614 Shares 3471 views

Lekcje rysunku: Jak narysować ołówkiem etapy snowboarder

Piękne i spektakularne zejście na snowboardzie z ośnieżonych szczytów – wielki temat na obrazie. Dlatego wielu kreatywnych ludzi chętnych do tworzenia rysunku na temat sportów zimowych, zwracają uwagę na snowboardzie. Jak narysować snowboardzista ołówka w etapach? Rozważyć wszystkie aspekty to ważne dla każdego początkującego artysty pytanie.


Cechy snowboard, że artysta musi wiedzieć

Snowboarder przesuwa się w dół ze zbocza, stojąc na specjalnej planszy. Nogi są zamocowane na snowboard za pomocą specjalnych urządzeń. Na niektórych odcinkach trasy, on odrywa się od powierzchni i latające w powietrzu, wykonując skomplikowane kształty. Na wszystkich etapach pochodzenia jest bardzo ważne, aby utrzymać równowagę. Bez względu na czas zjazdu z góry lub artysta wybrał tematykę obrazu, musi zrozumieć, że postać ludzka ma być trwałe. Dlatego przed zwracamy snowboarder powinien przyjrzeć się tym sportem i jego funkcji, inaczej sportowiec będzie figurować nienaturalne. Kilka szkice snowboardzistów w różnych pozycjach widać na poniższym zdjęciu.

sportowiec Outfit

Przed narysować ołówkiem etapy snowboarder, należy rozważyć jego cechy zewnętrzne. Przy całej różnorodności stylów odzież trzech akcesoriów sportowca są obowiązkowe. To ważne maski okulary sportowe, specjalne buty i rękawice. Snowboardziści preferują jasne odzież młodzież workowaty cięcie, często nosić półmaski chroniące przed wiatrem dolną część twarzy, tak jak niezwykłe kapelusze. Wszystko to musi być widoczne na rysunku.

snowboard

To nie zasługuje na mniej uwagi a sama rada. Jako zasadę, że długość deski snowboardowej jest praktycznie porównywalna z wysokością człowieka, a szerokość około 30 cm. Ten, kto postanowił dowiedzieć się, jak rysować ołówkiem snowboarder etapami i wybrał obraz lecącego nad ziemią sportowca należy zwrócić uwagę na dole planszy. Ta cała kultura wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Zazwyczaj u dołu planszy spowodowane jasny obraz, który odzwierciedla charakter i wewnętrzny świat właściciela.

Jak narysować ołówkiem etapy snowboarder

Dowiedz się czegoś nowego, powinno być przejście od łatwych do trudnych. Dlatego ci, którzy zdecydowali się spróbować narysować sportowca na snowboardzie po raz pierwszy, należy rozpocząć z tej prostej lekcji. Że zawiera w sumie sześć etapów.

  1. Rysunek pierwszy samej płycie – pod kątem około 45 stopni. Zawodnik będzie się nad nią. Głowica SNOWBOARDER jest w przybliżeniu w jednej płaszczyźnie z górną krawędzią płyty. Powyżej jednego końca planszy widać skarpety bot.
  2. Sportowiec jest w poluprisede, dzięki czemu możemy zobaczyć nogi aż do kolan, barków, ramion i głowy. Część ciała jest ukryta. Wyciągnąć nogę.
  3. Mamy zaokrąglić kolana, narysować maskę i kask na głowie.
  4. Doszło do barków i ramion. Zrób szorstki układ.
  5. Rysować ręce. Jeden z nich znajduje się w wolnym tempie, jest to niezbędne dla równowagi. Po drugie, widzimy odwrotną stronę snowboardzie – sportowiec przylega do niego.
  6. Zakończyć rysowanie. Detailing twarz, dodać kilka najważniejszych na pół maski, kostiumy rysuje. Nie zapomnij, że, jak zwykle ozdobione dolnej powierzchni deski snowboardowej. Jest to wyraźnie widoczne, a trzeba zwrócić uwagę na nią.

Kilka rad dla młodych artystów

Aby rysunek ołówkiem był wiarygodny, należy zwrócić uwagę na cienie. Źródłem światła jest jedna, tak że wszystkie cienie muszą być z jednej strony. Logicznie rzecz biorąc, jeśli liczba ta spadnie na górze światła i cienie pójdzie na dół. Szczególną uwagę należy zwrócić na fałdach odzieży, blasku na kask, maskę i wyżywienie. Po opanowaniu prosty tutorial jak narysować snowboardzista ołówka, można przystąpić do bardziej złożonych zadań.