472 Shares 2134 views

Jak narysować jeża krok po kroku

Jeże – ulubione postacie z bajek dla dzieci. Popularna koncepcja jest inteligentne, inteligentne zwierzęta, symbolizujące mądrość i długowieczność. Zdolność jeża w chwili zagrożenia zwijają się w kłębek cierniową uczynił go w krajach starożytnego Wschodu atrybut bogini wojny. Wśród interesujących cech zwierzęcych naukowcy nazywają rzekomą zdolność do odróżniania kolorów, doskonałą odporność na różne trucizny i możliwość korzystania z igły odróżnić smaków i zapachów. Z jeżowców epidemiologami określenia stopnia zakażenia w różnych obszarach mózgu: wałek dużej liczby igieł zebrane roztocza są badane i asystentów. Nie jest zaskoczeniem, że to zwierzę budzi sympatię i zainteresowanie. Jego wizerunek wywołuje uczucie ciepła. Zastanów się, jak narysować jeż etapów.


Jak zrobić obraz bazowy

Uzbrojony w prosty ołówka, kawałka papieru i gumki. Pamiętajmy, że wygląda jak małe kolczaste zwierzę. W rzeczywistości, jak narysować jeża, powinniśmy mieć żadnych trudności. Lekkich uderzeń zwrócić konturu ciała – leży poziomo owalny. Dla niego będzie przylega mały okrąg – głowa jeż. Następnie, aby wyciągnąć koła ekspresyjny dwa zbiegające ostrej uderzeń pyska zwierzęcia. Na czubku oznaczone małym okrągłym nosem. Wewnątrz kręgu od lewej do narysować oko. Pod owalu stworzy „szkielet” uporem obcisłe nogi. Jak narysować jeża w ruchu? Bardzo proste – nogi nie powinny być schowany, ale wręcz przeciwnie, ruch rozszerzył do reprezentowania krok. Teraz miękkie linie zarys ciała pętli.

Jak narysować jeża szczegółów

Gumka zdjąć koło miniatury obraz w miejscu, gdzie styka się z ciałem, aby narysować granicę owalnego półkolistym ucha zwierzęcia. Drugi obwód dodać kartę z drugiej stronie lufy. Odcień wewnątrz ucha, tworząc cień. O wylewką podrisuem wąsami jeża, oczy migające światło sprawi, stosując niewielką powierzchnię nielakierowanej w źrenicy. Wygląd zwierzęcia staje się coraz bardziej niezawodne! Mamy zarys ołówkiem nogi fundamentowe, wypełniając swoją objętość. My znowu pracować gumki, usuwanie dodatkowych wierszy.

Teraz musimy wyciągnąć igły z tyłu i po bokach. Zrób jednolity głaszcze się z lekkim nachyleniu w prawo. Przestrzegamy zasad światła i cienia. Więc jak narysować jeża, zaczęliśmy z ołówkiem, brzuch rezerwowej pierwszy biały, a następnie tworzy odblaski cień z prostym ołówkiem. Ale można też użyć kredki, kredki lub farby, zmieniając kolory, aby stworzyć kontrast.

jeż kreskówki

Jak nauczyć się rysować jeża w różnych przebraniach, starają się przedstawiać go w stylu animacji. Tutaj musimy wyciągnąć prawidłowy owal i wyznaczenia go na strefy, oddzielając jego twarz z dala od ciała. Następnie kontynuujemy wydłużony pysk i półkolisty losowanie pert zadarty ostry nos z okręgiem na końcówki. Realizujemy wizerunku znaku duże okrągłe oczy z czarnych uczniów i rumianej policzek. Na części, na której umieszczone są igły lub odcień farby na powierzchni ciała ciemniejszy odcień, niż na powierzchni, oraz do schludny kresek. Aby jeż okazało prawdopodobne, jej igły powinien być trochę „brudny”. Aby to zrobić, będziemy nieznacznie zmieniać swoją długość i położenie w celu uniknięcia nadmiernych linie surowością. Oto nasz bohater żałosne i gotowe!