589 Shares 904 views

Bokser Roman Karmazin: Biografia, kariera sportowa

Roman Aleksandrowicz Karmazin – byłego boksera, który mówił w kategorii wagi średniej. W trakcie swojej kariery zawodowej dokonał siedmiu pasy mistrzowskie.

dzieciństwo

Born Roman Karmazin pojawił się 02 stycznia 1973. Narodzin było miasto Kuznetsk w regionie Penza. Pierwszy mecz odbędzie się w wieku czternastu lat w szkolnym. Jako dziecko, Roman pracował w sekcji gimnastyki i dał dość wysokie oczekiwania. Jeden przyjaciel przyniósł rękawiczki do szkoły i zaproponował walkę Karmazin. Powiedział tak, Roman Karmazin mógł tyle pewnie, by stanąć przeciwko chłopców, trwa już parę lat w boksie. Chłopcy poprosił go, aby odwiedzić sekcję sportową, na którą zgodę, a wkrótce udał się do klasy.

Następnie Roman Karmazin zaczął chodzić na gimnastykę poranną, a wieczorem na polu. Trzy lata później, wciąż dokonał wyboru na korzyść tych ostatnich.

Obsługa i transferu

Powieść została wysłana do służby w siłach obronnych. Podczas nabożeństwa, mimo zakazów, często chodzę na siłownię.

Po powrocie do kraju kontynuował pudełko. Ale nadal, widząc go jako wielkiego potencjału i powinni opuścić rodzinne miasto, aby uzyskać dobry kwalifikacji. Roman Karmazin udał się do swego wuja w Sankt Petersburgu.

Po przeprowadzce Roman musiał bardzo ciężko pracować. Stale cierpiał na brak pieniędzy. Karmazin jedli głównie chlebów. W sekcjach Roman Karmazin został zaangażowany dwa razy dziennie. Pomiędzy treningami pracował jako ładowacz na wuja.

Przejście do „Dinamo”

Karmazin raz pokłócił się z trenerem i opuścił sekcję. Kolejnym przystankiem w jego karierze była szkoła boksu że przeszkolony Igor Lebiediew. Ta przemiana stała się jedną z najważniejszych decyzji w życiu rzymskiego. Jednak Lebiediew nie chce pracować z uciekinierów, ale pozwolił mu iść na siłownię.

Karmazin stale lekcje i pokazał doskonałą pracę. W pierścieniu bokser nie równe. Często młody człowiek zdobył jeszcze więcej zawodników w klasie wagowej. Jednak Lebedev uparcie nie chciał zauważyć.

Później Roman Karmazin, boks nie jest szczególnie chcą zobaczyć, zdałem sobie sprawę, że w ten sposób trener dał mu czek. Lebiediew chciał wiedzieć, co boksera i warto spędzać czas. Jednak w tym momencie ten młody człowiek nie rozumiał i był bardzo zdenerwowany tym nastawieniem.

Zasadniczo mentor mówił kilka słów i Karmazin kontynuował pracę z ich zawodników. Roman starał się dowiedzieć, co on daje instrukcje do swoich uczniów, ale jest to bardzo trudne do wyjaśnienia wszystkiego, i nie można było zrozumieć. Dopiero później, jak sama powieść, zdał sobie sprawę, że Lebiediew jest wielkim trenerem.

Początek kariery zawodowej

Z biegiem czasu, relacja Lebiediew i Karmazin stał się bardziej przyjazny i szkoła boksu stał się drugim domem dla niego. Wkrótce nasz bohater zaczął działać w profesjonalnych meczów. Choć boks jest właśnie powstaje w Rosji. Jednak pieniądze nadal nie jest wystarczająca. Podczas walki, mógłby zarobić około dwustu dolarów, ale o trzydzieści procent wziął kierownika. Powoduje to, że często uczestnik walk bez reguł Stało Roman Karmazin. Walki, nawiasem mówiąc, często kończyły się jego korzyść.

Sześć długich lat zajęło, aby wziąć udział w walce o tytuł przez WBC. Potem był mistrz Oscar De La Hoya. Wszystko szło dobrze, że w 2002 roku młody sportowiec musiał wydać jedną z najważniejszych walk w karierze. Jednak Roman Karmazin, którego biografia posiada zakręty ozdobny, w obliczu problemu. Wtedy Roman menedżer mówił Igor Schafer. Nie mógł zgodzić się na polu bitwy, a wkrótce De La Hoya przeniesiony do innej kategorii wagowej. Roman miał również okazję do walki Javier Castillejo.

Przygotowanie i pojedynek

Bardzo odpowiedzialny facet podszedł do przygotowania się do walki. Która odbyła się w hali niemal cały dzień. Jak później powiedział Lebiediew, bokser dosłownie wyrzucony z siłowni. Zazwyczaj zawodnicy są zmuszeni do wykonywania obciążenie, a tu było odwrotnie.

Roman poszedł do walki w pojedynkę. W tym czasie pojawiły się plotki, że w Petersburgu Karmazin poważnie pokłócił się z trenerem. Jednak, jak się okazało później, Roman grał zgorszenia, aby nie zastępować trenera, jak podejrzewał, że zostanie pokonany.

Wydajność w Madrycie była nieudana. Żołnierz został pokonany na punkty. Powrót w Rosji, Roman dał trener opłaty i powiedział, że idzie na emeryturę. Jednak Lebedev odmówił pieniędzy i nawet o tym nie mówić.

powrót

Miesiąc później Roman Lebedev zadzwonił i zaproponował, aby odwiedzić szkolenia. poupiravshis bit, zawodnik poszedł do pierwszej klasy po przerwie. Spodziewał się usłyszeć wiele krytyki partii, ale przeciwnie, wspiera bojowników i zażądał powrotu na ring.

Wkrótce Karmazin postanowił ponownie zaangażować profesjonalnych walk. Uporczywie ćwiczeń, bokser udało się zdobyć europejski tytuł, a następnie obronił go dwukrotnie.

Poważnym ciosem dla niego była śmierć Igor Lebiediew. Powieść jest bardzo przywiązany do autokaru i zasmucony jego śmierć. Do walki o tytuł mistrza świata, on podróżował sam. Jednak w Ameryce, że czekał na nowego rozczarowanie. Menedżer, który pracował z nim, wykorzystując fakt, że Roman nie znają języka, wykonane niekorzystny kontrakt na boksera. Wkrótce żołnierz zdołał zapoznać się z rosyjskiego prawnika, który pomógł osiągnąć sprawiedliwość i zyskać dodatkowy dwadzieścia pięć procent od opłaty.

Następnie kompilacją wszystkich umów dzieje się pod jego ścisłym nadzorem. W lecie 2005 Karmazin udało się wygrać walkę o tytuł Kassim Oumu.

W przyszłym roku bokser odbyć bez walk, ale latem 2006 roku ustąpił walki Cory Spinks.

W styczniu 2008 roku otrzymał możliwość uczestniczenia w meczu o mistrzostwo pokonując kolumbijskiej Dionisimu Mirandę. W lecie tego samego roku remis miał walkę z mistrzem IBF Sebastyana Silvestra.

Jak powiedział Roman, w swojej karierze udało mu się zarobić co najmniej milion dolarów. Karmazin nie pić i nie palić. Raz skosztował alkoholu w wojsku, on poważnie zatrute. Ich idole powiedział Baranow Ju i Roy Jones.