186 Shares 9610 views

"Berlipril": analogi, instrukcje użytkowania, real

Choroba nadciśnieniowa serca stała się w naszych czasach problem całej ludzkości. Teraz nawet wśród dzieci w wieku szkolnym i małych dzieci mogą spełniać wskaźniki wysokociśnieniowych. Choroba ta jest bardzo podstępna i forma uruchomiony może być skomplikowana przez niewydolność serca i udaru mózgu. Należy zatem czas, aby udać się do lekarza i rozpocząć leczenie.


Na rynku farmaceutycznym Obecnie istnieje ogromna liczba leków hipotensyjnych, które pomagają ustabilizować ciśnienie i zatrzymać postęp choroby. Jednym z najbardziej popularnych i powszechnie stosowanych form wysokie ciśnienie krwi tabletek są uważane za „Berlipril”. analogi narkotyków mają te same wskazania do stosowania jako oryginalnego siebie.

Kompozycję leku

Ta pigułka jest biała ze ściętymi krawędziami i wypukłym środku. Głównym substancja leku jest maleinian enalaprylu. Środków pomocniczych wystają laktozę, kolodium, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu. Lek może mieć różne wielkości dawki główny składnik. Tabletki mogą być nabyte, które zawierały 10, 20 mg enaraprila maleinian. Dostępne środki w blistrze 10 sztuk.

Dawka leku określa tylko lekarza po kontroli i analizy pacjenta. Analogowy „Berlipril 20” również zaleci specjalista w razie potrzeby lek nie był w aptece.

Wpływ leku na organizm ludzki

maleinian enalaprylu jest uważany za czynnik hipotensyjne z wyładowania inhibitorów ACE. Tabletki domowego substancja składa enalaprilu i kwasu maleinowego. Medycyna w większości prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a nie żyły. zaobserwowano wzrost częstości akcji serca. Obniżenie ciśnienia nie ma wpływu na mózgowego przepływu krwi. Przepływ krwi naczyń przebiega w wystarczającym stopniu, chociaż zmniejszona parametrów ciśnienia krwi.

Enalapryl wieńcowych i poprawia przepływ krwi przez nerki. Przy dłuższym stosowaniu leku zmniejsza przerost lewej komory serca. Obniżenie ciśnienia jest stopniowo podczas przyjmowania pigułek „Berlipril”. Analogi leków będą miały podobny wpływ.

Lek poprawia funkcję niedokrwienia mięśnia sercowego. Produkt nie wymawiane działanie moczopędne. Gdy spożycie efektu leczniczego występuje w ciągu jednej godziny. Maksymalny efekt – po 4 godzinach. Ciśnienie utrzymuje się na normalnym cały dzień. Wiele pacjenci muszą przyjmować lek przez kilka miesięcy, aby osiągnąć stabilny i dodatni. Uruchamiając nadciśnienia i niewydolności serca lek należy brać przez całe życie. Takie działania farmakologiczne mają „Berlipril” pigułki. Instrukcje użytkowania, analogi, prawidłowe dozowanie – wszystkie informacje należy przeczytać przed rozpoczęciem leczenia.

świadectwo

Lek ten stosuje się w celu obniżenia ciśnienia krwi u pacjentów z przewlekłą niewydolnością serca. Jest on stosowany jako środek zapobiegawczy w rozwoju zmian chorobowych lewej komory bezobjawowe leku „Berlipril plus.” Analogi leki mają te same właściwości i zmniejszyć ciśnienie stopniowo.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do tabletek przeznaczonych uznać historię obrzęk naczynioruchowy użyciem inhibitorów ACE. Dziedziczny lub idiopatyczny obrzęk naczynioruchowy jest również powodem skierowania do specjalisty i narkotyków wycofania.

Nie można zastosować środek ciąży i laktacji. Dzieci nieletnie lek nie jest wyposażony. Ponadto, nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na enalapryl i innych komponentów. Środki powinny być tabletki obniżające ciśnienie u pacjentów z niewydolnością nerek lub wątroby. Dowolny analog „Berlipril 5” może być stosowany w początkowych etapach nadciśnienia po konsultacji z lekarzem.

dawkowanie

Tablet jest przyjmowany doustnie. Jedzenia nie wpływa na metabolizm leków. Dlatego lek może być stosowany niezależnie od posiłków. Trzeba pić dużo wody leczyć. Zaleca się pić środki w jednym i tym samym czasie w godzinach porannych. Wtedy możliwe jest osiągnięcie bardziej wyraźny efekt terapeutyczny.

W dostępnych w handlu tabletek z różną zawartością enalapril – 5, 10, 20 mg. Dzienna stawka ustalona przez lekarza na podstawie indywidualnych cech organizmu pacjenta. Lek może być stosowany w połączeniu z innymi lekami.

W początkowym etapie nadciśnienie dawki 5-10 mg enalaprilu, stosowany raz dziennie. Z bardziej nasilone objawy i skoki ciśnienia konieczne zwiększenie dawki do 10-20 mg dziennie. Dobrze, jeśli zaniedbane choroby codziennie trzeba wziąć 20 mg substancji.

Maksymalna dawka nie może być większa niż 40 mg na dzień. W starszych spowalnia proces usuwania leku z organizmu. Dlatego leczenie należy rozpocząć od najmniejszej dawki.

Jeśli wierzyć ekspertom, szybko pokazują pozytywne skutki pigułek „Berlipril”. Liczba analogi są również pozytywne. Stosować leki muszą być ściśle według instrukcji.

Czy masz „Berlipril” rosyjski analog?

Co jeśli apteka nie było „Berlipril” lek? Analogi W Rosji. Jeden z nich – tablet „Enalapryl-Teva”, które są bardzo popularne wśród pacjentów z nadciśnieniem tętniczym. Leki przepisywane nadciśnienia i niewydolności serca. Oznacza to, że możliwe jest zastąpienie leku „Berlipril”.

Rosyjski analog ma taki sam wpływ na organizm. Dawka środka wynosi 2,5-5 mg dziennie. To wszystko zależy od stopnia zmian naczyniowych i wartości BP. Średnia dawka wynosi 10-20 mg dziennie. Dawka lepiej podzielona na dwa etapy. Lek nie powinien być stosowany u pacjentów z niewydolnością nerek lub wątroby. Ponadto, jeśli obrzęk naczynioruchowy o różnej etiologii. Lek nie jest stosowany w okresie ciąży i laktacji.

Okres leczenia można zaobserwować skutki uboczne ból głowy, zawroty głowy, nudności, wymioty, ból w nadbrzuszu, podniecenia. Te same zjawiska są typowe dla tabletek „Berlipril”.

Analogi leku w aptece można znaleźć między innymi. Innym popularnym sposobem zostaną opisane poniżej.

„Enalapryl heksan» Tablety

Lek uważa się inhibitor ACE. Tabletki koloru białego i lekko wypukły z jednej strony mają „EN5” napis. Głównym składnikiem oznacza lek – ten enaraprila maleinian w dawkach 5, 10, 20 mg. Lek jest przypisany przy podwyższonym ciśnieniu i choroby serca.

Dawka oznacza określone przez lekarza na zasadzie indywidualnej. Podzielić dzienną stawkę wymaganą w dwóch etapach. Wyznaczyć leku u kobiet w ciąży, a także u pacjentów młodocianych. Pomoc laktacja jest stosowany z dużą ostrożnością. Skutki uboczne mogą rozwijać są takie same, jak w pigułce „Berlipril”. Analogi mają podobną strukturę i mają taki sam wpływ na organizm.

Opinie na temat leku i jego analogi

„Berlipril” Wielu pacjentów wybrał pojazd. Lek był dobrze tolerowany i normalizuje ciśnienie. Produkt nie różni się wiele przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Przystępna cena – kolejny plus. Zakup zakład będzie w stanie po prostu 95-100 rubli.

A jeśli nie można znaleźć lek „Berlipril” analogi mogą wybrać się do lekarza. Mają też niską cenę oraz doskonałą pracę z nadciśnieniem tętniczym.