898 Shares 5235 views

Grając w polu karnym. "Resident Evil: Retribution": aktorzy, role i działka

Ostrzeżenie! To już piąta próba „Czerwona Królowa”, aby zniszczyć ludzkość. Aby to zrobić, wiele pracy zostało zrobione: stworzył wiele klonów wyświetlane tuzin nowych rodzajów potworów i opracowali symulację największych miast na świecie. Ogólnie rzecz biorąc, jeden z laboratoriów „Umbrella” Spółki podana jest w pełnej gotowości bojowej. Ale czy to wystarczy? Ten artykuł omówi fabułę filmu „Resident Evil: Retribution”, aktorów i ról, które grali.


nieuchwytny Alice

W ten sposób firma „Parasol” nadal istnieje, a sztuczna inteligencja „Czerwona Królowa” wciąż próbuje zniszczyć świat. Jednak nie wszystko jest stracone. Wszakże w świecie są ludzie gotowi oprzeć szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa T. Ale znowu, główny ciężar spadnie na barki byłego Corporation projektu – kobiety o imieniu Alice.

W tym czasie wydarzenia odbywają się jedną z podstaw do przechowywania radzieckich okrętów podwodnych, położony na Kamczatce. Okazuje się, że nie są prowadzone eksperymenty na rozprzestrzenianie się wirusa w czterech największych miastach świata. Każda symulacja skrywa wiele niebezpieczeństw, więc Alicja chce jak najszybciej opuścić to miejsce. Aby jej pomóc, nawet wyzwalające szturmowy oddział został wysłany. Ale będzie to łatwiejsze, biorąc pod uwagę, że liczba armii potworów dużo wyższa?

"Resident Evil: Retribution": podmioty prowadzące role

Czasami czuje litość wielką i straszną korporację „parasola”, który od czasu do czasu do czynienia z przeszkodą nie do pokonania, że zapobiega trwale realizować wszystkie swoje makabryczne plany. Nawiasem mówiąc, tym razem jej szanse są nikłe, bo Alice była głównym przeciwnikiem „Czerwonej Królowej” oraz w filmie „Resident Evil:. Retribution” Milla Jovovich ( „Piąty element”, „Jego sztuka”, „Freaks” i inne.) Odgrywa postać, która jest teraz napędzany nie tylko przez instynktu samozachowawczego, ale także pragnienie, aby chronić swoją rodzinę.

Nawet aktorka (Milla Jovovich) powiedział kiedyś, że po tym, jak została mamą, jej charakter (Alice) stał się bardziej ludzki, wrażliwy i sentymentalny. I na próżno, ponieważ wśród przeciwników, którego poznała na Kamczatka, będą ci, z którymi walczyła u boku.

Na przykład, jego droga będzie Dzhill Valentayn, odgrywa Sienna Guillory ( "kiss bleed", "Eragon", "Vysotka" et al.). I to nie jest przyjazne spotkanie. To kiedyś byli dobrymi przyjaciółmi, a teraz Jill skierował oddział, którego zadaniem – aby wyeliminować Alice.

Nie bez byłego pracownika służby bezpieczeństwa korporacji „parasolowe” Reyn Okampo, grany przez Mishel Rodriges ( „Szybcy i wściekli”, „Maczeta” i in.). Jednak od tego Ren były tylko wysokich umiejętności bojowe i strzelanie. A to jest tylko klonem kolejności Dzhill Valentayn, co jest mało prawdopodobne, aby wspiąć przytulić. Nawiasem mówiąc, Mishel Rodriges dostał dwie role w filmie. Zagrała także obcy, że Alicja spotkała się w jednej z symulacji.

strona ratunkowy

Trudno sobie wyobrazić, jak wysoka wartość „Alice Project”, jeśli za jej zbawienie wysłał specjalną jednostkę na dwa skutery śnieżne. Ale widocznie, szef operacji był zbyt pewny siebie, kiedy postanowił rzucić umrzeć w tym piekielnym miejscu we wszystkich czterech myśliwców.

Albert Wesker prawdy, grany przez Shawn Roberts ( „X-Men”, „Złodziej życia”, „Jumper” i inne.), Musimy oddać hołd facetów podniósł inteligentny i doświadczony. Zespół był znajomy Alicji na czwartej części – Lyuter Uest (Boris Kodzho) i członek gwiazd siły uderzeniowe – Barry Burton (Kevin Durand). Nie było nawet agent Leon S. Kennedy od rządu USA (Johann Urb). Wszystkie z nich są daleko od nowicjuszy i wyposażyliśmy je dobrze. Ale faceci byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby mieli w kieszeni strzykawkę z pasożytem „Las Plagas”.

prawie wszystko

Można powiedzieć, że film „Resident Evil: Retribution” aktorzy grali tylko jeden odcinek. Więc nie trzymaj kciuki za ciekawą i bogatą historię. Przygotuj się na oglądanie jednego, ale długotrwałe sceny walki. I co z tego? Piąty film jest już możliwe, a obecnie pozwolić. Plus bandyta może patrzeć spokojnie, nawet tych, którzy nie są zaznajomieni z głównego wątku.

Co do scen akcji, wówczas mogą one robić różne osoby. Tak, wszystko wygląda spektakularny gdy Alice i Ada Wong (Li Bingbing) w symulacji Nowym Jorku nacisnął dwa „Wisielec” lub gdy metro Moskwa noszony ogromny Monster „Lizun”. Ale akrobacje wykonywane przez głównego bohatera, wygląda bardzo nienaturalnie. Widząc, jak Alice robi kolejny skok w dal, wyobraźnia automatycznie dorisovyvaet jej linę, która w rzeczywistości, to faktycznie robi i jego rozporek.

Nadzieję na najlepsze

Ok, fabuła i sztuczki można spierać się w nieskończoność. Ale film "Resident Evil: Retribution" dobrymi aktorami udał. Kompozycja jest bardzo poważny, bardzo niewiele osób będzie odmówić sobie przyjemność patrzeć na jego pracę. Ale, niestety, to tylko obrazy duży plus. Po piątej części – „Resident Evil” jak przerwy reklamowej pomiędzy serii filmów I mamy nadzieję, że później nastąpi naprawdę ciekawy, ekscytujący i barwnej historii, tym bardziej musi być izolacja.