542 Shares 7307 views

"White Park 2" – LCD, Moskwa. Planowanie adres, opinie

Jeśli myślisz o zakupie mieszkania w czystym ekologicznie rejonie stolicy, nie są gotowi pożegnać się z rozwiniętą infrastrukturą, oferują zwrócić uwagę na nowych budynkach Moskwy, znajduje się w północnej części miasta. Obecnie są one reprezentowane przez różnych firm budowlanych, oferując gospodarkę mieszkaniową, Comfort i Business Class. "White Park 2" – LCD, spełnił wszystkie oczekiwania współczesnych konsumentów. Jako część tego materiału, ocenimy projekt ze wszystkich stron.


O projekcie

„White Park 2” – kompleks mieszkalny, położony w północnej Moskwy. Projekt jest atrakcyjna dla tych, którzy przywiązuje ogromną wagę do ochrony środowiska, ale również chce zainwestować środki w metrach kwadratowych. Udana lokalizacja, korzystanie z zaawansowanych technologii budowlanych zapewnić popyt projektu na rynku nieruchomości.

LCD „White Park 2” – drugi etap globalnego projektu o tej samej nazwie, reprezentowany przez czterech wieżowców o zmiennej wysokości (13, 18, 23 i 24 pięter). Wszystkie obudowy są zbudowane na technologii monolitycznej, który obejmuje system fasad wentylowanych. Wszystkie wejścia są wyposażone w nowoczesny i szybkich windach bezgłośnie, zapewniając komfort dla każdego mieszkańca. Na pierwszym piętrze jest przeznaczony dla obiektów handlowych, organizacji usługowych. Kierowcy mogą spodziewać się strzeżony parking podziemny na 87 samochodów.

lokalizacja

Wszystkie takie same White Street Sea został wybrany do budowy kompleksu drugim etapie, ale teraz to jest po przeciwnej stronie. W północnej części miasta, jak zauważył samych Moskali, czystsze, nie koncentruje się niebezpiecznych branż, odpowiednio, tu żyć – to przyjemność.

dostępność komunikacyjna

Stacja metra "Rzeka Station" – najbliżej LCD "White Park 2". Informacje zwrotne od klientów i mieszkańców pierwszego etapu kompleksu zwrócić uwagę na problemy transportu. Stacja metra dzisiaj można dojechać trolejbusem numer 58 lub numer 60. W perspektywie krótkoterminowej, budowa stacji metra, co zwiększy koszt nieruchomości o 15-20%. Obecnie istnieje jeszcze możliwość zakupu mieszkania marzeń ze znacznych zniżek i oszczędności dla budżetu.

Kierowcy pozytywne o warunkach drogowych: w tej chwili praktycznie nie ma korków, więc aby dostać się gdziekolwiek w stolicy dość łatwo.

ekologia

LCD „White Park 2” znajduje się w czystej ekologicznie i przyjaznym miejscem zamieszkania. Potencjalni nabywcy są zaniepokojeni bliskość składowiska, który jest zaledwie 10 km od dzielnicy. Ale mieszkańcy pierwszego etapu kompleksu nie wyrażały żadnych niezadowolenie. Jest wystarczająco dużo ciszy i spokoju, deweloper próbował ratować tereny zielone, Urządzanie terenu spacerowe wyposażoną i rekreacyjnych, sportowych i placów zabaw dla dzieci w różnym wieku.

infrastruktura

Nowa Moskwa przeważnie oferują mieszkańcom własną infrastrukturę. Ten przypadek – nie jest wyjątkiem. Dzięki projektowi pierwszy etap mieszkańców kompleksu „Białym Park 2” (LCD klasy biznes) nie będą występować niedobór infrastruktury. Jest on reprezentowany przez Khimki Reservoir, parki, liczne place, centra fitness, klubów sportowych, centrów handlowych i rozrywkowych. W pobliżu znajduje się kilka przedszkoli i szkół średnich.

Mieszkańcy pierwszej fazie domów podkreślają bliskość sklepów, centrum rozrywki – nie ma żadnych problemów z organizacją zajęć rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. W tym obszarze pozostaje stosunkowo cichy i spokojny, w którym wszystkie warunki niezbędne do uzyskania najbardziej wygodnego życia.

Mieszkania, planowanie

Oczywiście ci, którzy rozważają za pobyt LCD „Biały Park 2”, planowanie mieszkań, materiał z ich obawy nie mniej niż innych składników. Co robi deweloper? Każdy może kupić jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkanie przełożonego. Różnorodność rozwiązań planistycznych – podkreślają, że wszystkie nabywców. W wyniku tego, że nie bierze pod uwagę wszystkie wymagania i kupić dokładnie to mieszkanie, które będzie spełniać podstawowe życzenia i preferencje. Powierzchnia waha się od 44,5 do 125,5 metrów kwadratowych, to jest naprawdę przestronne mieszkanie, które stworzyło korzystne warunki do życia. Wszystkie pomieszczenia są bez dekoracji, ale są loggie i balkony przeszklone i zaizolowany, okna roztacza się przepiękny widok na Khimki zbiornika.

Kilka słów chcę powiedzieć o samych układów. apartamenty z jedną sypialnią, począwszy od 45 metrów kwadratowych prezentowanych kuchni klasyczna sypialnie izolację, a także studiach. Mieszkania dwupokojowe waha się od 74 metrów kwadratowych zapewnia również rozwiązania planistyczne z United kuchni i salonie – apartamenty te są najbardziej pożądane dziś. Przeciętny dwupokojowe mieszkanie 110 metrów kwadratowych prezentowane w której każdy członek rodziny będzie czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe. I tu jest miejsce, gdzie deweloper był w stanie przyjść do jednej koncepcji: więcej niż 30 metrów jest zarezerwowane dla kuchni-Salon, stanowiących jedną przestrzeń, pozostała przestrzeń jest podzielona na dwie oddzielne sypialnie, z których każda jest wyposażona prywatnej kąpieli – idealne rozwiązanie dla dużej i szczęśliwej rodziny.

cena emisyjna

Koszt mieszkania już od dawna nie jest zaskoczeniem w Moskwie, nie każdy może sobie pozwolić, aby żyć w Moskwie, zwłaszcza w kompleksie klasie biznes. Ale jeśli zwrócić uwagę na kompleksie mieszkaniowym „White Park 2””, oznacza to, że masz wymaganej kwoty. Koszt metra kwadratowego zaczyna się od 160 000. Na tej podstawie, jednopokojowe mieszkanie bez wykończenia można kupić za $ 7,2 miliona dolarów. Deweloper posiada akcji, co daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. a współpraca z największymi bankami pozwala uzyskać kredyt na korzystnych warunkach.

podsumowując

LCD „White Park 2” był ulepszoną kontynuacją tej samej nazwie pierwszego etapu projektu. Jeśli możesz sobie pozwolić na mieszkanie w Moskwie, przyjrzeć projektu bliska. Bo to jest dostępne dla kosztu kapitału mieszkań można kupić przestronne mieszkanie w zielonej okolicy, w odległości spaceru od niezbędnej infrastruktury.