336 Shares 2520 views

Jaki rodzaj wypoczynku – Dzień Niepodległości?

Rosjanie obchodzą wiele świąt, jeden z najbardziej cenionych – Dzień Niepodległości. Data ta jest postrzegana nie tylko jako dodatkowy dzień wolny, a jako dzień dumy dla naszego kraju. Pomimo faktu, że święto młodych, jest on jednym z najbardziej uroczysta. Wolność, spokój cywilne, prawo i sprawiedliwość – jej postulaty. Dzień jednoczy wszystkich ludzi w kraju i uczy się być odpowiedzialny za przyszłość ojczyzny.

Historia wystąpienia

Innym Deklaracja Suwerenności (12.06.1990) został przyjęty w RFSRR. Później ogłoszono dzień wolny od pracy i utworzono odpowiednie poprawki do Kodeksu Pracy. Ostateczna nazwa pochodzi od słowa „suwerenność”, co oznacza „niepodległość”. Rosjanie najpierw traktowano z chłodu do tego dnia, bo myślał go winnym upadku ogromnego kraju. Wtedy ludzie okazało się, że sama deklaracja nie o to chodzi, że Rosja wychodzi z ZSRR.

Dzień Niepodległości otrzymała oficjalny status ze względu na pierwszy prezydent Eltsinu B. N. Stało się to dlatego, że był 12 czerwca wygrał wyborów powszechnych. Stało się to w 1991 roku i stał się świętem narodowym w ciągu 3 lat. V. V. Putin zauważył, że ta data – początek nowej ery naszego państwa, i zasugerował, że być przemianowany na Dzień Rosji, co zostało zrobione w 2002 roku.

Dzień Niepodległości 2013

Politycy twierdzą, że uroczysta data pomaga poczuć odpowiedzialność za nasz kraj, a także poznać swoją przeszłość. Na Placu Czerwonym na cześć imprezy odbyła się wielki koncert na Kremlu w tym czasie przyznano nagrody krajowe. We wszystkich rosyjskich miast organizować koncerty w centralnych placów. Duże przedsiębiorstwa, korporacje, fabryki organizować uroczystości, występy dla osób pracujących.

Partia na Dzień Niepodległości odbywa się zwykle rajdy. 2013 nie był wyjątkiem: koncerty, wręczenie nagród i wyróżnień, rajdach – wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Zwieńczeniem imprezy akordów – ambitny, jasny, piękny pozdrawiać i hymn naszego kraju.

dziś Dzień Niepodległości

Pozytywny stosunek do Rosjan wakacje. Masowo uczestniczyli koncerty, konkursy, występy komików, wystaw i sprzedaży. W dużych miastach na nocnym niebie fajerwerki szybować. Dzień przynosi obywatelom patriotyzmu dla ich kraju, ich miasta, ich krawędzi.

Ludzie lubią chodzić na wycieczki przyrody: smażone grilla, odpocząć nad jeziorami. Niektórzy uważają, datę plusa weekendy, ale większość wie, że jest – to hołd dla historii, początek demokratycznym społeczeństwie.

Teraz komponować piosenki i wiersze dla tego święta, manifestują dumę, szacunek dla ojczyzny. Pochwalnych słów powiedzieć, że Rosja doświadczył wiele w swojej historii, ale ona przetrwała i nadal się rozwijać. Rosyjski Dzień Niepodległości (2013) wykazały, że mieszkańcy znają datę krajowy i szanować je.

Nasza ojczyzna ma dziedzictwa historycznego i kulturowego. Ona ma długą drogę do „silnego rządu.” Jego niezależność – wynik odwagi, ciężkiej pracy i poświęceniu swoich przodków. Trzeba wiedzieć i pamiętać o tym!