639 Shares 5673 views

Emma Roberts (Emma Roberts): biografia, filmografia i życie osobiste aktorki (Zdjęcia)

Nie jest tajemnicą, że w takich dziedzinach jak sztuka teatru i kina, istnieje tradycja zdać umiejętności dziedziczone. Rodowód wielu znanych filmowców można powiedzieć o kilku pokoleń artystów. To samo jest z aktorami. Na przykład, Michałkow, Mironow, Mashkov. Tradycja ta jest popularna na Zachodzie i na Wschodzie. Amitabh Bachchan – gwiazda kina indyjskiego – podał sekrety jego umiejętności do jego syn Abhishek. Również istnieją przykłady relacji rodzinnych w Hollywood. Na przykład, znany pisarz i reżyser Francis Ford Coppola. On jest wuj popularnego aktora Nicolasa Cage'a ojca i utalentowanego Sofii.


Siostrzenica słynnego „Belle”

Dzhuliya Roberts też można śmiało nazwać kilka osób z branży, z którym jest związany więzy krwi. I to nie tylko brat. znana aktorka ojciec również miał bezpośredni wpływ na filmie. Jednak interes publiczny jest bratanica Julii – Emma Roberts. Filmografia młody talent ma już dużo pracy. Krytycy nazwali jej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Filmy z Emma Roberts spojrzał przez wielu. Z najnowszych i najbardziej pamiętnych obrazów można nazwać kołowrotek Rawson Marshall Thurber nazywane „My – The Millers', wydany w 2013 roku w czynszu. Jednak nie jest to jedyna praca, gdzie umiejętności Dla dziewczyn aktora objawia. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w filmie o nazwie „Cocaine”. Miała wtedy zaledwie dziewięć lat.

Wczesne lata i debiut na ekranie

Utalentowana dziewczynka urodziła się dziesiątego lutego 1991 w miejscowości Rinebeke znajduje się w amerykańskim stanie Nowy Jork. Jej ojciec – Eric Roberts – słynny aktor Hollywood, który jest obecnie wystąpił w ponad dwustu obrazów. Mama dziewczynka o imieniu Kelli Kanningem. Kiedy Emma Roberts był jeszcze siedem miesięcy dziecko, rodzice rozeszli. Ojciec opuścił rodzinę i udał się do aktorka Eliza Simons. To wtedy dużo wsparcia dziecka i jej matka Julia. Większość swojego dzieciństwa, Emma odbywa się słynny ciotkę. Jest to popularny „Beauty” został zainspirowany stać się siostrzenica aktorka. Pomimo faktu, że matka chciała dziewczyny, aby jej córka miała normalne dzieciństwo, ona zagrała w dziewięciu lat na pierwszym zdjęciu. Jej partnerzy na miejscu były Dzhonni Depp i Penelope Cruz. Po udanym debiucie dziewczynka przeniosła się do Los Angeles, gdzie kontynuował naukę w szkole, łącząc naukę z filmowania.

Muzyka i filmy

Po premierze filmu „Cocaine” i innych reżyserów zainteresowany utalentowanego Emma Roberts. Filmografia aktorki w 2001 uzupełniane inną pracę. Zagrała w filmie „Ulubieńcy Ameryki”. Dokładnie rok później dziewczyna dostaje rolę w filmie „Najlepszy przyjaciel szpieg” i „Grand Champion”. Są familijny z Emma Roberts spadł i widzów, a krytycy lubią. W 2004 roku, dziewczyna pochodzi, „Nie tak”, to oferta, aby zagrać w serialu. Warto zauważyć, że fabuła obrazu główny bohater pisze i wykonuje utwory. Emma Roberts nie mógł pochwalić się doświadczeniem w tej dziedzinie, dlatego dyrektorzy uporać się z nauczaniem dziewcząt. Efektem tych starań było wydanie pełnego albumu o nazwie Unfabulous i więcej: Emma Roberts. Warto również zauważyć, że jedna z piosenek dziewczęta – If I Had My Way – „Księżniczka na lodzie” staje się głównym soundtrack do Tim Fayvella rodzinnym dramacie

idol nastolatek

Po wydaniu pierwszej części serii „Nie tak” Emma Roberts stał się naprawdę sławny. Jest otoczony przez tłumy fanów. Zachęceni sukcesem, to nadal ciężko pracować. Uwolnienie przychodzi obrazu „Aquamarine” w 2006 roku. Za główną rolę w tym filmie, Emma Roberts otrzyma nagrodę Young Artist Award prestiżowej nagrody. Warto zauważyć, że ta aktorka skomponował muzyczną kompozycję Island in the Sun, który stał się jednym z soundtracków filmów. W tym samym roku pojawia się przed widzami w postaci młodego detektywa – Nensi Dryu – w tym samym filmie. W przeciwieństwie do krytyków, którzy nie byli zbyt inspirowane tym obrazie, publiczność zabrał taśmę z rozkoszy.

Rozumiejąc nowe szczyty

W 2008 roku, Emma Roberts, których wzrost kariery jest coraz popularniejsze stają się szybkie tempo, postanawia spróbować się w nowej roli i głosu filmu animowanego „Flight Before Christmas”. Jednocześnie została zaproszona by nakręcić film „Hotel dla psów”. Ta komedia rodzina była hitem. Za cały czas najmu, to taśma zebrał ponad sto czternaście milionów dolarów.
Oprócz tych obrazów do 2009 roku, Emma Roberts wzięła udział w strzelaninie i dubbingu filmów:. „Wild Child”, „luksusowe życie” i „Niko i droga do gwiazd” Ona również próbował swoich sił jako pisarz. W filmie „Wild Child”, miała wiodącą rolę zepsutej dziewczyny z Beverly Hills, która ze swej natury jest w szkole z internatem w Anglii.

własnej tożsamości

Film zatytułowany „Luxury Life” był pierwszym projektem, w którym brała udział po filmie „Hotel dla psów”. Uznane przez aktorkę, chciała spróbować swoich sił w czymś nowym, zbuntowanej i prowokacyjny, aby udowodnić społeczeństwu, a ja w pierwszej kolejności, że jest ona prawdziwa aktorka, a nie tylko „siostrzenica Dzhulii Roberts”. I że była w stanie świecić. Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, która odbyła się w 2008 roku, krytycy i publiczność jednogłośnie doszli do wniosku, że Hollywood ma inną bardzo utalentowana aktorka – Emma Roberts. Wpływ masa słynnego krewnych dziewczyny na dyrektorów stopniowo zanikała. Teraz aktorka jest zaproszony, aby strzelać wyłącznie za talent i zdolność do przekształcania się w rolę różnych znaków.

Kontynuując karierę

W 2009 roku, Emma wzięła udział w ekranizacji komedii „The zwycięstw w sezonie.” W następnym roku został oznaczony przez udziałem młodej aktorki w filmie „Walentynki”, gdzie firma sprawiał, że jej ciotka – dzhuliya Roberts i Ashton Kutcher, Dzhessika Alba, Bredli Kuper, Enn Heteuey, Jennifer Garner i wiele innych. Film stał się swego rodzaju przepustkę do świata gwiazd filmowych o najwyższej randze. W 2010 roku zagrała Emma w innym filmie. Film nazywa się „Dwunastu” przyniósł Dziewczynka Teen Choice Award nominację do nagrody. Że rok był bardzo owocny. Na dużym ekranie przyszedł pięć obrazów, w którym Emma Roberts był zaangażowany. Zdjęcia aktorki zaszczycił plakaty z filmów „Memoirs of a Teenage Amnesiac”, „Jonas”, „Całkiem zabawna historia”, „4.3.2.1” i „Co się stało z Virginia?”

Kilka miesięcy później aktorka argumentować za rolę w kontynuacji film kryminalny „Krzyk 4”. Potem zagrała w filmach „Aaron i Sarah”, „Celeste i Jesse na zawsze” i „doskonały edukacji”. W 2012 roku, praktycznie utworzone przez zespół filmie „Empire State” zapoluchaet wreszcie bohaterka. Oparty na prawdziwych wydarzeniach, kołowrotek karna Film opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy planowali okraść samochód kolektor. W 2013 roku do imponującej listy utworów i dodano kilka nowych projektów. Wśród nich komedii „Adult World” i „My – Millers'.

Inne zainteresowania i życie osobiste

Oprócz filmu, ona jest zaangażowana także w innych dziedzinach sztuki. Ona jest twarzą kosmetyków marki Neutrogena. Ponadto, działa jako projektant. Gdy hoduje się w 157 cm waży około 50 kg. Jednak to nie przeszkadza jej być modelką. W filmie "Wild Child" Emma Roberts spotkał się z cute aktora Aleksom Pettiferom. Ich przyjaźń szybko przekształciła się w bardziej intymnej relacji, a para zaczęła spotykać. Jednak wkrótce rozstał. W połowie 2012 roku, zaczęła pojawiać się publicznie z Evan Peters, który jest kolegą z aktorką na planie serialu „American Horror Story. Coven” Nie tak dawno temu, para ogłosiła swoje zaręczyny.