610 Shares 5385 views

Słodycze „bite kobiety” Fabryka „Amara”: opinie

fabryka cukiernicza w regionie Wołogdy może zaskoczyć słodycze to nie tylko nowy asortyment czekoladek, ale również bardzo twórcze podejście do wymyślania ich nazwy. Każdy kupujący będzie zaskoczony, aby zobaczyć na wyświetlaczu słodyczy z nazwami: "strażak Peter", "Carpenter Bob", "spawacz Fiodor", "Farmer Glasha", "Malyarsha Maroussia", "Papa Nick", "Mama Jack", "Slatushonina" "333", "777", "Lemat", "Se-se", "Mayrig", "Zheshka", "Mapa bitowa", "Moja Lianne", "Light heart", "serce Wschód" i tym podobne arcydzieła pomysły marketingowe. Jednak szczególne miejsce w oryginalnej serii wziął cukierki o nazwie „gryźć kobiet”, stał się przedmiotem wzmożonego zainteresowania internautów i wywołała wiele dowcipów. Spróbuj zrozumieć, co to jest „kęs” był, i czy jest to niebezpieczne dla naiwnego kupującego.


Pochodzenie „gryźć”

W niektórych częściach naszego wielkiego kraju urodziła się jako niezwykłe imię, całkowicie przyciąga klientów i daje do przyjaznych żartów? To miejsce, gdzie słodycze są „Ugryź Kobiet” – Wołogdy, Sheksna rozliczenia. A nazwa firmy – fabryka cukiernicza „Amara”.

oznaki zewnętrzne

Słodycze „gryźć Kobiet” jest kopuła czekoladowe z różnymi nadzieniami. W rozmiarze wystarczająco dużą cukierków. A waga ciężka: w jednego kilograma całkiem sporo cukierków. Każdy owinięty w kolorowym opakowaniu, różne kolory (czerwone, niebieskie, żółte i zielone) w zależności od napełnienia.

Inne pakiety mogą być przeglądane na zdjęcie.

Co jest w środku

Jeśli odważysz się spróbować tajemniczą cukierki „Ugryź Kobiet” wypełnienie zaskoczy nie mniej. Zgodnie z cienką powłoką czekoladowy masło ukrywanie pralinki o różnych smakach, „Pinakolada”, „Księżna”, „sera Cream” i „rum wiśnia”. A potem – niespodzianka … Co to jest? Czując znajome od dzieciństwa … Lolly pop, który „eksploduje” w ustach! Że takie kryształy musujące wypełniona stałym wypełnieniem każdej cukierków. Kiedy małe karmel zakończyć swoją „ogień” na języku i na podniebieniu, a następnie wypełnienie zbyt powoli rozpuszcza się i rozpływa się w ustach z czekoladą. Wszyscy, którzy próbowali nowe cukierki, należy zwrócić uwagę na niezwykłe uczucie smak jest wynikiem „wybuchowego” karmelu.

Jeśli chcesz bliżej przyjrzeć się, jak wygląda wewnątrz cukierków „Ugryź Kobiet” zdjęcia w załączeniu.

Barwa napełniania głównie lekkie, natomiast opakowania cukierków w zielonej – zielony. W gęstej kremowej wypełniacza karmel widocznych plam. Jest to ta sama „eksploduje” tajny składnik.

Jak widać, nic złego z „ukąszenia” nie stwarza: wilkołaka lub wampira nie przekształca dokładnie, mimo żartów w Internecie. Mężczyźni mogą również spróbować słodycze bez obawy: kobieta staje się nikt nie grozi.

składniki

Decydując się wypróbować nowość, doświadczony nabywca będzie zapytać: ale z tego co się cukierki „Ugryź kobietę”? Skład trendów cukierniczych, niestety, pozostaje „tajemnicy handlowej”. na stronie producenta w opisie odnosi się tylko do ich polewy cukierków, ale nie składniki, z których produkty te są wykonane sztuki cukierniczej. A na opakowaniu cukierków zawiera jedynie następujące informacje: „Wyprodukowano w przedsiębiorstwie, który używa orzechy, orzeszki ziemne, sezam i produkty z soi (lecytyna).” Nie wystarczy mieć pomysł na temat składu produktów. Jak bezpieczne są składniki tych słodyczy – nie jest znane. Po tym wszystkim, w każdym razie, trzeba wiedzieć, czy istnieje w składzie substancji cukierki czekoladowe, które mają słodycze w każdym wieku może być alergia, na przykład, glutenu czy laktozy. Tak, że brak spójnych informacji o składzie słodyczy – jest to istotna wada, biorąc pod uwagę fakt, że głównymi odbiorcami wyrobów cukierniczych są zwykle dzieci.

Kto sprawił, że „bite”

W fabryce cukierków produkuje „gryźć kobieta”? „Amara” – dość stary firma cukiernicza, która istnieje od 1997 roku. Za ich jakość i różnorodność produktów fabryki otrzymał wiele nagród na różnych wystawach spożywczych ( „Prodexpo”, „Sto najlepszych towarów Rosji”, „Złota Jesień”, i tak dalej. G), a także posiada dyplom „za wkład w rozwój przemysłu spożywczego w Rosji ”.

Obecnie istnieją głównie czekoladki i żelki, herbatniki masło i marmolada glazury. Wyroby cukiernicze są dostępne z nadzieniem i bez nich. Ale głównym celem fabryka czyni produkcję wysokiej jakości czekoladek. Pomimo zmian w strukturze produktów, czekoladki znacznie rozszerzona i wzbogacona o nowe wersje każdego roku.

Kupujący będzie zadowolony wiedzieć, że wszystkie produkty są fabrycznie wykonane według oryginalnych receptur, wynaleziony w Rosji. Wykonana wszystko od jakości sprzętu zagranicznego importowanych z Japonii, Niemiec, Włoch i Turcji. Według informacji z oficjalnej strony producenta cukierniczego, tylko naturalne składniki są wykorzystywane w produkcji.

Obecnie oferta obejmuje ponad 100 różnych rodzajów słodyczy dla wszystkich smaków. Znamiennym przykładem – oryginalny cukierek „bite kobiety.” „Amara” zachęca kupujących do sklepów w centralnej części Rosji i innych dużych miastach, a także w stanach byłych republik radzieckich – Kazachstan i Armenia.

Niestety, strona nie ujawnia tajemnicę fabryki, który pochodzi z słodyczy takich nazwisk, niezwykłe, a nawet niekiedy olśniewające.

Recenzje „ugryziony”

Sweet Tooth z różnych regionów Rosji od dawna już spróbować cukierków „bite kobiety.” Opinie klientów zaskoczyć niemal jednogłośne zatwierdzenie jako tego szczególnego rodzaju cukierków, jak i całej produkcji w fabryce cukierków. Doceniliśmy i różnorodność smaków, a oryginalne nazwy. Fancy czekoladki „Ugryź kobiet”, jak prawie każdego.

Kupcy mówią przyjemny zapach przysmaków jakości czekolady, oryginalność i przyjemnego odczuwania smaku nadzienia. „Wybuchowy Surprise” czekolada zbyt spadła większość smaku. Niewiele osób wie o tej funkcji po raz pierwszy wprowadzenie cukierka w ustach. Taki smak „efekt specjalny” został nazwany interesujący i nieoczekiwane.

Według informacji zwrotnej od wszystkich liniach najbardziej pysznych słodyczy w wypełnieniu tego rodzaju, że w zielonej owijarki. Dzięki niemu można uruchomić, a następnie rasprobovat i inne kolory „gryzie”. Skupia wszystkie wypełniacze One – plamy „eksploduje” karmel w środku. Być może z powodu tej cechy charakterystycznej czekoladek i zawdzięcza swoją niezwykłą nazwę i budzi ciekawość.

Niemal każdy, kto próbował te cukierki, twierdzą, że traktują bardzo słodki i bogaty smak. Tak, że więcej niż jeden lub dwa cukierki na filiżankę herbaty i nie jeść – co jest dość oszczędny, jeśli pamiętać ich koszt. Słodycze „gryźć kobieta” – jeden z najdroższych fabryki cukiernicze arcydzieła Sheksna. Są one sprzedawane w cenie ważonej 356 rubli za kilogram. „Nie gryzie cukierki i cenę!” – żartuje nabywców. Rzeczywiście, jest to kosztowne, ze względu na niewielką liczbę przesyłek zawartych w kilogramie. Jednakże, dla smaku i jakości zawsze muszą płacić więcej.

Wśród innych niedociągnięć nowych nabywców cukierków wywołać tylko szczegół: ktoś nie lubić solidną nadzienie z wybuchem karmelu, a niektórzy wolą mleko czekoladowe zamiast gorzki. W ogóle, ilu ludzi, tyle gustów na części słodyczy.

wynik

I uzupełnić swoje własne zdanie, niezwykła cukierek „Ugryź kobiet” nadal warto spróbować. Ponieważ większość ludzi lubiłem nowość, istnieje szansa, z czterech różnych kolorach i upychanie „gryzie” można również znaleźć swój ulubiony. Spróbuj cukierki bez strachu, bo nie gryzie, nawet jeśli – szlachetny słodycze i jeść więcej rzeczy po jednym na raz.

plusy:

  • niezwykłe i smaczne cukierków;
  • „Ugryź Kobiet” – nazwę niezwykłe i przyciągające wzrok.

Wady:

  • gdzie określona kompozycji;
  • dość wysoka cena za kilogram.