886 Shares 2496 views

Lodówka Samsung: opinie i funkcje

Wykonaniem stylu urządzeń gospodarstwa domowego jest lodówka firmy Samsung. Opinie klientów charakteryzują tę firmę jako jeden z najbardziej nowoczesnych, popularnych i modnych. Co roku na rynku znajdują się nowe produkty pod marką Samsung. Czasami zmiany odnoszą się do wyglądu: są modele z podświetleniem, z wyświetlaczem o innym kształcie lub innym układzie, o innym kolorze. I czasami są lodówki o innej wysokości, kompletny zestaw lub ogólnie rzecz biorąc firma daje nowy skład.


Kto najchętniej kupuje lodówki marki Samsung? Opinie klientów wskazują, że najczęściej są one pozyskiwane przez młode pary, a także bogate rodziny. Jednak wśród modeli tej firmy są takie, które będą dostępne dla każdego. Na przykład lodówka Samsung RL-29 THCSW: niska (około 167 cm), dwukomorowa, biała, z zamrażarką dolną i jedną sprężarką. Jest bardzo oszczędny, a model pracuje bezszelestnie. W przedziale chłodzącym znajdują się 4 mocne półki szklane, aw zamrażalniku znajdują się dwa małe plastikowe pudełka. Ogólnie rzecz biorąc, model ten jest idealny do małej kuchni i rodziny 1-2 osób.

Dla porównania można rozważyć inną, tańszą lodówkę Samsung. Opinie klientów wskazują, że jednym z najbardziej popularnych modeli jest Samsung RL-44 ECPS. Co tak bardzo przyciąga klientów? Po pierwsze przyjemny, miękki kolor srebrzysty. Po drugie, rozmiar – wysokość tej lodówki wynosi 2 metry, a zatem będzie zawierać wiele produktów: domowej roboty, pikle, dżemy, duże patelnie i patelnie, w ogóle, wszystko, czego pragnie twoje serce. Ponadto lodówka wyposażona jest w system No Frost, który nie pozwala na rozmrożenie. Zamrażarka w tym modelu jest również dość przestronna. Składa się z trzech plastikowych pudełek z przezroczystymi panelami czołowymi, przez które można zobaczyć przechowywane produkty oraz płaską paletę, która może być stosowana do zamrażania jagód i lodu. W tym modelu, na dole komory chłodziarki znajdują się 2 szuflady: świeży obszar i pudełko do przechowywania warzyw. Obydwa pola są łatwo rozszerzane wzdłuż prowadnic. Tak zwana strefa świeżości przeznaczona jest do dłuższego przechowywania łatwo psujących się produktów.

Co jeszcze przyciąga uwagę odbiorców Samsung lodówka? Opinie klientów wskazują, że dla wielu decydującym czynnikiem przy zakupie była dostępność wielofunkcyjnego, wygodnego wyświetlacza z podświetleniem. Dzięki wyświetlaczowi można ustawiać temperaturę w komorze chłodziarki w granicach lub podać specjalny tryb przechowywania produktów. Na przykład, gdy właściciele wyjeżdżają na kilka dni lub nawet tygodni i naturalnie nie zostawiaj łatwo psujących się żywności w lodówce, możesz włączyć tryb "urlopu". W takim przypadku tylko zamrażarka będzie pracować, a lodówka pozostanie wyłączona. Tak, rachunek za elektryczność będzie spadać. Funkcja "urlopu" nie jest jedyną opcją, która sprawia, że lodówka Samsung jest atrakcyjna dla kupujących. Opinie użytkowników, którzy zakupili już ten sprzęt, twierdzą, że najpopularniejszą opcją jest szybkie zamrożenie i wyciszenie. W rzeczywistości wielu pamięta ten irytujący dźwięk, który emituje lodówka, sygnalizując, że drzwi są otwarte. Zostało to wzięte pod uwagę przez twórców Samsunga. Chłodziarki tej marki umożliwiają odłączenie tego sygnału. Również funkcja "szybkiego zamrażania" jest bardzo potrzebna, co pozwala na chłodzenie i zamrażanie produktów w krótkim czasie. W takim przypadku sprężarka pracuje bez przerwy, szybko obniżając temperaturę do -24 – bardzo wygodna, gdy trzeba ostygnąć piwo przez ćwierć godziny na początek meczu piłki nożnej.

Ogólnie rzecz biorąc, lodówki firmy Samsung (opinie klientów potwierdzają to) są bardzo stylowymi, nowoczesnymi, praktycznymi i łatwymi w obsłudze modelami.