386 Shares 9396 views

Jak złapać szczupaka na spinning najbardziej w porządku?

Oba profesjonaliści i miłośnicy wędkowania przynajmniej raz zastanawiał się, jak złapać szczupaka na spinning. Ten drapieżnik – upragnionego trofeum od każdej osoby, która nie ma nic wspólnego z tego rzemiosła. Istnieją pewne punkty, które trzeba poznać i rozważyć podczas połowów. Bez nich o wiele trudniejsze do osiągnięcia pozytywnych rezultatów. Należy zacząć od szczegółowej i dokładnej selekcji biegu. Witryna ma również spełniać pewne wymagania.


punkt techniczny

Przed połowu szczupaka przez przędzenia, konieczne jest, aby rozpocząć z niuansami technicznymi. Mianowicie, z Przy doborze sprzętu. Ten drapieżnik może złapać zarówno woblera i tarczy. Lepiej jest mieć pod ręką zarówno tych rodzajów przynęt. Jeśli nie dostać jeden z nich na pół godziny, to ma sens, aby zmienić przynętę i spróbuj ponownie. Jeśli wobler przynęta stoi i czuł skurcze pręt, konieczne jest zastąpienie przynętę. Ten drapieżnik dostrzegł go, ale powiedział, że dla zawodnika i stara się wypchnąć z jego terytorium. Pręt powinien być bardzo wytrzymałe, ale, z drugiej strony, za pomocą odlewu przynęty musi przejść do wymaganej odległości. Z pozycji mając te dwie cechy i konieczne jest, aby wybrać. Ostatnim elementem – albo cienkie żyłki lub liny. Można użyć zarówno pierwszy jak i drugi. Ważne jest, aby były one bardzo silne. Zęby z tego drapieżnika rzeki bardzo ostry i można go łatwo rozwiązania zły zgryz. Przed połowu szczupaka na spinning, wszystkie powyższe ważne jest, aby wziąć pod uwagę.

Wybór lokalizacji

Drugim ważnym elementem jest jego pozycja rybackiej. Od jego właściwy wybór zależy od tego, jeśli nie wszystkie, bardzo dużo. Pike lubi stojącej wody. Dlatego musimy najpierw spojrzeć na zatokach, w którym luźny przepływ wody. Jeśli są zarośla lub zaczepów, to jest to miejsce, trzeba najpierw zwrócić uwagę. Zwłaszcza jeśli złowionych szczupaków na spinning lato. To właśnie w tej porze roku jest tam i skór. Zwabić ją, można użyć przynęty. I każdy. To wystarczy, aby przyciągnąć uwagę innych ryb, a to drapieżnik ma obowiązek zwracać uwagę na nich już. Przed połowów, trzeba spojrzeć na stanowisku słonecznym i kierunek wiatru. Ryby nie lubią dużo przestrzeni i światła słonecznego dmuchane powinna spaść z powrotem do wędkarza. Należy również wziąć pod uwagę.

połowów się

Podczas gdy większość wszystkich połowów w taki sam sposób jak inne ryby złowione i. Natychmiast wybrać się na wcześniej ustalonych parametrów. Zgłasza i metodycznie rozwiązania im drgać. Jeśli pół godziny bez ryb, to trzeba zmienić przynętę. Gdy środek ten nie pomoże, i zajęło kolejne pół godziny, a następnie trzeba zmienić lokalizację i przenieść się do nowej lokalizacji. Po zmianie położenia odbywa się na nowo. Sekwencja ta nie różni się skomplikowane, a także odgrywa kluczową rolę w jaki sposób złapać szczupaka na spinning.

wniosek

Ten drapieżnik – zawsze pożądane trofeum. Połowy szczupaka przędzenia – nie jest to bardzo trudne zadanie. Ale to wymaga dobrego przygotowania i cierpliwości, wytrzymałości. Jeśli wszystko jest poprawnie połączyć, wynik nie jest długo czekać. Jednym z takich piękności muszą gryźć i uzupełnić jeszcze swoje trofea album kolejny fantastyczny instancji.