204 Shares 4924 views

Translation park rozrywki: Opis, cena i przydatne informacje dla zwiedzających

Translation – nie jest zbyt duży, ale bardzo ciekawym miastem turystycznym. Ma zabytków oraz nowoczesne zaplecze rozrywkowe. Jednym z ulubionych miejsc dla zarówno mieszkańców i turystów – Gomel parku rozrywki. Co karuzela jest dostępny i ile kosztują bilety?


Rozrywka dla wszystkich smaków

Park rozrywki znajduje się w zabytkowym pałacu Gomel i Park Ensemble. W razie potrzeby, użytkownicy mogą połączyć wizytę w lokalnych atrakcji i nowoczesnej rozrywki. Goście sama rozkosz Translation park rozrywki? Tutaj na terenie krajobrazowym mieści karuzela dla najmniejszych i najbardziej ekstremalnej rozrywki dla młodzieży i dorosłych. Jest to znane wszystkim z dzieciństwa przejazdy rodzinne „Obieg” i „Ferris Wheel”. Miłośnicy adrenaliny będą mieli "latający spodek", "Zodiak", "Waltz", "Adrenaline" i "Calypso".

Co jest najbardziej ekstremalnych atrakcją? Wielu odwiedzających dorosłych parku można uzyskać w tej części skrajności jedzie „latający spodek”. Tę atrakcję działa na zasadzie huśtawki: kołową platformę z boków i siedzeń kołysząc się na boki i obraca się wokół własnej osi. „Walc” jest często okrzyki słychać od znanych do każdej karuzeli. Podwójne szafki tutaj kręci się wokół własnej osi i wokół siebie. Bardziej interesująca sesja łyżwach sprawia falistą powierzchnię podłoża. Aby przyłączyć się do wirtualnej rzeczywistości, odwiedzając lokalne kino 5D pokazano krótkie filmy z efektem całkowitego zanurzenia.

Park rozrywki – najlepsze miejsce dla rodzin z dziećmi

Podczas cieplejszych miesięcy, w alejach parku rozrywki nie jest śmiech dziecięcy ustępuje. Wielobarwny trampoliny i karuzela dla dzieci w każdym wieku działa tu cały dzień. Najmłodsi goście parku jak Attraction „Helicopters” i studentów szczęśliwy jeździć na „Fun Prezentacji”. W głównej dzielnicy rozrywkowej Homlu ma wiele opcji dla lokomotyw oraz liczne karuzele, huśtawki. Translation park rozrywki – to miejsce, gdzie można spędzić cały dzień zabawy i ekscytujące. W między jazda na karuzeli młodzi odwiedzający Park mogą mieć cukierka przekąska bawełny i popcorn. W rozbawieniem aleja sprzedawane pamiątki i zabawki. Również w parku są wolne boisko do gier na świeżym powietrzu.

Ile reszta w Gomel Park?

Park rozrywki Translation cena jest dość przystępne. Koszt sesji łyżwach nastoletnich i dorosłych ronda średnie 3 ruble białoruskie ruble rosyjskie (90). Najdroższe miejscową atrakcją – „Adrenalina”, cena biletu dla niej – 4 białoruskich rubli (około 120 rubli rosyjskich). Karuzele są jeszcze tańsze. Są zniżki dla dużych rodzin i innych grup beneficjentów. Park rozrywki ma kiosk z napojami i kawiarni. Catering zachwyci również gościom przystępne ceny. może sobie pozwolić każda rodzina na relaks w parku miejskim!

Przydatne informacje dla zwiedzających

Translation park rozrywki znajduje się przy ulicy proletariackiej, 21. To nie jest daleko od zabytkowego centrum miasta. Jazda konna może być łączona z spacer po starym parku z dużą ilością zieleni i malowniczych stawów. Jest gotowa na przyjęcie gości przez cały rok Gomel parku rozrywki. Choć karuzele roboczych i innych lokali rozrywkowych – od 10.00 do 17.00. Przed zakupem biletów będzie poznać zasady korzystania z wybranego przyciągania. Uwaga: niektóre karuzele są ograniczone ze względu na wiek i / lub wzrostu i wagi narciarza.