628 Shares 8311 views

„Anyuta szczęście”: aktorzy dotykając melodramat

Niedawno w telewizji są bardziej melodramaty domowych. Jedną z nich jest film „Anyuta szczęście.” Aktorzy doskonale poradził sobie z ich ról. Ponieważ w serii na raz było dużo fanów. reżyser Borys Rabei doskonale pracował na obrazie „Anyuta szczęścia”. Aktorzy zostali wybrani po prostu idealne. Ich gra nie pozostawia nikogo obojętnym.


„Anyuta szczęście”: aktorzy ekscytujące historie

Więc więcej. Kto grał w filmie „Anyuta szczęście”? Aktorzy są dobrze znane. Są to: Egorova Darya, Gorislavets Vladimir Salnikov Maksim Woroncowa Dmitry, Kurpyakova Nina, Noskov Ilya. W skrócie, to świetny wybór został stworzony dla serii „Anyuta szczęścia”. Aktorzy pokazują widzowi piękną historię o dziewczynie, która została wychowana w sierocińcu.

Po opuściła mury, zdecydowała się wrócić do swojej wioski. Bez rodziny, Anna była bardzo wcześnie. Jej matka zmarła, a opiekun dla dziewczyny nie został znaleziony. We wsi Anna udaje się do swojego starszego brata, ale ani on, ani jego rodzina nie jest zadowolony z jej przyjazdu. Niemniej jednak pozostaje ona tutaj. Nagle Anna dowiaduje się nazwisko ojca. Jest to dobrze znany zamożny farmer, który kiedyś opuścił matkę jednej dziewczynki. Bohaterowie komunikować długo. Wkrótce rolnik umiera. Jednak zanim zdąży przepisać córkę swego losu. Ale dziewczyna przynosi tylko problemy …

gwiazdy filmowe

Bardzo piękna i wzruszająca historia jest obraz „Anyuta szczęścia”. Aktorzy i role są idealnie dopasowane do siebie. Tutaj usunięto wiele pięknych znanych artystów. Na przykład, Kamynin Svetlana – laureat pierwszej nagrody „Złoty Rhino” dla najlepszej aktorki (w „Stażyści” słynnego serialu zagrała rolę Anastasia Kisegach).

Znakomicie grał dobrze i Noskov Ilya znajome kinomanów na debiucie serii „Azazel”, nominowanego do Taffy (główna rola Erasta Fandorina). Dziś liczy ponad trzydzieści ról Noskov. I większość głównych. Sam aktor mówi, że chce się grać tak, że wszystko zastanawiał. W tym tkwi tajemnica jego sukcesu.

Jedną z głównych ról poszedł do Ludowego Artysty Rosji, laureat Nagrody Stanisławskiego i najwyższą nagrodę teatralną Petersburgu „Złoto reflektory” Era Ziganshin. Aktorka znana jest z roli widza bardziej trochę rabusia w filmie „Królowa Śniegu”. Dzisiaj publiczność zna wiek serialu "Streets of Broken Lampy", "National Security Agent", "Gangster Petersburg".

Poruszający tale

Aktorzy z filmu „Anyuta szczęścia” byli w stanie pokazać widzowi fascynującą piękną historię. Patrząc na ich grę, to jest niemożliwe, aby nie martwić się o los bohaterów, nie płakać i śmiać się z nich. Jak już wspomniano, Boris Rabei doskonale spełnił swoje zadanie. Darya Egorova bardzo dobrze w stanie przekazać uczucia Anna. Dzięki aktorka wygląda za jednym zamachem. Dobrze jej rolę odegrała również Gorislavets Vladimir Salnikov Maxim Kaczałowa Natalia, Kurpyakova Nina, Woroncowa Dmitry, Metreveli Elmira, Andreev Wadim, Neudachin Sergey Polyansky Roman Schatiloff Tatiana Kharitonov Oleg Chuprikov Vladimir Razakova Lily Ryzhikov Gregory Dashkovskaya Apolinary i wiele innych.

Chetyrohseriyny rosyjski seryjny świadomie spadła znacznie do ich upodobań. Film o losach dziewczynki, które stało się w sierocińcu przez los, wiele testów, spadł do jego partii, nie może złapać jakieś amatorskie melodramaty. Głównym bohaterem jest pamiętany więcej, a jej piękno. Nawet patrząc na jej przyjemnie. Zwłaszcza, że jest – nie „mniszek Boga”, jak to się często zdarza w nowoczesnych filmach. Wyróżnia się postać stalowej.

Widzów zatwierdzać również w filmie, ponieważ nie ma zbyt wiele przemocy. Na ogół ci, którzy kochają te zdjęcia „Anyuta szczęście” na pewno cieszyć. Istnieje wiele imprez, ale dzięki dynamice, seria wygląda praktycznie ten sam oddech.