110 Shares 7749 views

Lek „Danabol”: skutki uboczne

Lek „Danabol” odnosi się do grupy steroidów anabolicznych. Wnikając w środku jądra komórki, substancja czynna aktywuje komórki roboczej genetycznej, przy czym nie jest to wzrost syntezy RNA, DNA, białek strukturalnych, enzymy są aktywne oddychanie tkanki i zwiększa oddychanie tkanki samodzielne utleniającego fosforylowania prowadzi się, macroergs gromadzą się wewnątrz komórki.

Lek ten hamuje procesy kataboliczne stymuluje anaboliczne, które są powodowane przez działanie glukokortykoidów. Zastosowanie preparatu powoduje wzrost masy mięśni, co zmniejsza osadzanie się tłuszczu, odkładanie się wapnia w kościach, poprawia trofizmu tkanek, narządów opóźniać fosforu, azotu, siarki, sodu, wapnia i wody.

Lek ma homeopatyczne oddziaływań związanych ze wzrostem powstawania erytropoetyny. androgenów niskie oznacza aktywność może powodować rozwój drugorzędnych cech płciowych męskich.

Wskazania do przyjęcia „Danabol” lek

Recenzje pacjentów przyjmujących lek, mówiąc swój efekt terapeutyczny w zaburzeniach syntezy białek, urazy różnego pochodzenia, wyniszczenie oparzenia. Środki przeznaczone do leczenia niewydolności nerek i nadnercza, dystrofia mięśni, toksycznej powiększenia tarczycy, osteoporozę. Leki skutecznie przed i po zabiegu, to jest wykonane po ekspozycji i zakażenia. Lek jest przepisywany do ujemnego bilansu azotowego podczas terapii kortykosteroidami, aplastyczną i gipoanemii. Jako lek pomocy do wzięcia kiedy leczeniu zapalenia kości i szpiku, gruźlica, zapalenie wątroby i astmę.

Lek „Danabol”: Dawkowanie i sposób podawania

Dorośli mogą przyjmować lek w dawce początkowej 20 mg dziennie. Ilość nośna leku wynosi 5-10,0 mg dziennie. Maksymalna dawka nie przekracza 50,0 mg.

Dzieci rozładowaniu w zależności od wieku, od 0,040 do 1 mg na kilogram masy ciała. można wziąć dwa lata. Oznacza miesięcy leczenia, ponownego leczenia przeprowadzonego przez półtorej do dwóch miesięcy.

Lek „Danabol”: skutki uboczne

U samic połowie negatywnych objawów ucisku wyrażone w funkcjonowania jajników, objawy wygląd wirylizacji, zaburzenia cyklu miesiączkowego, wygląd hiperkalcemii.

U mężczyzn, podczas stosowania leku „Danabol” efektów ubocznych u niedojrzałych płciowo oczywistych objawów wirylizacji, idiopatichsekoy przebarwieniami skóry, zatrzymanie lub spowolnienie wzrostu. Negatywne objawy post-dojrzewania wyrażona podrażnienie pęcherza The ginekomastia pojawienie priopizma w podeszłym wieku może zaatakować przerost lub rak prostaty.

W obu płci po leczeniu „Danabol” efekty uboczne występują w postaci postępującej miażdżycy, obrzęki obwodowe i nieprawidłowej funkcji wątroby związanej z żółtaczka, zaburzenia niestrawności. Ból może pojawić się w długich cylindrycznych kości zachodzą zmiany we wzorze leukocytów voniknut hypocoagulation, podatne na krwawienie.

Lek „Danabol”: skutki uboczne i przeciwwskazania

Surowo zabrania się korzystania z nadwrażliwością narkotyków do jego składników. Niedopuszczalne jest leczenie chorób raka prostaty u mężczyzn z rakiem piersi u kobiet. Terminy nie wytwarzają zaawansowanej miażdżycy, nerek i niewydolności wątroby, przewlekłe i ostre zapalenie gruczołu krokowego, karmienie piersią i ciąży.