670 Shares 8555 views

Rysunek Lego "Star Wars": ulubiony model

W 1999 roku, pierwszy produkt firmy Lego autora jest zbiorem zawierającym LEGO Rysunek „Star Wars”.


I na cześć trzydziestą rocznicę firmy saga wydała dziesięć tysięcy figur pozłacane i chromowane jednego z bohaterów w filmie robota C-3PO, z których dwa były czystość 14 karats. Postacie ( „Lego Star Wars”) obsadzona kolekcji w kolejności losowej.

Jeden z nielicznych figur jest postać Boba Fett.

Lego – to świetny prezent zarówno dla dzieci jak i dorosłych do niektórych fanów. Produkowane ogromną liczbę przejazdów, a jednym z najbardziej udanych mają postać Lego „Star Wars”.

Od czasu wydania filmu podbił serca wielu widzów na całym świecie. On jest nadal łamie wszelkie rekordy można sobie wyobrazić i jest dziś uważany za klasyczny film w swoim gatunku. Oczywiście, „Star Wars” wielu fanów dorosłych, ale jeszcze bardziej od nich uczniów. A fakt, że teraz każdy ma okazję grać z ich ulubionych bohaterów, po prostu niesamowite. Poniżej znajduje się lista figurek Lego „Star Wars” (najbardziej popularne modele).

piaszczysta gąsienicowy

Jako część figury 7 i 3296 części. Zmontowany nastawionej wielkości 24 cm szerokości, 40 cm długości i 16 – w wysokości. jest on przemieszczany przez gąsienic i mogą zmieniać kierunek przez zastosowanie dźwigni. Lego „Star Wars” (figurki), którego zdjęcia są w tym artykule, należy pamiętać, aby zadowolić fanów sagi.

Ewok wieś

Zestaw zawiera 1990 części i R2-D2 i 16 dane, które są wyposażone w pistolecie. Zbierz wszystkie tego modelu, można zobaczyć drzewa, które są wyposażone mieszkania lasu Ewoks, cache, która jest miecz świetlny, www, pułapki i katapulty.

Myśliwiec X-wing Starfighter

Model ten brał udział w wielu wydarzeniach z filmu, w tym ostatecznej bitwy. Dodatkowo do zestawu statku stoją informacji i rysunek robota. Gra składa się z 1558 sztuk, rozmiar 52x46x26 cm.

gwiazda śmierć

Może to zestaw nie oznaczają: zawiera 24 liczb LEGO ( „Star Wars”) 3803 części i montaż jego wielkość, wynosi 40 cm, a szerokość 42 cm. Zestaw jest dość trudne do zakupu, ponieważ jest to najbardziej kosztowne i rzadkie wśród zestaw z serii Lego figury „Gwiezdnych Wojen”.

Millennium Falcon

Zestaw składa się z 1238 części i 57.8h37.5h8.5 centymetrów na działce kosmicznych zmontowane uczestniczy w kilku folii. Model obejmuje sześć cyfr, ruchome karabiny laserowe, pistolety i kabiny, które mogą być otwierane.

R2 D2

Duża droida rysunek składający się z 2127 części, jest zwymiarowana zmontowane 38x58h10 centymetrów. Posiada te same funkcje jak w filmie, porusza kończynami, i odwraca głowę. Również w zestawie posiada piłę tarczową z obracającej się części.

Star Destroyer

Pojazdy kosmiczne osiem dział, które można zwalczać. Jeśli zdjąć pokrywę, wewnątrz którego znajduje się krzesło, panel kontroli zbrojeń. Zestaw zawiera 6 figury.

myśliwiec republikański

W 1175 zestaw części i 8 rysunków. Wymiary zmontowanego model: 48×37.8×9.4 cm. Istnieją cztery wieże pistolet z kabiną, w której umieszczony jest postać, otwierając przednią komorę drzwiami po bokach i z tyłu, jak i na rowerze.

Żaglowiec Jabba

Pełna seria wielkość modelu montowane postać „Lego Star Wars” jest 22h43h22 centymetrów i składa się z 850 części. Zestaw zawiera 6 figury. Struktura obejmuje talię, która może być usunięta, armaty, rakiety, koła, Więzienie, kuchnię i tron dla Jabby.

Imperial Walker

Osiąga 48×37.8×7.1. Struktura obejmuje 1137 sztuk, 5 figurek, w tym kierowcy, AT-AT, dowódca żołnierzy burzy śnieżnej, a dwa ogólne Viirs śnieg esesman. Ma pochylania kabiny, poruszając nogami, obracając głowę, drzwi, które można otworzyć włazy i pistolet, sugerujący cel.

Starship "The Ghost"

Składa się z 929 części, a na jego wielkość, że ma następujące cechy: 33h27h13 cm i 4 cyfry. Ponadto statek jest wyposażony w katapultę, części biura, karabiny ze sprężynami.

W TE Walker

Wymiary: 22h43h29 cm, składa się z 794 części i 5 rysunków. Twórcy starali się odtworzyć walker.

Krążownik Jedi obrońca

Statek kosmiczny z ruchomych ostrzy, kapsułki ratunkowej, broni otwierania klap, podwozia, które mogą być ukryte. Jako część 4 927 figur i szczegółów.

Przegląd figur, „Lego Star Wars” przedstawia twórców wybredność grając swój własny produkt – jest dokładnie zaplanowana: figurki ulubionych bohaterów, różnych kryjówek, broni, części zmechanizowanych.