876 Shares 7340 views

Zdajemy sobie sprawę, niektóre Dzień Matki obchodzony w różnych krajach

Mama – to najważniejsza osoba w życiu każdego z nas. Ona wspiera swoje dzieci przez całe życie, a nawet 40 lat uważany im trochę niezdarny, które muszą jeszcze nauczyć. Martwiła się i przeżywa pomaga i komfort. Z wszystkich kłopotów i cierpień ludzie idą natychmiast do matki. I nie był to dzień, kiedy można podziękować dla wszystkich matek – Dzień Matki.


pokrycie

Dzień Matki obchodzony zwykle w prawie wszystkich krajach świata. Europa, Stany Zjednoczone, kraje wschodnie jeden dzień w roku uroczyście honorować swoje matki, mówiąc im ciepłe słowa wdzięczności i wsparcia, a także drobne upominki odprężyć. Ciekawostką jest fakt, że w Anglii, to święto obchodzone jest od 17 wieku, to nawet urzędnicy nie działa, że dzień, który pozwolił, aby spędzić wakacje ze swoją matką. Ci, którzy chcą dowiedzieć się liczbę Dzień Matki w Rosji, powinien wiedzieć, że był tylko formalnie założona w 1998 roku przez prezydenta Borysa Jelcyna na rzecz kobiet w tym kraju.

daty

W świecie, w różnym czasie, to święto jest obchodzone. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka liczba Dzień Matki w Rosji, konieczne jest, aby wiedzieć, że jest to ostatnia niedziela miesiąca jesienią listopada. To właśnie w tym dniu oficjalnie uczcić matek kraju. W Gruzji, na przykład, to święto jest obchodzone w dniu 3 marca na Białorusi – 14 października. Ale na Ukrainie, jak również na całym świecie, mamo gratulacje w drugą niedzielę miesiąca wiosny maja.

Co robić

Rozumieć, co liczba osób okazji Dnia Matki w różnych krajach, konieczne jest rozważenie możliwości jak zostało zrobione na te wakacje. Tak więc, na poziomie państwa są często przyznawane matek bohaterek, które urodziły i wychowywały więcej niż pięcioro dzieci. koncentruje się także na mężczyzn, którzy mają coś do poświęcenia dla dobra swoich dzieci. Zwykli ludzie w tym dniu po prostu gratuluje jej rodziców mówiąc im miłe słowa i przedstawiając drobne upominki.

jak wspomniano

Większość kobiet nie chcesz świąt dużych i hałaśliwych uroczystości. Matki jest ważne tylko, aby usłyszeć coś miłego, dobra ich dzieci, niezależnie od ich wieku, aby zrozumieć, co te są niezbędne i ważne dla ich dzieci. Nawet jeśli jest to oczywiste, konieczne jest jeszcze co najmniej raz w roku, wymawia się jak. Najbardziej przyjemny w ciągu dnia może być zgromadzeń domu rodziców i dzieci w bardzo wąskim kręgu rodziny. Jedynym sposobem, aby prawidłowo utrzymać świąteczną atmosferę. Prezenty na ten dzień można zrobić, ale można też zrobić bez nich, to będzie wystarczającej liczby kart Dziękczynienia. Najważniejsze – aby powiedzieć mamusie są niezbędne i ważne na każdym etapie podróży życia każdego dziecka. Jak świętujemy Dzień Matki – nie jest tak ważne, ale należy pamiętać i wiedzieć o tym dniu.

tradycje

Dowiedzieć się, co dzień Dzień Matki obchodzony zazwyczaj w różnych krajach na całym świecie, konieczne jest rozważenie najciekawsze tradycje gratulacje od swojego rodzica. Na przykład w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Australii w tym dniu ludzie ubierają się zabezpieczyć kwiat. Ważna jest symbolika koloru. Jeśli czerwony kwiat, potem moja matka wciąż żyje, czy biały – to jest w innym, lepszym świecie. W Estonii, podobnie jak w tym dniu można zobaczyć na ulicach miast zestaw flag, ale w Finlandii, wiedząc co dzień matki, dzień, można dostać się na ceremonii wręczenia nagród dla matek-bohaterek Orderem Czerwonej Róży.