187 Shares 4871 views

Popularne centra handlowe w Odessie

Teraz omówimy centra handlowe w Odessie. Informacje te będą przydatne dla każdego turysty w mieście, a także dla kogoś, kto jeszcze nie zwiedzał tej pięknej metropolii kurortu.


"Ostrov" (Odessa) – centrum handlowe: opis, sklepy

Kompleks położony jest przy ul. Novoshchepnoy Row, 2.

Powierzchnia tego centrum wynosi 32 272 metrów kwadratowych. M.

Na pierwszym piętrze kompleksu znajdują się apteki, supermarket AGD "Eldorado", kawiarnia "Fox-Mart", sklepy z biżuterią, perfumy.

Również tutaj można kupić artykuły papiernicze, kryształowe, sprzęt sportowy, produkty dla dzieci, zabawki, naczynia, zegarki.

Na parterze znajdują się sklepy z bielizną i pościelą, okulary i dyski.

Na drugim piętrze znajdują się butiki z damską, męską odzież, akcesoria, wyroby futrzane. Również jest księgarnia i naprawa odzieży.

Na trzecim piętrze znajdują się sklepy z damskimi, męskimi odzieżami i towarami dla kobiet w ciąży. Również na tym poziomie sprzedawane są meble. Natychmiast jest studio projektowe.

Na czwartym piętrze zajmują biura i centra magazynowe.

W kompleksie handlowym znajduje się parking.

"Athena"

Jakie centra handlowe w Odessie warto odwiedzić? Centrum handlowe "Athena". To centrum handlowe znajduje się przy: Placu Grecheskaya, 3/4.

Kompleks składa się z siedmiopiętrowego okrągłego budynku z jedną podziemną podłogą.

W 2004 r. Centrum zostało nagrodzone w kategorii "Najlepszy Projekt Roku".

Całe wewnętrzne życie handlowe jest w zasięgu wzroku. Na czwartym piętrze tego kompleksu znajdują się różne butiki i sklepy, w których można kupić prawie wszystko, czego potrzebujesz.

Nawet najbardziej wyrafinowany nabywca w tym centrum będzie mógł odebrać towary dla siebie, aby spróbować.

W kompleksie znajdują się bankomaty różnych banków. Również jest supermarket i biuro podróży.

W centrum handlowym znajdują się parkingi, kawiarnie i restauracje.

Riviera

Centrum handlowe Riviera w Odessie jest bardzo popularnym kompleksem. Aby dostać się do tego nie będzie trudne z dowolnej części miasta. Do kompleksu dostaną się również bezpłatne autobusy. Wyjeżdżają z różnych części Odessy.

W tym centrum handlowym i rozrywkowym znajdują się sklepy z ukraińskimi i międzynarodowymi markami. Są też kawiarnie i restauracje. Ponadto kompleks dysponuje 9-salowym kinem, klubem do kręgli na szesnaście tras.

Dla kiddies jest centrum rozrywki.

Ponieważ centrum znajduje się w gęsto zaludnionej okolicy, codziennie odwiedza ją tysiące ludzi.

Projekt wnętrz tego kompleksu został opracowany przez jedną brytyjską firmę.

Hipermarket budowlany OBI oferuje szeroką gamę produktów do napraw i budowy.

Technika można kupić w supermarkecie Comfy.

"Srednefontansky"

Co innego warto odwiedzić centra handlowe w Odessie? "Srednefontansky". Ten kompleks znajduje się przy: Semaforny Lane, 4. W tym centrum znajduje się ponad 90 sklepów, w których prezentowane są szerokie spektrum ubrań, butów, zabawek, akcesoriów, perfum i wielu innych.

Kompleks posiada działy następujących marek:

  1. Adidas.
  2. Beaumonde.
  3. Czas szwajcarski.
  4. "Antoshka".
  5. Accessorize
  6. I wiele innych.

Produkty można nabyć w supermarkecie "Furshet". Również w centrum znajdują się sklepy z urządzeniami, towary na dom. Na terenie kompleksu znajduje się kino, kasyno kasowe, centrum gry Igroland, pralnia chemiczna. Do dyspozycji Gości jest także plac zabaw dla dzieci oraz duży parking.

"Piąty element"

Wykończenie rozważania centrów handlowych i rozrywkowych w Odessie, porozmawiajmy o innym. Nazywa się to "Piąty Element".

Ten kompleks znajduje się przy ul. Chernyakhovskogo, 4.

Jest to nowoczesne centrum, które wyznacza styl i dynamikę XXI wieku, jest zaprojektowane zgodnie z najnowszymi technologiami.

Na terenie kompleksu znajdują się sklepy z młodzieżą, kobietami, dziećmi, mężczyznami i odzieżą sportową, butami.

Również w tym centrum znajdują się butiki z dodatkami marki światowej. Na terenie kompleksu znajdują się sklepy z biżuterią, bielizną, optyką, kosmetykami i perfumerią. Również w centrum znajdują się działy z biżuterią i pamiątkami.

Na terenie kompleksu znajduje się restauracja z pyszną i zdrową kuchnią. Na czwartym piętrze znajduje się restauracja z samoobsługą. Jest kawiarenka na wygodną rozrywkę z bliskimi i przyjaciółmi.

Dla dzieci na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Również tutaj jest salon piękności, gdzie dziewczyny mogą się fryzjerki lub manicure. Ponadto tutaj znajduje się centrum jogi.

Kompleks czynny jest od rana do dziewiątej wieczorem.

W centrum znajduje się strzeżony parking.

Niewielki wniosek

W tym artykule zbadaliśmy różne centra handlowe w Odessie. Mamy nadzieję, że informacje były przydatne.