288 Shares 3185 views

Amerykańska aktorka Leysi Chabert

Wielu widzów aktorka zapamiętany przez długi czas dzięki dynamicznej roli w harmonia ich zbliżającej. Bohaterka artykułu per se odegrała w filmie młodzieżowym „Mean Girls”. Leysi Chabert rozpoczęła karierę w 1991 roku w bardzo młodym wieku. Artykuł opowiada o szczegółach jej biografii oraz kluczowych obrazów na ekranie.


dzieciństwo

Leysi Chabert urodził się w południowej części amerykańskiego stanu Mississippi. Urodziła się w 1982 roku. Aspirującego Aktorka jako dziecko w żaden sposób nie trzeba – jej ojciec, Tony pracował dla firmy naftowej i skutecznie pod warunkiem, że cała rodzina, którą miał czworo dzieci. Leysi Chabert – najmłodsza z trzech sióstr. Również ona ma młodszego brata TJ. W 1994 roku rodzina przeniosła się do Chabert Południowej Kalifornii. Tam, aktorka nadal mieszka z mężem i dzieckiem.

Jak to wszystko się zaczęło?

Leysi Chabert zaczęły pojawiać się na ekranie przez 13 lat. Została finalistką Szukaj telewizyjny gwiazdki aby szukać talentów, a także niewielką rolę w filmie „mały kawałek raju.” Ona aktywnie występował w serialu telewizyjnym, a także bardzo skuteczne w dziedzinie dźwięku. filmy Leysi Chabert wyrażał głównie animowane i bardzo popularne. Na przykład, że dał jej trochę Anastasia głosowej w tytułowej kreskówki, Vitanov drugiej części „The Lion King” i zabawny Eliza, głównego bohatera serialu animowanego „Dzika rodzinka”.

Finest godziny

Wiele filmów Leysi Chabert upiększać swój wygląd. Ten obraz, "Lost in Space" (1998), "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" (2001), "Tato" (2003).

Prawdziwy przełom dla aktorki Leysi Chabert była komedia „Mean Girls” w 2004 roku. Stworzenie Mark Waters zyskała ogromną popularność wśród młodszych odbiorców. Wciągająca i realistyczna komedia o istocie życia szkolnego, smutki i radości młodzieży nie może odwołać się do nastolatków. Lacy grał Gretchen zwycięzców jednego z przedstawicieli szkoły elitarnej.

Gdy badanie przychodzi do przybysza Cady trzy główne piękności spółki zaprasza ją do nich dołączyć. Gretchen Zwycięzcy – jeden z tych, którzy są częścią trio. Ona stara się zadowolić przywódcę w całej społeczności szkoły „Barbie” – Redzhine Dzhordzh. Leysi Chabert bohaterka uwielbia plotkować i dać cudzych sekretów. Wszystko, co mówią, że szef Gretchen będzie wkrótce wybuchnąć z ogromną liczbą tajemnic, które są tam przechowywane. Zwycięzcy na tyle pewny siebie, więc jest zmuszony do poświęcenia własnych interesów w imię Regina. Gretchen pecha w swoim życiu osobistym. To pozostaje w cieniu ubóstwiać jej najlepszego przyjaciela, a faceci ignorować swoje uczucia. Warto zauważyć, że Chabert była jedyną kobietą kandydatem do tej roli i został zatwierdzony po pierwszym badaniu. Po premierze komedii ona wraz z innymi wiodącymi podmiotami wkrótce stał się właścicielem nagród MTV w kategorii „Najlepszy zespół na ekranie”.

inne role

Następnie bohaterka tego artykułu pojawił się w filmie telewizyjnym „Brooke Ellison Story”, gdzie grała kluczową postacią, a także w filmie „Chłopcy z ferajny” i chłodzenie widzowie horroru „Black Christmas”.

Aktorka można zobaczyć w jednej z serii mistycznych serii „Ghost Whisperer”. Leysi Chabert pojawi się w drugim odcinku drugiego sezonu pod tytułem Miłość Nadal nie umrze. Tu znów zagrał z długoletniego współpracownika o serii piątka " Dzhennifer Lav Hyuitt. Baza podobne, jak native siostrami.

Życie osobiste, świeże wzory i ciekawostki

W grudniu 2013 r Leysi Chabert żonaty David marne. Uroczystości odbyły się w Los Angeles. W lutym 2016 roku aktorka podzielił się radosną nowinę w swoim „Instagrame” – wydała stanowisko, w którym powiedział, że czeka na starszą. 01 września 2016 urodziła córkę Lacey i David – Julie Mimi Bella. Lacey cieszy Współdzielenie zdjęć okruchy i świeże chwile życia we własnym Fotoblog nick therealllacey.

Pomimo pielęgnacji dziecka, aktorka udaje się poświęcić czas i pracę. W 2016 roku zagrała w filmie „Pragnienie Bożego Narodzenia”, aw 2017 – w filmie „Moonlight w Vermont.” Ponadto Chabert tak jak wcześniej, jest on zaangażowany w dubbingu filmów i gier wideo.

Zdaniem ekspertów, stan aktorki jest około trzech milionów. Ona jest znajomość z aktorką Eshli uśmiech, który grał wampira Alice w „Saga Zmierzch”. Rodzina mieszka Lacy kilka zwierzęta – trzy chihuahua kawy psa z zabawnymi nazwami. Ich nazwiska kubek herbaty, herbata liściasta i łyżeczka (Filiżanka, Tealeaf, Łyżeczka).