233 Shares 5908 views

myjnia samochodowa biznes plan pomoże w otwarciu

Dochodowy biznes – marzenie wielu. A perspektywy rozwoju są wystarczająco pozornie oczywiste. Ale istnieje wiele czynników, które mogą temu zapobiec. Przede wszystkim, przedsiębiorca stoi przed wyborem. Lukratywny opcja – otwarcie myjni. W celu zorganizowania wszystkiego, trzeba mieć pieniądze, czas i nerwy. Ponadto, trzeba napisać biznes plan myjni z obliczeń.

Liczbę urządzeń stale rośnie na drogach. I każdy właściciel pojazdu mechanicznego jest nieuchronnie do czynienia z koniecznością umycia. A do tego większość odwołań do ekspertów. Czy dochód myjnia jest generowany? Biznes plan musi być dopiero po upewnić idee rentowności. Tymczasem w lecie na maszynach opadnie kurz na jesieni – brud, a oni cierpią z soli drogowej zima. Zatem, dochód może być całoroczny. Mycie rąk – jest możliwość obsłużyć do 6 samochodów na godzinę. A przeciętna zapłata za te usługi wynosi 300 rubli. Pralnia chemiczna kosztuje około 4,5 tys. Rubli. Miesięczny dochód nie mniej niż 8000 dolarów. Jeśli odjąć od tego koszt dla potrzeb technicznych, wynagrodzenia i wynajmu, w wyniku zysku netto będzie około dwóch tysięcy dolarów. czy opłaca umyć samochód? Biznes plan odpowiada, że tak.

Jeśli zamierzasz zbudować myjnię, trzeba będzie stworzyć projekt. Jest to niezbędne w celu uzyskania dokumentów, które pozwoliłyby konstrukcję budynku. Ważne jest, aby starannie rozważyć lokalizację swojego biura. Najlepszym rozwiązaniem – wzdłuż dróg w gęsto zaludnionym obszarze. należy najpierw sprawdzić dostępność okolicznych konkurentów. Otworzyć myjnię bez zgody odpowiednich władz nie działa. Dlatego trzeba uzyskać pozwolenie. To trzeba zrobić, jeśli masz zamiar przeprowadzenia projektu budowlanego.

Bez sprzętu nie będzie działać myjnię samochodową. Biznes plan powinien zawierać te informacje. Konieczne, oczywiście, sprzętu niskiego i wysokiego ciśnienia. będzie oferować klientom maszynę myjącą z pre-spray różnych detergentów, które są zmiękczone wodą na dostatecznie wysokim ciśnieniem. Następnie przeprowadzano płukanie gorącą wodą zmiękczona lub szczotkowanie detergentu. szklanki do oczyszczania prowadzi się w niskociśnieniowej demineralizowanej wody. Konieczne jest również, aby kupić sprzęt czyszczący. Do tego należy podłączyć układ do mycia samochodów zgodnie z normami sanitarnych epidemiologicznych.

Co jeszcze jest ważne, aby wiedzieć, jeśli chcesz myjnia została otwarta? Biznes plan powinien zawierać informacje na temat doboru personelu. Najlepiej jest, aby oferować usługi okrągły zegar, jedynym sposobem, aby uzyskać maksymalny zysk. I za to trzeba będzie zatrudnić co najmniej sześć osób i jeden majster. Jeśli mówimy o wynagrodzenia, najlepszym rozwiązaniem – odsetek wykonywanej pracy. Potrzebny będzie również zamówić piękny znak, reklama w mediach i Internecie.

Ktoś myśli, że duże zyski mogą przynieść myjni samoobsługowych. Biznes plan sporządzony przez then-else.

Wydatki na organizację tej działalności będzie się opłacać po około 7 miesięcy. Jeśli budować, budynek, okres będzie trwał przez pół roku co najmniej.