755 Shares 5307 views

Urlop w lipcu w Rosji. Jaki rodzaj wypoczynku w Rosji, 1, 3, 4, 12 lipca?

Wakacje wszyscy czekają z niecierpliwością. W każdym kraju, w uzupełnieniu do imprez międzynarodowych, i posiada własny dzień czerwony kalendarzowych. W Rosji w dzisiejszych czasach zbyt wiele, ale nie każdy obywatel naszego kraju zna je wszystkie. Urlop w lipcu w Rosji zróżnicowane. Prawosławny, profesjonalni ludzie – miesiąc lato prostu pełen zabawnych dni.


Uznanie dla weteranów

Wśród oficjalnej błysku uznane święta i te, które nie są zaznaczone w kalendarzu. W pierwszym dniu lipca upamiętniający weteranów, którzy oddali swoje obowiązki do ojczyzny przez kolejności. Jest to dzień pamięci o weteranów, którzy oddali swoje życie dla dobra spokojnej niebo napowietrznych populacji. Więc w dniu 1 lipca – święto w Rosji.

W tym samym dniu i świętował kolejne wakacje. Ponad 350 lat temu, Buriacja dobrowolnie stał się częścią Rosji. Jest to najbardziej oddalonych od Moskwy republiki. Ulan-Ude – stolicy Buriacji. W tym mieście są najjaśniejsze uroczystości w tym dniu. Koncerty, quizy, fajerwerki – miasto obchodzi w stylu tego święta. Buriacji – piękna ziemia, wyśmienite zabytków i ogromnych rezerw.

Ale ta uroczystość nie kończy. Niedziela, 1 lipca – oficjalnie uznane Dnia Morza i floty rzecznej. Wszyscy specjaliści w jakiś sposób związane z transportem morskim, przepraw promowych, dróg rzecznych, bawić się i podnosić swoje okulary na cześć swojego zawodu.

numer trzy

3 lipca – święto w Rosji jest bardzo głośny. Ten dzień policja drogowa, teraz policja drogowa z MSW. policjantów ruchu okazji ich profesjonalną wakacji w tym gorący letni dzień. Praca tych dzielnych ludzi jest bardzo trudne. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy każda rodzina posiada kilka samochodów. Ruch na drogach w kraju jest bardzo intensywny, niestety, nie jest kompletna bez wypadku. Ale tego dnia, 3 lipca, policja drogowa nie myśleć o tragicznej stronie swojej pracy i po prostu cieszyć się prezenty i życzenia. Oczywiście, pozycja na urlopy nikt sprawie bezpieczeństwa dróg jest najważniejsza.

To święto obchodzone jest corocznie od 1936 roku. Od tego momentu rozpoczął lawinę działalności tej usługi. Na wszystkich drogach kraju zainstalowanego znaki drogowe, zostały opracowane i wdrożone normy techniczne dotyczące samochodów rachunkowości w kraju, walka z pogotowia. Nieco później został opracowany jednolity dla wszystkich przepisów ruchu drogowego i prawa próbki.

Dobre inspektorzy pracy nie jest dokładnie nazwać. Kradzieże, wypadki i naruszenia odbywają się w naszym kraju na codzień. Ale policja drogowa dzielnie walczą ze wszystkimi przeciwnościami losu i wykonać swoje obowiązki.

3 lipca najlepsi pracownicy otrzymują nagrody państwowe, zachęcać je do niebezpiecznej i niezbędnych prac. Prawie każde miasto są fajne koncerty, pokazy i występy.

Raz w roku

Co jest niezwykły dzień 4 lipca? Wakacje w Rosyjskiej Cerkwi – dzień męczennika Julian Torsiyskogo. Był jasny i wyznawcy wiary Chrystusowej opuścił ten świat zaledwie 18 lat. U ludzi, to święto nazywa Uljanow dni. W Rosji, sądzono, że wapno uratuje ludzi z korupcją i złym okiem, więc ten dzień lipca zbierane lipy. Ten dar natury jest powszechnie stosowany w medycynie ludowej. Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Wykonane z kwiatów lipy naparów, pocierając maści pomóc wielu dolegliwości.

W 2015 roku w Rosji święto 4 lipca – Dzień Dniepru. Wypada w pierwszą sobotę lipca. W tym dniu ludzie mówią, spokój i wielką rzekę. To właśnie tutaj, w jego pochodzenia, urodził się w historię naszego kraju, osiadł tu pierwsze plemiona słowiańskie. Ten festiwal przyciąga uwagę opinii publicznej do rozwiązania wielu problemów związanych ze stanem środowiska naturalnego rzeki.

List w kopercie

12 lipca uroczystości w Rosji Grand – Dzień rosyjskiego Post! Obchodzone jest w naszym kraju od 1991 roku. Wraz z pojawieniem się nowoczesnych środków komunikacji elektronicznej wartości w kraju zmniejszyła się nieznacznie. Ale wciąż dziełem pracowników organizacji jest bardzo duża. Miliony paczek, listów i paczek codziennie znaleźć swoich odbiorców. A wszystko to dzięki tytanicznej pracy pracowników oraz organizacji systemu. To takie wspaniałe wakacje w lipcu w Rosji.

Mało kto wie, że w Petersburgu jest interesującym Muzeum Komunikacji. Można tam zobaczyć wiele niezwykłych i dowiedzieć się o historii poczty i komunikacji w naszym kraju.

Poczta rosyjska przez wiele lat w dobrej wierze, w celu świadczenia usług dla ludności. Więc nie zapomnij pogratulować listonosz spotkała go w jego sąsiedztwie.

Ryby ze stawu

Co to święto jest obchodzone w lipcu w Rosji w dniu 12 lipca, więcej? Oczywiście, słynny Rybacka Day. Wielu ludzi się doczekać tego dnia, aby zbierać narzędzi połowowych i iść z przyjaciółmi do stawu! Zazwyczaj wszystkie jeziora w kraju odbywają się zabawy konkursy wśród wędkarzy. Ciekawy program, pyszne ucho i nagrody uczynić ten dzień niezapomnianym i żywe.

Dla wielu ludzi, wędkarstwo – to gra losowa. Po tym wszystkim, ludzie nie mogą oswoić ryb jako zwierząt domowych. W związku z tym, tego rodzaju wypoczynku i rozrywki pozostaje popularny od wielu lat.

rajskie otwarte przestrzenie

12 lipca znaki jeden z romantycznym, wspaniałe wakacje – Dzień Lotnictwa Cywilnego stewardesa. Cóż, co dziewczynka chciała zostać stewardesę? Być może nie ma takiego. Podbić niebiańskie przestrzenie w ładnym garniturze, marki, dając pasażerom opiekę i śnieżnobiały uśmiech – to sen. Bardzo różnorodne uroczystości w lipcu. W Rosji ten dzień obchodzony jest na wielką skalę.

Przedstawiciele tego zawodu zadowolić ludzi ponad 80 lat. Tak jak poprzednio, uczą się dziewczęta i chłopcy, wykorzystania wiedzy, umiejętności i szacunek dla pasażerów. Jej początki zawód wziął w Niemczech, praca ta jest po raz pierwszy dopuszczone tylko mężczyźni. Ale w celu zwiększenia przewoźnik zanotował ruch marketingowy – stały się atrakcyjne rekrutować młodych dziewcząt! Korzyści ich było wiele, najważniejsze z nich – lekkie. Teraz, bezpieczeństwo i komfort na pokładzie zapewnienia sprawiedliwego seks.

apostołowie

Jaki rodzaj wypoczynku w lipcu w ortodoksyjnej linii Rosji, znać wszystkich wierzących. Dzień chwały Apostołów Piotra i Pawła jest obchodzony w tym dniu. Peter uwierzyli w Chrystusa i był bardzo blisko niego, jest zawsze blisko. Paul oni szerzyć wiarę chrześcijańską, za który zmarł w nędzy w Rzymie. W tym dniu, jak umiera chwalebne Apostołów w Rosji pójść do świątyni.

W dniu tego święta w lipcu nie kończy się w Rosji. Wesołe uroczystości z okazji Dnia Iwana Kupały Dzień rodziny, miłości i wierności, Światowy Dzień całowanie, Dzień UFO. Bez względu na święto, należy pogratulować swoich bliskich! Miło usłyszeć dobre, miłe słowa na swój adres!