352 Shares 6090 views

Jak przygotować karp z głowy carver: tajemnice i przepisy kulinarne

Prawie każdy świąteczny stół zawiera zimne – od ryb, mięsa, podrobów. Miłośnicy ryb wolą robić z niej galaretkę. Jednak większość kucharzy zjada całą tuszę na tym naczyniu, odrzucając głowę. Okazuje się, oczywiście, smaczne, ale nie bardzo ekonomiczne. Jedną z najbardziej dostępnych ryb jest karp. Jego nazwa mówi bezpośrednio, która część ciała jest najbardziej ważna. I wyrzuć to jest nędzne i irracjonalne. Możesz zrobić to znacznie bardziej interesujące: mięso smażyć lub piec, a także przygotować marszczoną marchewkę z głowy. Uwierz mi, nie będzie mniej smaczne i bogate.

Tajemnice sukcesu

Ogólnie rzecz biorąc, tradycyjnie uważa się, że bulion do chłodu ryb musi być niejasny i nieprzezroczysty. Jeśli jednak lubisz przezroczyste galaretki, podczas gotowania leżeć w marchwi lub cebuli. Co więcej, mówią, że najlepszy efekt uzyskuje się przy użyciu pieczonego warzyw.

Piwowarki wylewające się z głowicy tylko w otwartej misce – więc bulion nie będzie mętny. Ogień powinien być zminimalizowany tak dużo, jak to możliwe, tak aby zawartość garnek lekko się rżnięta.

Schłodzone bez żelatyny

Przygotowując odlewania głowów mięsożernych pierwszą i zasadniczą rzeczą jest usunięcie z nich skrzela. W przeciwnym razie naczynie będzie gorzkie i nie ma przyjemnego zapachu. Następnie znowu przemywa się baza zimna; Dla większego bogactwa głowy lepiej jest rozciąć się na dwie połowy. Paczkowane są w doniczce i przelewają wodę ponad centymetr nad główkami. Kiedy bulion się gotuje, piana jest usuwana z niej, kładzie się marszrut z marchewką i dodaje się soli. Pół godziny później marchewkę usuwa się, a resztę pozostawia się do ugotowania z dodanym laurem i groszkiem. Ile czasu potrzeba zależy od wielkości ryb. Sygnał na fakt, że wypełniacz z głowicy rzeźbiarza jest gotowy, będzie łatwo odejść mięso z kości. Pożar gasi, broth jest schłodzony, głowice są pobierane z niego i są demontowane. Skóra może być usunięta i pokroić na małe kawałki. Mięso jest rozmieszczone na talerzach, napełniane jest bulionem, gotowe danie jest czyszczone w chłodnym, zamrażającym.

Jellied z winem

Przepisy kulinarne dla ryb mogą się różnić. Bardzo interesujący smak wylewa się z głowy karpia, podczas przygotowywania, w którym do brzeczki wylewa się zapas białego, suchego wina. Odbywa się to na etapie układania głowy, marchwi i cebuli w wodzie. Po wrzeniu, bulion jest parzony przez pół godziny, a następnie jest solony, przyprawiony i pozostawiony przez ogień przez kolejną czwartą godzinę. Choć wylewanie z głowy rzeźbiarza chłodzi się, głowice są sortowane i rozmieszczone na miseczkach, a łyżeczkę żelatyny wlewa się do bulionu, rozcieńczony w stosie bulionu. Rondel lekko się rozgrzewa (mieszając zawartość). Pozostaje przefiltrować bulion rybny wlać miski i schować się w lodówce. Kiedy wylewanie z głów karpia trochę "chwyć", możesz dodać dekoracje do miski: pierścienie jaj, kubki marchwi, zieleniny, konserwowy groch, itp.

Odlewania z głowy carver w wielopiętrowym

Do jego przygotowania początkowe operacje są zwyczajne: skrzela są czyszczone, głowice są myte, składane do miski i napełniane wodą. Urządzenie zamyka się, a tryb gaszenia jest ustawiony na godzinę. Sygnał zostanie wysłuchany – marchewka i cebula umieszcza się w wielopaku przez kolejne trzy czwarte godziny w tym samym trybie. W miarę upływu czasu, zawartość kubka jest solona i lavished z laurowym. Po 10 minutach urządzenie zostaje wyłączone, cebulki i laurowy zostają wyrzucone, marchewka jest pocięta w kółko, głowice są demontowane, a przefiltrowany bulion łączy się z przygotowaną żelatyną. Ryby, rozłożone w zależności od pojemności, napełniane są bulionem, ozdobione najlepszą wyobraźnią i ukrywają się w lodówce. W wakacje jesteś gotowy!