141 Shares 7575 views

Wózek dla psów – luksus czy jest to konieczne?

Wózek dla psów może wydawać się niepotrzebnym luksusem. Cóż, w rzeczywistości – co zwierzę, które jest przystosowane do poruszania się w przyrodzie, siedzieć w ciasnej przestrzeni na kółkach? W ogóle, przewóz psa w tej sytuacji – rodzaj elegancki, modą. Powiedzmy, że chciał odwiedzić miejsce gdzie Twój piesek będzie zadowolony nie wszystko, umieścić go w wózku i – problem rozwiązany.


Albo inna opcja: trzeba odwiedzić klinice weterynaryjnej, gdzie, jak wiemy, są często chore zwierzęta. Pies, a na wózku inwalidzkim, nie wejdzie w kontakt z tymi zwierzętami, a nawet dotykać podłogi, na której szli, a tym samym ryzyko zakażenia jest minimalne.

To samo odnosi się do psów ramach kwarantanny po szczepieniu. Każdy wie, że po szczepieniu ma obowiązek czekać na chwilę, ale po szczeniaka świeże powietrze jest koniecznością. Wózek dla psów staje się doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Ponadto, możliwe jest, aby wybrać się na spacer a ty i psa. Co więcej, nie trzeba związać w sklepie zoologicznym – można łatwo iść tam z wózka. Zgadzam wózek dla psów – jest to wygodne.

Nawiasem mówiąc, to jest po prostu niezbędny podczas transportu ciężkich psów po operacji. Nie ponieść na przykład psa w ramionach? Być może jednym rozwiązaniem byłoby taksówką, ale nie każdy jest gotowy do podjęcia taksówkarza w kabinie jego samochodu ogromny pies. Niestety, taka jest rzeczywistość: większość kierowców naprawdę odmówić przewozu zwierząt. pies wózek ratowniczy tutaj. Jest to wystarczająco dużo miejsca, jest stabilny w manewrowaniu i wykonane są zwykle z materiałów wytrzymałych, wodoodporne, odporne na wysoką masę poza (50 kg, a czasami więcej).

Wózek dla psów może być nośne, jeśli masz zamiar umieścić zwierzę. Przede wszystkim Twój zwierzak będzie czuł się bezpiecznie i być w stanie zrelaksować się przed przed ringu, a po drugie, to pozostanie dobrze utrzymane i czyste, podczas gdy inne psy będą mieć czasu, aby dostać brudny, czekając na jego dopuszczenia do eksperta.

Ale jeśli takie środki do transportu zwierzęcia pozostaje w kategorii luksusowych (nawet funkcji), wózki inwalidzkie dla psów – po prostu koniecznością. Oni naprawdę ułatwić życie, a właściciel i jego pies z niepełnosprawnością.

Te wózki pozwalają zwierzę do prowadzenia pełnego życia, nawet z utratą kończyn lub paraliż, który wynikać z urazów, chorób stawów i kości, chorób zakaźnych, starości. Najbardziej obraźliwe wszystkim, jeśli osoba niepełnosprawna staje się zwierzęciem, pełne siły, bardzo młody. Pies ma się poruszać, jak pieczęć, wycierając łapy, a następnie spokojnie umrzeć obrzęku, otyłość, odleżyn.

Ten pies nie może po prostu być odpisane, zwłaszcza jak ona naprawdę może pomóc uczynić życie trochę pełne. Optymalnym rozwiązaniem – inwalidzkie dla psów, które mają okiełznać wierzchowce ponad kłębie i pod biustem. Koła zastąpić łapy zwierząt.

Opcje krzesełkowe sporo: dla gatunków dużych, średnich i bardzo małe. Istnieją różnice w strukturach (uproszczona wersja – tylko pies biega, bardziej skomplikowana wersja – pies może siedzieć i leżeć).

Kupić wskazany zwierzę wózek aktywny i pełen energii. Stary i słaby pies jest mało prawdopodobne, aby być w stanie poruszać się nawet z pomocą kół. Dla takiego zwierzęcia powinna pilnować spacerowiczów.