395 Shares 8443 views

Snowflake kostium własnymi rękami – nie tak trudne, jak się wydaje

Każdy rodzic czuje się prawdziwy sens radości i dumy, gdy widzi wydajność swojego dziecka na scenie, i bez względu na to, ile w tym wieku. Jedyną rzeczą, która jest problemem w tym przypadku – jest znalezienie odpowiedniego występy toalety.

Sam w takich przypadkach są kostiumy do obchodów Nowego Roku. W razie potrzeby tak poszukiwanych płatki śniegu świątecznych strojach, prawdopodobieństwo znalezienia tuzin „płatek śniegu” bardzo wielki w tym samym stroju, jak i dorosłych, ponieważ nie lubią. Ceny w tym okresie są bardzo wysokie, a umiejętność szycia na zamówienie nie ma wielu.

Proste pomysły na strojach

Jeśli spędzić trochę czasu, można zrobić piękne płatki śniegu garnitur z rękami. Pomysły na kostium, można znaleźć wiele, zarówno dla tych, którzy doskonale wie, jak uszyć, a dla tych, którzy jeszcze nie mieli czas, aby zbierać dane o rzemiośle. Pierwszym z nich jest w stanie dokonać wzór i sukienkę. Jak uszyć garnitur śniegu z ich rąk, a mianowicie jeden z jej uproszczonymi wersjami, jest opisany poniżej.

Minimalny zestaw do sukni – bolerko i spódnicy. Szyć ten zestaw może być wystarczająco szybko. W celu dokonania bolero wzór, można podjąć żadnej kurtki albo kamizelki dziecko i narysować sylwetkę na papierze, nie zapomnij, aby zaokrąglić przednią półkę. Mocuje ciuch na jednym przyciskiem z górnej pętli powietrza. Dla wygody bolero dziecięcej rękawów kamizelka wykonana jako skrócona bez podcięć. Pożądane jest, aby warstwa wewnętrzna wkładka może być z góry materiału.

Jeśli bolerko wszystko wygląda jasno, ze spódnicą, można wymyślać. Oto kilka pomysłów na spódnice płatki śniegu.

1. Spódnica "Sun- spalony". Aby wyciąć trzeba narysować okrąg na tkaninie odpowiedni rozmiar z okrągłym otworem w środku.

Obliczenia średnicy koła jest prosty. Aby określić wielkość otworu wewnętrznego do pomiaru rozmiaru talii dziecka. Dodanie do otrzymanej wartości wynosi 5 cm, a wzór obwodu obliczonej wartości wewnętrznego okręgu o średnicy (średnica rozmiaru talii = + 5 / 3,14). Ważne jest, aby nie popełnić błąd, przyjmując wartość średnicy długości talii dziecka, rozmiar spódnica, ponieważ w tym przypadku pasuje matki.

Na zewnętrznym promieniu jest jeszcze łatwiejsze od wewnętrznej potrzeby wycofać odległość równą długości spódnicy + 2 cm na brzeg tkaniny.

Dolna krawędź osłony jest przyszyta do górnego końca jest pożądane, aby wykroić inny element – koło, wewnętrzny promień, który pokrywa się z wzorem podobnej do osłony i zewnętrzną, oddaloną od 5 cm od niego.

Szczegóły są zszywane wzdłuż wewnętrznego promienia (z przodu), a następnie rozłożyć w celu realizacji szew, po czym szycia pasek do spodzie osłony, pozostawiając kilka centymetrów na fakt, że elastyczne wkładki.

2. Wielowarstwowy przepony. Do jego produkcji wymaga lekkiego tiulu, nylon lub innego odpowiedniego materiału. Cięcie przepony jedynie trzy prostokąty o równej długości 1,3-1,5 m, a szerokość różniących się (na przykład 5 cm, długość 20 cm, spódnica, natomiast szerokość prostokąta 10, 15, 20 cm).

Baste internetowej materiał wzdłuż jednego boku, muszą jednocześnie są zbierane do wartości obwodu talii. Po tym, szwy szyte siebie (nie zapomnij zostawić te same nacięcia pod klamrę na każdej spódnicy).

Pas musi wykroić długość pręta 5 cm większy obwód talii i szerokości 7 cm. Szczegół złożyć na pół i otutyuzhivaetsya. Ponadto, w każdym czasie zainwestował spódnice, rondo i szyte przez podgibayutsya. Pozostaje tylko zgiąć i zszyć boczne krawędzie, a także zrobić pętlę dla przycisku.

Udekorować sukienka może być zarówno dżetów i naklejki dla tkanin i blichtr.

Małe rzeczy, że ważne jest, aby nie zapomnieć

Kostium śniegu trudno sobie wyobrazić bez kapelusza. Uruchomić go na różne sposoby, na przykład:

1. Biały ramka ozdobione gwiazdki w śniegu formy lub kryształów.

2. diadem z drutu, który nie traci znaczenie, ze względu na materiał można złożyć dowolną formę dekoracji. Wymagane do wytwarzania konwencjonalnego blichtr srebra, który znalazł się na drucie przed dodaniem akcesorium.

3. czapka z białego płótna, ozdobione płatki śniegu.

Kiedy płatki garnitur z rękami skutecznie przyszyte, ważne jest, aby nie zapomnieć o tak ważnych informacji jak: białe rajstopy, siłownia buty i bluzka lub koszulka z długim rękawem, odpowiednich do stylu spódnicy.

Nawet ci, którzy mają mało czasu lub bez umiejętności szycia na siłach, aby płatki śniegu ślady własnymi rękami, zakażonych przez atmosferę zbliżającego się święta.