178 Shares 8552 views

Wołgograd Państwowy Instytut Sztuki i Kultury: wydziały i opinie

Instytut Sztuki i Kultury w Wołgograd – unikalna instytucja szkolnictwa wyższego. To, oprócz uczelni, obejmuje szkoły, przedszkola. Każdego roku instytut otwiera swoje drzwi dla studentów, którzy chcą uzyskać nie tylko wykształcenie i dyplom, ale także otwierają się w działalności twórczej, aby pokazać swoje talenty.


Historia instytucji

Rok założenia uniwersytetu jest th 1999. W tym czasie zacząłem działać Wołgograd Państwowy Instytut Sztuki i Kultury. Jednak jego historia zaczęła się kilka lat wcześniej. W późnych latach 40-tych ubiegłego wieku w Uryupinsk otworzył szkołę, której celem było przygotowanie pracowników dla instytucji kulturalnych i edukacyjnych.

Około 9 lat później szkoła została zamknięta. Ludzie naukę w szkole, został przeniesiony do podobnej szkoły w Stalingrad (dziś Wołgograd). Później ta instytucja była szkoła, aw 1992 – oddział Samara Akademii Kultury i Sztuki. W 1999 roku, instytucja przestała być partnerem. On stał się niezależną organizacją edukacyjną.

struktura uniwersytet

Że zawiera Państwowym Instytucie Wołgograd Sztuki i Kultury? Wydziały mają następujące w jego skład:

 • twórczości artystycznej;
 • sztuki;
 • kulturalnych i społecznych;
 • Dział korespondencji;
 • Dodatkowa edukacja.

W strukturze uczelni znajduje się na liście zależnej – College of the Arts. Jego lokalizacja – Kamyshin (Region Wołgograd). Wcześniej uznano, niezależną instytucją, ale jego połączenie z instytucji w Wołgograd została przeprowadzona w 2013 roku.

Wydział sztuki

Jest to jednostka strukturalna w Wołgograd Instytutu Sztuki i Kultury jest dość młody. Rok jej założenia – 2010. Wydział przygotowuje utalentowanych i zdolnych osobników artystycznych kierunkach specjalności. Absolwenci pracują w teatrach i innych instytucji związanych z kulturą i sztuką.

Podział sztuki, która ma Wołgograd State Institute of Arts and Culture składa się z kilku działów:

 1. Choreografia. Ten dział przygotowuje liderów amatorskich grup tanecznych. Studenci uczą się tańca, uczy metodologii. Aby uzyskać niezbędne umiejętności studentów praktyki w znanych twórczych kolektywów i instytucji kulturalnych.
 2. Sztuki i rzemiosła. Ten podział na Wydziale prowadzi szkolenia w różnych dziedzinach sztuki i rzemiosła. Studenci uczą się rysunku, malarstwa, artystyczną, malarstwo drewno, ceramika.
 3. Tradycyjna kultura. Dział realizuje szkolenia i w szkole, a także szkoły i Instytutu. Dla osób przybywających do stopnia licencjata, oferował taki kierunek, jak „kultury sztuki ludowej”.
 4. sztuka aktora. Przyszłych artystów w tym dziale przygotowuje Wołgograd Państwowy Instytut Sztuki i Kultury. Specjały tutaj obejmują te, które są związane z pracą w dramacie i teatrze muzycznym, teatrem lalek.
 5. Reżyseria. Ten podział strukturalny oferuje realizować swoje talenty w organizacji festiwali i spektakli teatralnych, studio kierownictwa artystycznego, koncerty inżynierii dźwięku i innych dziedzinach.

Humanistyka

W 1992 roku Państwowy Instytut Wołgograd Kultury i Sztuki powiedział w swojej strukturze Wydziału Sztuki. Obecnie kontynuuje pracę. W swojej strukturze istnieje 5 wydziałów, które przeprowadzają szkolenia w dziedzinie wydajności i instrumentalnej tworzenia pieśni ludowej. Działalność Wydziału oparty jest na zasadach kształcenia ustawicznego. Wiele dzieci wpisać szkołę w instytucie i badać je przez 5 lat. Po treningu, oni ponownie wejść do szkoły, aby zapewnić specjalistyczną wykształcenie średnie lub wyższe.

Proces edukacyjny na Wydziale Sztuki organizowany przez wykwalifikowanych nauczycieli. Niektóre z nich – jest młody i określona osobowość, jest absolwentem Instytutu, a drugi – to ludzie z dużym doświadczeniem. Niektórzy nauczyciele są liderami zespołów twórczych.

Wydział działań kulturalnych i społecznych

Jest to jednostka strukturalna od 1992 roku. Jedną z jej części – jest krzesło aktywności kulturalnej i społecznej, w którym szkolenie w zakresie szkolenia o tej samej nazwie. Dowiedz się tutaj interesujące, ponieważ w trakcie studiów studenci są zaangażowani w organizację programów kulturalnych i społecznych, imprez charytatywnych.

Jest tam również dział informacji i działań bibliotecznych, języków obcych, historii, filozofii i teorii sztuki i kultury, psychologii i pedagogiki. Uczyli uczniów dyscypliny wchodzące w skład programu nauczania. Zajęcia są prowadzone przez docentów, osób, które ukończyły studia doktoranckie.

Wydział dział korespondencji

Dział ten w instytucie jest niezależną jednostką. Współdziała z innych wydziałów, departamentów i rejestruje studentów wszystkich specjalności, które oferuje kursy korespondencyjne. Wnioskodawcy otrzymane tutaj może otrzymać wykształcenie zawodowe lub wyższe.

Wydział kształcenia na odległość jest popyt wśród osób przybywających Wołgograd Państwowym Instytucie Kultury i Sztuki. To pozwala na uzyskanie odpowiedniego poziomu wykształcenia w pracy. W pewnych porach studenci są przypisane do klasy. Są czołowi uczeni w instytucji wdrażającej indywidualnego podejścia w działalności edukacyjnej.

Wydział dokształcania

jednostka strukturalna oferując dodatkową edukację, istnieje od 2000 roku. To prowadzi działalność w kilku kierunkach:

 • wychowanie dzieci;
 • kursy przygotowawcze do tych, którzy chcą iść na studia;
 • przekwalifikowania i doskonalenia.

Pierwszy tytuł jest realizowany w kierunku School of Art, gdzie zaangażowany w pracę około 200 dzieci. Jeśli chodzi o szkolenia należy zauważyć, że są one prowadzone w tych tematów i testów, które zostały ustanowione jako egzaminy wstępne. Czas ich trwania zależy od programu i pragnień wnioskodawców. zasługuje również następnego działalności – przekwalifikowanie zawodowe i zaawansowanego szkolenia. Usługi te świadczone są przez pracowników w sferze kultury i sztuki. Region nie jest instytucją, która będzie oferować podobne.

Adres instytucji oraz opinii

Prawie wszystkie osoby ze skłonnościami twórczych, po ukończeniu studiów w szkole, średnie zawodowe lub wysokiej zdecydować się zapisać w Wołgograd Państwowym Instytucie Sztuki i Kultury. „Jak dostać się na uniwersytet?” – raz jest to pomysł. Ta szkoła znajduje się przy ulicy Ciołkowskiego, 4. Dotarcie tutaj może być na Metrotram – kolej z elementami metra. Można również dojechać środkami transportu publicznego do centrum handlowego lub obszar Chekistov:

 • autobusy №№ 2, 4, 12, 33, 35, 65, 88e, 89e, 95;
 • trolejbusów №№ 8a, 10, 15a;
 • taksówki №№ 1c, 2c, 3c, 57, 64a i innych.

Wołgograd Państwowy Instytut Sztuki i Kultury otrzymuje pozytywne opinie. Ludzie, którzy mają tendencje twórcze, nie żałować, że zostały otrzymane w tej uczelni. Tutaj nie tylko zyskał wiedzę i dyplom, ale także zyskał dobre wspomnienia z lat studenckich. Faktem jest, że w czasie studiów, studenci często odwiedzają muzea, teatry, festiwale, przejdź do wycieczek. Studenci również wykonać w latach studiów w partii twórczej zabawy, wziąć udział w różnych imprezach organizowanych przez VGIIK (Wołgograd Państwowym Instytucie Sztuki i Kultury).