445 Shares 1617 views

Miód Strawberry: opis odmiany i produktywności

Truskawka – pyszna i pachnąca jagodowych. Jego jasny kolor czerwony i forma uwodzicielski ona Looker i ręce dotrzeć do zgrywania go z krzaka. Ogrodnicy wywnioskować wiele odmian tego owocu. Amerykańscy hodowcy truskawek Miód został stworzony.

opis odmiany

Roślina jest gęsta wyprostowany krzew z silnym systemem korzeniowym. Związek pozostawia dorastają do 23 cm długości. Składają się one z trzech małych liści na uchwycie. Każdy róg mogą dorastać do 13 arkuszy. W czerwcu, są długie wąsy. Duże jagody miodu truskawek. Opis odmiany w czasopismach ogrodniczych mówi, że owoce osiągają wagę jagód '30 Kolor czerwony ciemny, a kształt stożka. Peel genialny. Smaku owoców słodkich i kwaśny, staje się bardziej nasycone koniec owocowania.

rozkwit

Odmiana truskawki „miód” kwitnie na początku maja, około 15 dni. Każdy krzew jest w stanie zwolnić osiem łodygi, z których każdy jest rozpuszczony osiem kwiatów. Począwszy od połowy maja, owoce dojrzewają. W zależności od regionu, sadzenie jagody rosną w okresie od 15 do 25 maja. Jeśli truskawki uprawiane w szklarniach, uprawa można uzyskać szybciej. Owocowania roślin przez dwa tygodnie. Jagody są najlepiej zbierać co 2-3 dni.

Cechy odmiany

Ma wiele zalet Strawberry miodu. Opis odmiany pozwala przeznaczyć te indywidualne cechy rośliny.

1. Utrzymuje świeżość owoców do trzech dni.

2. Ma atrakcyjne stroje firmowe i bogaty smak.

3. Liście wykazują zwiększoną odporność na choroby.

4. mróz roślin.

5. dojrzewa szybciej odmian dojrzewających.

Gatunek miodu truskawki nie znosi działanie wilgoci, jak również swoje wady. Jeżeli owoce są długotrwałe przechowywanie, owoc ciemności, która osłabia atrakcyjność rynkową. Korzenie mogą być narażone na Verticillium. Jest to choroba grzybowa, która prowadzi do śmierci rośliny.

jagody

Gdy sposób pojedynczy sadzenia – do 146 kg / ha, a przy Multitape – do 126 kg / ha, a wydajność truskawek miodu wynosi średnio 500 gramów krzewów jagód. Utrzymując dobre owocowanie pomocy prostych zasad:

  1. Zaleca się co pięć lat, aby przeszczepić krzaki na innych miejscach. Ta czynność spowoduje zmniejszenie liczby owoców i szkodniki.
  2. Alternatywny upraw różnych rodzin i kultur na jednej części siedziska. Jest to tak zwany obrót. To pomaga zmniejszyć zagrożenie chorobami, jak również w celu oddzielenia najsmaczniejsze i nadaje się do odmian ogrodnikiem.
  3. Są chwile, kiedy posadzone razem „chwast” berry (zawieszenie, Ciuciubabka, i inni) i Strawberry miodu. Opis każdej z odmian bezowocne roślin wymienionych powyżej, zawiera informacje na temat ich potężnego wzrostu wegetatywnego. Agresywne typy truskawki są większe i emitują dużą ilość wąsów. Oni spowalnia rozwój odmian owocowych.
  4. Przed siewem gleba musi odpocząć. Prekursor idealnym będzie buraków, marchwi.
  5. Kiedy zbiera się pierwszy upraw, plantacji pług. W tym przypadku, trzeba przygotować się na przyszłość uprawy truskawek. Koszty są kompensowane przez wysokie wydajności sadzonek.
  6. Aby jagody zachowała swoją rynkową dłużej, zostanie on usunięty po pobraniu w pudełku. Truskawki i zalać niemożliwe do zmiany.
  7. Aby zwiększyć wydajność rośliny hoduje się pod folią. Ta metoda pozwoli kolekcję wczesnej produkcji.

Każdy ogrodnik tajne uprawę truskawek. Niektóre praktycznie nie używać nawozów, inni są wymyślanie nowych sposobów gromadzenia lepiej zachowują piękną formę. Trzeci pewien sposób przygotowany grunt i siewek.

zasady sadzenia

Można powiedzieć, że wrażliwe na warunki zewnętrzne Strawberry miodu. Rozwijającą się głównie łatwo przechodzi. Dla dobrego wzrostu i zbierania owoców powinien być sadzone na płaskiej, oświetlonego miejsca, korzystnie w słabo kwaśnym lub w glebie piaszczysto-gliniastej glebie gliniastej. Witryna powinna być przygotowana na jesieni do 30 dni przed sadzeniem jagody. Dokonując gleby następujące: nawozy organiczne, superfosfat, siarczan potasu. Wiersze awaryjne lądowanie w odległości około 60 cm. Studzienki wykonane w 12 cm głębokości, zachowując odległość między nimi wynosi około 30 cm. Sadzenie lepiej w godzinach wieczornych. Jak dobrze, trzeba wlać mały kopczyk z ziemi, a na wierzchu położyć krzew truskawkowy. Pamiętaj, aby rozłożyć korzenie przed sadzeniem. Koniuszka pączek powinien być na poziomie gruntu. Po posadzeniu, gleba powinna być odwadniany i ściółka próchnicy. Podlewanie odbywa się codziennie w pierwszym tygodniu, a następnie – raz na 7 dni.

Sadzonki w szkółce lepiej kupić w celu uniknięcia przeniesienia roztoczy i innych chorób roślin. Przed zakupem upewnij się, że trochę zbyt krzew nie wyrosło. Aby to zrobić, należy zwrócić uwagę na centralnym arkusza, który powinien być mały i zielony. Po zakupie sadzonki sadzi się w małym naczyniu i umieścić w mieszkaniu lub w szklarni. Truskawki Miód nie można umieścić obok dużych krzewów i drzew, a także papryki, pomidorów, ziemniaków i oberżyny. Rośliny te mogą być nosicielami vertitsilleza, która jest w stanie zniszczyć kulturę.

pielęgnacja

Ponieważ odmiany truskawkowe nie podoba się nadmiar wilgoci, konieczne jest regulowanie płukanie. W pierwszym roku na 1 metr kwadratowy sadzenia powinna spaść 8-10 litrów, w zależności od warunków pogodowych. Ziemia muszą mierzwa film lub słomy. Poluzowanie wydać co 10-15 dni. Pamiętaj, aby okresowo karmić roślina i monitorować pojawianie się szkodników.

W trakcie wzrostu problemów truskawka może powstać w którym zawsze jest jakiś powód. Na przykład, gdy kwiaty, owoce i rośliny nie Podstawa może być szkodliwe piętno podczas mrozów. Jeśli istnieją jakieś krzaki owoce, a inni nie, nie jest prawdopodobne, aby obwiniać odmian chwastów. W przypadku małej jagody powodów może być brak pylenia.

Truskawka miodu. opinie

Ogrodnicy docenili różnorodność jagód. Obchody przyjemny aromat, bogactwo i piękno owoców. Zdolność do przenoszenia naprężeń mrozy truskawka, ale ze względu na wczesnym okresie kwitnienia kwiaty późne przymrozki mogą zostać uszkodzone. Godność są uważane za wczesne dojrzewanie i dobre żniwa. Ogrodnicy sugerują możliwość dobrze rosną bez opatrunków truskawkowy.

Ogrodnicy i oznaczyć stopień wad. Na przykład, dokładne regulowanie ilości nawadniania, tak jak truskawki mogą być utracone, gdy nadmiar wody. Owoce roślin należy natychmiast wystawione na sprzedaż w krótkim czasie po zbiorze owoców przyciemnić. Liczba ogrodnicy podkreślić, że niestabilna do vertitsillezu Strawberry miodu. Opis odmiany, zdjęcie zawsze można znaleźć w czasopismach ogrodniczych. Jest to jedna z najczęstszych odmian truskawek, które są wykorzystywane do obrotu.