466 Shares 4459 views

Pakhra River – wolność dla rybaka

Pakhra Rzeka jest największym dopływem rzeki Moskwy. Płynie od strony południowej stolicy. Pomimo niewielkiej długości – sto trzydzieści kilometrów – i małego basenu – trochę mniej niż trzech tysięcy metrów kwadratowych – to działa około dwieście trzydzieści dopływów.


źródło

Pakhra rzeki pochodzi od środka przewodu Medvedkov małego bagna siedem kilometrów od Railway crossing Ozhigova. Na samym źródłem jest to, w niektórych miejscach stają się suche w lecie maleńkim strumienia, co sprawia, że jego droga przez gęsty brzozowy las w północno-wschodniej. Uzupełniane w tym miejscu kilka bezimiennych dopływów, zamienia się w pełną płynącej rzeki, stopniowo zmienia swój kierunek przepływu, odwraca się na wschód.

Pakhra – rzeka na mapie

Na tym dopływem rzeki Moskwy znajdują Podolsk, wiele wiosek: Dubrovitsy, Shishkin les – wsie i przysiółki: Konakovo, Red Pakhra, Yam, Kolychevo, Dolin, Churilkovo Green Sloboda, itd. W jego łóżko ma głębokie dziury w całym .. prawdopodobieństwo rozpuszczając wapienia. Niektóre dopływy Pakhra utracone w krasowych porażek, wzdłuż brzegów wielu osuwisk. Głęboka dziura w ustach u zbiegu rzeki Moskwy jest znana od ubiegłego wieku. Powstał on w wyniku wydobycia wapienia, z których zbudowany z białego kamienia.

funkcje

Rzeka Pakhra zamrozić do połowy listopada, a otwarte nie wcześniej niż na początku marca. Sprężyna powódź zawsze towarzyszy woda wysokiego podnoszenia. Wiosna z niej spływa do siedemdziesięciu pięciu procent całkowitego strumienia objętościowego za rok, co przyczynia się do niskiej puli lesistości.

Uważany za jednego z ryb po Oka Pakhra znajduje się w południowych przedmieściach, a terytorium Nowej Moskwie. Największe dopływy są Desna Rzeka, mocz i Rozhayka. Rzeka Pakhra dość kręta. W dość ciepłe zimy nie zamrażać.

nie Pakhra rzeka żeglowna. W najgłębszych częściach głębokości nie większej niż osiem metrów. Bardzo często są miejsca, gdzie można go łatwo brodu,.

dla rybaków

Szerokość rzeki – maksymalnie pięćdziesięciu metrów. Idąc od rybołówstwa, należy pamiętać, że banki znane są częste osuwiska.
Połowy na rzece Pakhra bardzo ciekawy. Wśród fanów „cichej polowania”, to wiadomo, że można złapać duże leszcze. Wynika to z obecności w nim głębokich dołach i szczelinach hity wapienne kluczy. Wcześniej Pakhra miał kilka zapór, które teraz są zdemontowane. Są także w korycie rzeki były doły. Jedyny pozostały starej tamy znajduje się w pobliżu miejscowości Uslon.

gatunki ryb

Nawet niedoświadczony wędkarz może mieć szczęście, aby stać się właścicielem bogatej produkcji. Również rzeka Pakhra słynny okoń, leszcz, płoć, szczupak, kleń, jaź i kleń. To tutaj – w jednym z niewielu miejsc w okolicy Moskwa – można złapać duże, o wadze do kilograma, karp.

rodzaje rybołówstwa

Gwarantują dobre połowy może stać się nawet najbardziej prosty pręt, posiadający minimalną przystawki. Zatem Pakhra dość kapryśny dla rybaków połowu zależy nie tylko od rodzaju połowów, ale również od prawidłowego żywienia. Ci, którzy planują złapać szczupaka, co do zasady, zabrać ze sobą przędzenia lub kubki. Ponad najczęstszą połowy prowadzone z brzegu. Z łodzi rybackiej jest niewygodne ze względu na krętość koryta i wspólnych obszarów z płytkiej głębi. Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest uważany za tama na rzece niedaleko wsi Shaganino.

zakaz wędkarstwo

Zamknięcie sezonu w rzece Pakhra pokrywa się z charakterystyką zbiorników podmiejskich ogólnego zakazu. To nie jest ściśle dozwolone praktycznie każdy rybacka z dziesiątego kwietnia do 15 czerwca. W tym czasie można łowić tylko z brzegu i maksymalnie dwóch prętów na każdą osobę. W tym przypadku, wędkarstwo wolno wykonywać wyłącznie w tych miejscach na rzece, które nie są wymienione w wykazie terenów tarła.

Dostępność komunikacyjna Pakhra rzeki od dawna jest powodem jego ogromnej popularności wśród rybaków. Przed jej wybrzeża można dojechać prywatnym samochodem. Uznane miejsca do wędkowania są obszary wsiach Voronovo i Sofyino. Ponadto, na trasie Kaluga z łatwym dostępem do Shaganino gdzie zapora obfity połów szczupaków będzie zagwarantowane szerokie dwieście metrów.