153 Shares 9879 views

Co to wole?

Dziś wiele mówi się o takich chorobach jak dysbioza. Ta zmiana w składzie pod względem rodzajów bakterii – bakteryjnej – tkankę jelit i skóry.

W odpowiedzi na pytanie, jaka jest przerost, warto zwrócić uwagę na przyczyny, które ją wywołują.

Przede wszystkim należy stwierdzić, że choroba ta występuje po biorąc pieniądze od efektu przeciwbakteryjnego. Może to być, na przykład, antybiotyki. Sprowokować pojawienie dysbioza może źle diety, zaburzenia układu odpornościowego. Dlatego należy przestrzegać diety, a także w celu zapewnienia, że ciało nie przenika żadnych chorobotwórczych i szkodliwych mikroorganizmów, takich jak: grzyby Candida, Aspergillus, które tworzą tzw chorobotwórczych florę. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na higienę.

Kiedy lekarz zadaje pytanie, jaki jest przerost, mówi, i że choroba rozwija się etapami. Posiada cztery etapy rozwoju. W pierwszym etapie odznacza się niewielkim zmniejszeniem liczby bezwzględnych bakterii w jelitach. Co do zasady, patogenny mikroflora na tym etapie rozwoju jest znikoma. Zwykle nie ma poważne zaburzenia jelitowe są obserwowane.

Jeśli mówimy o drugim etapie, staje się widoczne, że ten dysbioza. W tym etapie zmniejsza się liczba Bifidobacteria, Lactobacilli oraz liczba bakterii chorobotwórczych, na odwrót zwiększa się bardzo szybko. Jelita przestać działać w trybie normalnym: są biegunka, bóle, wzdęcia.

Trzeci etap to zapalenie skory, dysbakterioza ściany jelita. Jest to spowodowane wpływem niebezpiecznych bakterii chorobotwórczych. Biegunka w tym etapie jest przewlekły. U dzieci, nie może być nawet zacofanie.

W końcu, w czwartym etapie choroby – jest to faza ostrych infekcji jelitowych. Zobowiązać flory jest prawie nieobecny. Większość tych bakterii – grzyby chorobotwórcze i florę. Zazwyczaj na tym etapie ma jakąś chorobę formularz powiązanymi: niedokrwistość, wyniszczenie i niedobór witamin.

Kilka słów o tym, jak objawiają dysbioza. Jej głównym objawem jest ból brzucha i biegunka. Kiedy to zdarza się dość często biegunka. Z reguły, gdy kał jest zielony, stopniowo staje się wodnisty. Pacjent zaczyna ataki wzdęcia, wzdęcia, dudnienie, i tak dalej. Nie ma apetytu, ciągłe zmęczenie, złe samopoczucie, zmęczenie i bóle głowy. Jeśli spojrzeć na wygląd, twarz mizerny pacjenta, blady, masa ciała jest bardzo mała. Takie osoby: skóra i kości, jednak żołądek podczas osiągając duże rozmiary. W ciężkich przypadkach, pacjent leży z zamkniętymi oczami: tak on ma słabość. To staje się taki pacjent jest bardzo rzadkie. Jak dla niemowląt, często histerycznie płakać z powodu bólu w brzuchu.

Jeśli mówimy o komplikacji, które nieuchronnie wynikać z choroby, należy wymienić przede wszystkim, niedobór witamin, niedokrwistość, posocznica brzucha i zapalenia otrzewnej.

Wszystkie te choroby wymagają dalszego leczenia.

Więc, co jest dysbioza, to jest teraz jasne. Nadszedł czas, aby zrozumieć, jak to jest zdiagnozowana. Najszerzej stosowane metody diagnostyczne obejmują metody sprawdzania mikrobiocenozy: analiza kał, diagnostykę PCR, analizę biochemiczną metabolitów bakteryjnych.

Po zainstalowaniu główną przyczynę choroby, należy natychmiastowego podjęcia leczenia przepisanych leków, które zawierają w swoim składzie niezbędny do utwardzenia bakterii. Jeśli leczenie jest skuteczne, że zakorzeni się w organizmie i rosną do pożądanej wysokości.