709 Shares 7910 views

Oglądaj "Nika" – opinie użytkowników

Firma zegarmistrzowska "Nika" jest stosunkowo młodą marką, ale już bardzo popularną na rynku krajowym. Marka zaczyna się w 2003 roku, a początki produkcji to Andrei Karpov i Dmitrij Kuzmin.


W tym roku powstały pierwsze zegarki mechaniczne wykonane ze złota. Kopia stała się podstawą pierwszych pięciu kolekcji marki "Nika". Mechanika produkcji opracowała własną technologię wytwarzania zegarków i opatentowania jej. Dzięki temu odkryciu firma stała się jedynym producentem zegarków w technologii "otoczkowej". Już w 2006 r. Zyskały na popularności "Nika" (opinie klientów potwierdzają to). Zarząd otrzymał pierwsze nagrody z funduszu ochrony konsumentów, a sprzedaż wzrosła do kilku tysięcy rocznie. W przyszłości firma aktywnie rozwinęła, rozszerzyła produkty dostarczone do krajów WNP i bliskich zagranicą. Tempo produkcji rosło gwałtownie, w 2008 r. Liczba placówek w Rosji wyniosła cztery tysiące. Oglądaj komentarze "Nika" otrzymane od międzynarodowych partnerów, menedżerowie zasłużeni otrzymali certyfikat zgodności z normami ISO. W tym samym roku przedsiębiorstwo staje się fabryką i obejmuje 20 najlepszych producentów wyrobów z czystego złota. Do roku 2009 i za granicą stało się możliwe nabycie zegarka "Nika". Opinie zagranicznych nabywców są nie mniej pozytywne. W 2010 r. Zakład aktywnie rozwija swoją działalność, produkując akcesoria i ozdobne bransolety pod marką "Nika".

"Nowa twarz" marka "Nika"

Pod koniec 2011 r. Zakończono rebranding spółki. Rozpoczęła się globalna reklama federalna z hasłem: "Nika jest wysokokalorycznym zegarem". Przy opracowywaniu układu reklamy wykorzystano historyczne fakty dotyczące rozwoju marki. Na tablicach umieszczono złote sztaby z nadrukiem w postaci zegara. Kosztowne i skuteczne materiały promocyjne przyciągnęły nowych klientów i pokazały rosyjskim konsumentom, że zegarek "Nika", o którym nie każdy się dowiedział, jest naprawdę wartą marką, która może łatwo konkurować ze słynnym Rolexem, Carrerą, itp. Niewątpliwie produkt Wyruszył na rynek rosyjski i zdobył podium.

Element obrazujący marki "Nika" odgrywa obecnie istotną rolę, ale producenci nie zapominają o jakości i wyłączności produktów. Biżuteria premium nie została stworzona dla przeciętnego konsumenta, ale dla osób, które wiedzą, co to jest złoty zegarek "Nika", opinie o tym, które są równie dobre, jak produkty markowe Szwajcarii. Stosunek jakości do ceny świadczy o tym, że rosyjskie fabryki zegarkowe są w stanie konkurować z zachodniami, nie zwodząc konsumentów. Należy również zauważyć, że wśród producentów japońskich i europejskich producentów trudno jest znaleźć czyste modele złota, podczas gdy firma "Nika" gwarantuje wartość metalu.

Rosyjscy konsumenci nie są obojętni wobec marki "Nika". Zegarki, opinie, które można usłyszeć od wielu, nie różnią się oryginalnością projektu, a raczej klasycznym akcesorium dla konserwatywnych intelektualistów. Mamy nadzieję, że wraz z rozwojem zarządzania produkcją zajmie się projektantami, aby dywersyfikować modele.