż.

Jeśli myślisz o pytaniu, jak wyposażyć strefie podmiejskiej, a następnie słuchać opinii doświadczonych projektantów. Konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do tych elementów, bez których nie da się zrobić. To będzie bardzo szczęśliwy, jeśli masz okazję zorganizować parking dla samochodów poza swoim terenie. W ten sposób będzie można rozszerzyć teren rekreacyjny.

Różnorodność pomysłów, jak wyposażyć stronę kraju, istnieje wielka różnorodność. Jeśli chata nie jest zbyt duży, to nie staraj się sadzić wszystkie rozprzestrzeniających drzew i krzewów. Wystarczy mieć jedno duże drzewo, ale z oryginalnym korony i piękne liście. Korona od czasu do czasu być zmniejszona (do uzyskania regularnego przycinania). Jest dobrze tolerowany lipy i klony.

Dla wielu ludzi, pojawia się pytanie, w jaki sposób wyposażyć strefie podmiejskiej zachowując drzew owocowych? Po tym wszystkim, dawanie jest niemożliwe do wyobrażenia bez świeżych owoców. Dziś jest to możliwe, aby korzystać z pół-karłowatych odmian drzew owocowych. Umieścić wszelkich starań w naprzemienny sposób, aby zrobić miejsce dla klombu lub trawnik.

Jeśli zastanawiamy się,   Jak wyposażyć strefie podmiejskiej, nie powinniśmy zapominać o palecie kolorów budynków i pomieszczeń. Odpowiednio dobrane i stosowane kolor może wizualnie zwiększyć przestrzeń. Doświadczeni architekci krajobrazu są przekonani, że jeśli umieścisz oryginalnego roślin jasne kolory na pierwszym planie, ogród zyskuje objętość i głębokość. W tle są odpowiednie rośliny są zimne i ciemne kolory (głównie drzew iglastych). Jest też inny znany sposób projekt skierowany na osiągnięcie tego samego rezultatu. Na pierwszym planie, aby sadzić rośliny o dużych liściach, a na odwrocie – grzywny.

Na zewnątrz ogród jest w dużej mierze zależna od ogrodzenia. Ogrodzenie musi być w zgodzie z projektem domu. Jego przejrzystość zależy od miejsca, w którym znajduje się willa. Jeśli jest na ruchliwej drodze, to najlepiej zrobić ogrodzenie z solidnych materiałów (kamień, beton, cegła). Ogrodzenie może być przezroczysty, jeśli strefa podmiejska się w opuszczonym miejscu. W tym przypadku głównym płot może zastąpić żywopłot.

Jak wyposażyć strefie podmiejskiej (zdjęcia można zobaczyć w tym artykule), do przenoszenia ciepła latem jest łatwiejsze? Niewątpliwie, to pomoże Ci mały staw lub basen ramkę.

Praca w ich domku letniskowym jest bardzo ważne, i to dostarcza wiele prawdziwa zabawa, ale nie zapominaj, że przede wszystkim jest to miejsce na odpoczynek, więc powinno być wygodne i piękne.