774 Shares 5123 views

Polowanie w regionie Almaty: Miejsca i gatunki ryb

Wędkowanie w regionie Almaty stanowi okazję do połowu ryb, nie tylko na jeziorach, ale również w rzece. Gatunków ryb żyjących w tym regionie są praktycznie identyczne we wszystkich wodach. Gryzienie, zwykle dobrze, więc nawet początkujący wędkarz może złapać trofeum, a otrzymasz wiele pozytywnych emocji.


gatunki ryb

Wędkowanie w Almaty i regionu Almaty jest interesujący nie tylko dlatego, że jest możliwe, aby złapać unikalne okazy ryb, ale także fakt, że spędzasz czas w czystych ekologicznie terenów, na świeżym powietrzu, w pięknej okolicy. W tym przypadku, rybak może zadowolić mocny karp, okoń, sum, karp, karpie, szczupaki. Można znaleźć tutaj i klenie, leszcze, jazie, klenie i kiełbia. Okaże się w stawach i karpi, ale jest haczyk nie było tak proste jak się wydaje. Trzeba mieć pewne umiejętności i doświadczenia.

Wędkowanie na jeziorze Kasharskom

Kasharskoe Jezioro ma nie tylko dla wędkarzy, ale również na wspaniałe wakacje z dala od zgiełku miasta. Jezioro uszlachetniony, jej terytorium jest strzeżony. Jeśli jesteś zainteresowany płatnym połowów w regionie Almaty w Almaty, to jest miejsce dla ciebie.

Jezioro jest domem dla obfitości Kasharskom karpie, karasie, karpie, płocie, okonie. Niezależnie od wszystkiego innego w okolicy, są tereny rekreacyjne. Biorąc pod uwagę możliwość spędzenia nocy. Można też rozbić namiot w specjalnie wyznaczonym miejscu. Jeśli nie brać z przekładnią – to nie ma znaczenia: mogą być wynajmowane. Jeśli jednak haczyk przekracza ustaloną normę, nadmiar będzie musiał zapłacić.

Wędkowanie na jeziorach Voroshilovsk

Jeśli jesteś zainteresowany połowów w regionie Almaty, nie należy przeoczyć jezioro Woroszyłow. Wśród nich – jeden z największych jezior znajdujących się w tym regionie. Jednakże, okolica nie jest uszlachetniony. Tutaj zwykle bas, vestrobryushka, karp, tołpyga, amur, karaś i płoć. Opłata za wędkowanie.

Na I biegu jeziorach najlepiej użyć dnie jeziora lub unosić się pręt. Przez staw jest zamknięty samochód, więc nie trzeba szukać miejsca do zamocowania konia żelaza.

Świadczenia wypłacane wędkarstwo

Wędkowanie w regionie Almaty mogą być płatne i darmowe. Płatny ma kilka zalet. Po pierwsze i najważniejsze z nich jest fakt, że nie można przeciągnąć biegów i żywności masy i wziąć to wszystko w czynszu dla podstawy.

Wędkowanie w regionie Almaty w sprawie taryf nie jest bardzo różni się od innych regionów. Jeżeli różnica jest, to jest bardzo niewielkie. Należy jednak wziąć pod uwagę taki moment, jeśli połowów w stawie zapłaconej ponad normę, to trzeba za to zapłacić.

Wśród miejsc, gdzie rybołówstwo jest w regionie Almaty płatnego, to jest uważany za najlepszy Bayserke 2. Następnie próbowali odtworzyć bardzo najlepsze warunki do wędkowania. Tutaj nie tylko można doskonale łowić, ale także spędzić czas w czystym ekologicznie okolicy, odpocząć od zgiełku miasta. Produkcji w tym stawie wędkarzy całej szczupaki, karpie, karasie, amur.

Najlepszy czas na połowy na „Bayserke 2” – lecie. W tym okresie najbardziej aktywny ryb. Nawet początkujący nie pozostawiają tu z pustymi rękami. Ponadto jest często przeprowadzane różnego rodzaju konkursach, która dodaje zainteresowanie i zachęca turystów, aby tu przyjechać i spędzić czas doskonale.

Wędkarstwo – to nie tylko świetnie się bawią w przyrodzie, ale także masa adrenaliny i pozytywnych emocji. Po tym wszystkim, nic nie może przekazać te uczucia, pobierającą rybaka w czasie, jeszcze ciągnie jego trofeum metę. Ale dania ze świeżych ryb na świeżym powietrzu, nie można porównać z niczym.