364 Shares 3455 views

Piwo „Holsten” – duma Niemiec

Piwo „Holsten” – produkt, który został uwielbiony Niemiec dla całego świata. Napój ten jest popularny zarówno w kraju i za granicą.

Firma Polityka jakości

Pierwsze wzmianki o tym napoju pochodzi z końca 19 wieku. Już w 1879 roku w pobliżu niemieckiego miasta Hamburg został założony pod nazwą Browar «Holsten-Brauerei». Przez czas słynne „Prawo o czystości piwa” było już ponad 360 lat. Ale mała fabryka nie zamierza łamać zasad produkcji i zasad handlu ustanowionych dla popularnego piwa w kraju. Piwo „Holsten” nadal spełnia wszystkie wymagania, że wiele lat temu, gminy miejskie mają być spełnione przez przedsiębiorstwa zajmujące się warzenia. Następnie kontrolować czystość napoju polegał na tym, że każdy producent (firma lub indywidualny) produkuje swoje produkty wyłącznie z naturalnych składników: wody, słodu i chmielu. Wieki minęły, ale nic się nie zmieniło. Piwo „Holsten” nadal jest czystym produktem, który jest wytwarzany przy użyciu nowoczesnego sprzętu w najlepszych tradycji dawnych mistrzów.

Rodzaje produktów

Przez wszystkie lata istnienia firma opracowała kilka marek piwa, które mogą zaspokoić preferencje smakowe różnych grup ludności.

Marka piwa produkowanego przez browar „Holsten”
№ p / s marka zawartość alkoholu,% Opis produktu (charakterystyka kolorów)
1

Pilsener

4,5 do 4,8 jasny
2 Edel 4.9 jasny
3 Diät Pils 4.9 jasne, dieta
4 eksport 5.4 jasny
5 Alkoholfrei lekki, bezalkoholowy
6 cytryna 2,5 lekki, Radler (koktajl piwa i napojów gazowanych)

Piwo „Holsten” kochał nie tylko mieszkańcom Hamburga. To z przyjemnością picia w Wielkiej Brytanii, na Węgrzech, w Polsce, Chinach, a także w Namibii, Nigerii i Hondurasie. Teraz ponad siedemdziesięciu krajach świata słynny importowanego produktu, który stał się międzynarodową marką premium. To piwo można nazwać rodzajem zwycięzcą. Nic dziwnego, że firma wybrana jako symbol starożytnego średniowiecznego rycerza Holstein. Był bohaterem starożytnego plemienia niemieckiego, który żył na ziemiach zwanych Holstein. Rycerz etykieta siedząc na koniu, które były hodowane. On reprezentuje sprawiedliwość i zwycięstwo dobra nad złem.

Cena produktu w Rosji

W naszym kraju też dość duża popularnością niemieckie piwo „Holsten”. Jego cena jest dość demokratyczna w porównaniu z kosztem podobnych produktów innych gigantów branży piwowarskiej. Ponadto, piętnaście lat temu, zaczął produkować w JSC „SABMiller RUS” w Kałudze. Dopuszcza się, aby piwo jest nie tylko tańsze, ale również dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Statystyki pokazują, że popyt na te produkty wśród ludności jest duża. Jeśli nastąpił niewielki spadek, ale teraz sytuacja zmieniła się dramatycznie w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Nawet wzrost cen nie zmienia stabilną dynamikę wzrostu konsumpcji. Obecna sytuacja wynika z faktu, że w ostatnich latach piwo było napojem młodości zamiast raz popularny wódka. Młodsze pokolenie jest ocenić zasadność starożytnego napoju, i dał mu swoje preferencje. Popularny „Holstein” dopuszczone do szklanych butelek i puszek 0,33 do 0,5 litrów. Sytuacja cen w kraju składa się w następujący sposób:

Producenci Sugerowana cena detaliczna piwa w Rosji
№ p / s produkty producenta Cena, rubli za butelkę 0,5 litra Cena, rubli za litr 0,33 słoiku
1 produkcja krajowa 9.31
2 Produkowane na licencji w Rosji 16,4
3 produkcja importowany 33,3
4 „Holsten” Russian licencjonowaną produkcję 21,78 17,54

Analiza porównawcza wskazuje, że „Holsten” koszt piwo jest gdzieś w środku, a ze względu na doskonałą jakość produktu, to łatwo przewidzieć wyborów, które uczynią miliony klientów.

Najpopularniejszą marką w Rosji

W naszym kraju najbardziej popularne odmiany światowej sławy marki jest piwo „Holsten Premium”. Produkt jest lekki i odmiany ma blady kolor bursztynowy. Szkło tworzy gęsty „cap” piany, który nie osadza się przez długi czas. Picia ilości światła, i znajduje się tylko około 5 procent objętościowych alkoholu. Należy do niższych produktów fermentacji, które odpowiednio wpływa na jej jakość.

Smak tego piwa – delikatny i bardzo przyjemny. To łączy się harmonijnie wyraźne chmielu z subtelnym nutami słodu. Uzupełnieniem jest dobrym połączeniem intensywny smak zbóż, które nie psują ogólny zrównoważony wzór. To piwo pasuje do pizzy, z różnych owoców morza, a także doskonale nadaje się do lekkich przekąsek. Mogą po prostu cieszyć się dobrą firmę i cieszyć się splendid isolation. Z reguły produkt jest dostępny w butelkach 0,5 i 0,47 litra słoików lub puszek (0,5 litra).

opinie klientów

Każdy, kto kiedykolwiek próbował piwo „Holsten”, opinie o nim może tylko dać najbardziej pozytywne. Nawet gorycz, która jest obecna w mieszance nie zmienia ogólnego obrazu. Napój jest pijany bardzo łatwo i nie jest ciężki posmak. W związku z tym, może być pijany przez długi czas, bez obawy o sytości lub Efekt Garcia.

Nawet poza cech organoleptycznych mówić o doskonałej jakości produktu. W umiejętne strony czuł niemieckich browarów. Doskonale klarowny napój mówi, że przeszedł wszystkie niezbędne etapy oczyszczania i zrównoważony smak jest kolejnym potwierdzeniem faktu, że dany produkt jest tworzony w Niemczech. Ponieważ wszyscy wiemy niemiecką skrupulatnością, solidność i odpowiedzialność. Większość z tych, którzy kiedykolwiek próbowali to piwo, wróć do niej ponownie. Jest tak trudno zrezygnować z czegoś smaczne, oryginalne i godne! Niektórzy wciąż wierzą, że kieliszek wina jest lepiej, ale serce, jak wiemy, nie może dowodzić.

Kto produkuje słynne piwo?

Ostatnio duże zainteresowanie na świecie jest po prostu piwo „Holsten”. Producent tego napoju zawsze będzie zwycięzca z powodu miłości i uznania ludowej. Dlatego duńska firma „Carlsberg” wyraził chęć zakupu korporację zaparzania „Holsten” ze wszystkich swoich zakładach i praw do produkcji.

Wszystko zaczęło się od uzyskania licencji dla popularnej marki. nowe zakłady produkujące piwo niemieckie opierały się w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Span osiągnęła duże rozmiary, a teraz w tych dniach na całym świecie, wiele firm, które oprócz wyjścia są aktywne dystrybutorzy obiecujące marki. W Rosji, problemem jest dobrze znana duńska firma „spółka Brewing” Baltica”, których produkty można znaleźć wszędzie w naszym rozległym kraju. „Carlsberg” niedawno kupił pakiet kontrolny w firmie z Hamburga, aw najbliższej przyszłości planuje nabyć całości.