872 Shares 8667 views

Na co zwrócić uwagę przy wyborze plażę? Genua i lokalne cechy Ośrodek

Kiedy osoba idzie na urlop w jednym z ciepłych krajów świata, przede wszystkim chce tam znaleźć idealne i bardzo pięknej plaży. Genua – jest to jedno z miast, które znajdują się w zachodniej części Włoch, w pobliżu granicy z Francją. Teren jest myte przez Morzem Liguryjskim, a miasto po prostu jest pochowany w zieleni. Oczywiście, to nie są plaże miejskie, pustynie i odległe zatoczki. Ponieważ poniżej omówimy szczegółowo wszystkie tereny rekreacyjne tego wspaniałego regionu.

Krótko o najbardziej Genua

Lato, słońce, morze, zieleń i plaża – Genua szczyci się każdy z naturalnego dziedzictwa. Ponadto, miasto uważane jest za zabytek kultury, ponieważ istnieje wiele kościołów, pałaców i po prostu starych domków, które zostały zbudowane w średniowieczu. W XX wieku, Genua stała się ośrodkiem przemysłowym Włoch – tu aktywnie rozwijany stoczniowy. Później zaczęli otwierać wiele portów ze statków i łodzi podwodnych przybędzie dzisiaj. Kierując wszystkie koszty transportu niezmotoryzowanych na słynnej latarni La Lanterna, w pobliżu którego powinny być fotografowane każdego turystę. Ponadto, oczywiście, dojazd, trzeba spróbować prawdziwego Włoski makaron z sosem „Genovese”. Zamówić odwiedzając lokalną plaży miejskiej. Genua – miasto, w którym większość potraw narodowych są zwykle podawane na dźwięk surf w nadmorskich restauracjach.

tereny rekreacyjne: Genua, plaże

Komentarze na temat obszaru może nam powiedzieć o następnym. Miejskie plaże, niestety, wysoka czystość nie różni. Wynika to z faktu, że istnieje wiele portów i fabryk. Jednak mimo to, w centrum Genui, to będzie dużo turystów, które są ułożone opalania na lokalnych kamyków, wynajem leżaki i leżaki. Wszystkie z nich są darmowe dla każdego urlopowicz. Jednak nie każdy obszar reszta wyposażone w prysznice i zmieniających się miejscach. Plaże miasta można podzielić na Zachodniej i Wschodniej. Pierwszym z nich jest w obszarach Pegli i Voltri, wzdłuż wybrzeża. Zawsze jest głośno, tłoczno i muzyka. Wschodnia linia brzegowa znacznie dłużej, czystsze i bardziej przestronne. Jest on podzielony na wiele zatok, w których mieszkańcy mają odpoczynku. Zwrócić uwagę! Wszystkie plaże są tutaj skaliste.

Genua Bay Kraj

Najlepsze tereny rekreacyjne w regionie znajdują się poza granicami miasta. Plaże w pobliżu Genui od dawna już wybrany przez turystów z całej Europy i Rosji, a nawet warunkowo podzielić na dwie kategorie: Żwir i piasek. Skalistym terenie się we wschodniej części miasta. Najbliższa plaża znajduje się w miejscowości Balyasko – to małe, ale czyste i bardzo malownicze. Dalej na wschód leży miasto Pieve Ligure, gdzie znajduje się wiele plaż z doskonałą infrastrukturą. Tu i dyskoteki są organizowane, a sporty wodne są dostępne i są stale restauracje pracy. Piaszczyste szerokie plaże można znaleźć w miejscowości Santa Margherita Ligure, 30 km od Genui. Tutaj stopami musujące złoty piasek, morze podoba jego czystości, przejrzystości i niebieski, a z drugiej strony można zobaczyć góry pokryte bujną zieloną roślinnością. W miesiącach letnich, lokalne plaże biorą ogromną liczbę turystów.

W drodze do Portofino

Jeśli jechać samochodem lub autobusem w kierunku Portofino, można zobaczyć wspaniały długiej i bardzo pięknej plaży. Genoa pozostaje w tyle, a do punktu końcowego, nie mamy czasu, aby się tam dostać. To właśnie w tym miejscu jest dość duży obszar do siedzenia, który jest podzielony na wiele plaż. Wśród nich są prywatne, która jest właścicielem hotelu, i społeczeństwu. Można również znaleźć spokojne i zaciszne zatoczki, gdzie nikt jednak nie będzie. Jeśli podróżujesz specjalnie do Portofino, znajdziesz tam są piękne plaże z drobnym piaskiem nawet nie spodziewać. Powierzchnia jest pokryta kamykami i tereny rekreacyjne w nim bardzo niewiele. Wszystko, co można zjeść w Portofino – bardzo piękne krajobrazy i Morzem Liguryjskim.

Klimatyczny wyposażony Genua

Aby móc odwiedzić najlepsze plaże Genui we właściwym czasie, ważne jest, aby wiedzieć, co pogoda jest charakterystyczna dla regionu w różnych miesiącach. Pomimo faktu, że miasto leży w kontynentalnej strefie klimatycznej, tutaj zimy są bardzo ciepłe. W czasie zimnych miesięcy temperatura nigdy nie spada poniżej 12 stopni Celsjusza. W lecie słońce grzeje dokładnie miejscowe plaże i uczucie duszności i ciepła jest ograniczona ze względu na dużą ilość zieleni i fal morskich. Tak, Genua lato termometr wznosi się na poziomie 30-32 stopni, co wystarcza, aby cieszyć się latem ciepło i jak uzyskać opaleniznę w słońcu.

Co jeszcze nie zapomnij plaże Genui?

To historyczne miasto jest teraz w centrum włoskiej produkcji makaronu. Różne rodzaje makaronu lokalnym krajowym istnieje ponad tysiąc, a każda z nich jest nie tylko formą, ale także rodzaj mąki lub gotowanie receptury. Służył włoskie danie jest to głównie w restauracji na plaży. W mieście lub w okolicznych terenów rekreacyjnych można znaleźć znakomitą restaurację, w której makaron jest ugotowany na wyrafinowane receptury i jest to obowiązkowe, aby towarzyszyć pikantnym sosie, a jeśli chcesz, i prawdziwe włoskie wino.

wniosek

Pozostaje zauważyć, że w Genui (Włochy), plaże , które są tak zróżnicowane i, niestety, nie zawsze są idealne, przyciąga wielu turystów. Tam naprawdę jest coś zobaczyć – zabytki, muzea, place … i ciekawych sklepów. Cóż, w celu wystarczy położyć się na ciepłym piasku, opalania i nakupatsya w błękitne morze, to tylko pojechać trochę poza miastem, gdzie będzie otworzył oczy elegancki dzikie zatoczki i duże plaże publiczne z ich niekończącej się zabawie.