634 Shares 6032 views

Urodzinowy tort kit dla mężczyzn

Tort ozdobiony z kitu, dla mężczyzn – to, oczywiście, sprawdzić swoje fantazje cukierniczych. Po tym wszystkim, dla silniejszej płci nie pasuje do standardowego dekoracji w postaci róż, czekoladki, lalki i małych zwierząt, jak również tradycyjne ozdoby śmietany. Ciasto kit dla mężczyzn powinny być utrzymywane w pewnym stylu. Ale żeby być w stanie wykazać, smak artystyczny i wyobraźnię, trzeba najpierw nauczyć się podstaw umiejętności cukierniczych. Przed , jak zrobić ciasto z kitu do człowieka, nauczmy się upiec ciastka dla podstawy, podnieś śmietanę i producenci materiałów wykończeniowych.


Uszczelniacze – co to jest?

Bez tego materiału na bazie sproszkowanego cukru w ostatnich latach nie robi żadnego ciasta. Struktura ta przypomina kulinarne ciasto, z którego można rzeźbić figurki, jak również roll out łóżka na pokrycie ciastka z kremem. Tak więc okazuje się, że prawdziwy luksus ciasto. Co ciasta najlepiej przyjmować? W zasadzie jest to możliwe albo. Garnitur i piasek, i puff, i gąbka. Lepiej jest rozpocząć w ostatniej praktyce zrobić ciasto dla człowieka kitu. Po ciasto jest taki, to ważna cecha, ponieważ sucha. Konieczne jest, aby upewnić się, że ciasto z lanego człowieka (zdjęcie pokazuje jak dziwaczny kształt może być podane do tego produktu) już posiada atrakcyjny wygląd. Ciastka mogą być okrągłe i kwadratowe. Te proste formy będzie podstawą do dokonania bardziej złożoną strukturę. Na przykład, butelka, statek lub łódź, samolot, półka z książkami. postać ludzka (nie musisz upiec – oślepi ją całkowicie z kolorowym kit) może usiąść na krześle, to daje mu stabilność. Wózek należy wyciąć kwadratowy tort na kilka prostokątne kawałki razem wzięte, płaszcz z kremem i przykryć kitu. Czasami nie jest to problem, aby dać powłokę z ciemnego koloru. Czarny do dość trudne. Ale jeśli dodać w paście kakaowej i niebieskiego barwnika, wynik będzie wystarczająco blisko do czerni.

Kremy i impregnacja

Ciasto lany dla mężczyzn, oprócz estetyki, musi mieć taką samą wysoką smakowitość jak każdy świąteczny deser. Dlatego w procesie jego wytwarzania nie może obyć się bez kremu. W przeciwnym razie nie będzie tort i ciasto. Można użyć białka, gotowane lub masło śmietanę. Dla promazyvaniya ciasta i ciasta w górę użycia zablokowania lub marmolady, która jest nakładana za pomocą pędzla. Krem na ciasto nie jest ostatnia sprawa. można rozłożyć to ganache i stać na mrozie przed nałożeniem kitu. Pozwoli to uniknąć nieprawidłowości, które mogą pojawiać się na powierzchni. Absolutnie przeciwwskazane użycia kremu z kwaśną śmietaną i moczy w ciastach syropy – wilgoć może zniszczyć postać placka.

wykończenie gotowanie

Uszczelniacze (cukier i marcepan) sprzedawane w sklepach. Jednak gdzie wanilia, przyprawy i drożdże piekarskie. Jeśli kupisz gotowe, to trzeba będzie tylko do podgrzewania i ugniatać ją, a następnie zwinąć go. Jeśli chcemy to zrobić z rękami, a następnie można kupić worek marshmallows (żucie lekarski), a następnie topi go w kuchence mikrofalowej i dodać cukier puder (jak woli) i kolor.