699 Shares 6366 views

Jakie ryby szczupaków jest naprawdę skuteczne?

Co do połowu szczupaka gryźć nie długo czekać? To jest pytanie, przyjrzymy się bliżej w tym artykule – mianowicie, szczupak rybacki we wrześniu. Ten miesiąc jest znany wszystkim rybaków-spinningowe jak szalony migracji ryb z latem „pastwiska” w większej przestrzeni dogłębnej do zimowania. Szczególnie zauważalne zjawisko w płytkich rzekach, gdzie można zauważyć ogromne ławice ryb, poruszających się powoli, co natychmiast powoduje rybaka burzliwe emocje.

Kilka słów o jesiennej migracji i siedlisk Pike

Wielu rybaków twierdzą, że wąskie płytkie strumyki prawie niemożliwe do połowu dużych ryb, uważają, że cała „Krupnyakov” znajduje się w głębokich jeziorach. Jest to jednak czysta ułuda. Często zdarza się, że kilka gatunków dużych rozmiarach na początku latem pływać w niewielkiej rzeki i karmić go przez lata. W tym połowu szczupaków jest najkorzystniejsza w tym okresie? Zdecydowana odpowiedź na to pytanie nie będzie działać, ponieważ szczupak – ryba jest nieprzewidywalny. Czasami chce polować, ścigać jakąś rybę, a następnego dnia może unosić się leniwie wzdłuż dolnej i jeść wszystko piyavochek lub wchłonąć trochę żywych ryb. Nadal istnieją pewne trudności związane z faktem, że w lecie takich rzek silnie zarośnięte, powoduje wielki dyskomfort dla rybaków. Nawet jeśli wędkarz będzie mógł skutecznie rzucić wślizgu, przytrzymaj go i gryzie, a następnie wyciągnąć rybę do brzegu i nie możesz nawet mieć nadzieję. Po tym wszystkim, ona natychmiast eksplodować w krzaki, myląc swoje rozwiązania i mnożąc wszystkie swoje szanse, aby zmusić go do zera. Jak złapać szczupaka na terenach mocno zarośniętych? Być może najbardziej delikatnie próbuję dostać się do butów blisko krzaków, biorąc podbieraka.

Musimy trochę stoiska że ryby stracił czujności i ciągłego żerowania. bieg rzut poleca kilka metrów, starają się trzymać bliżej krzaków. Kiedy postęp zimno, w przybliżeniu równa wielkości szczupaki popadając małych stadach (10 próbek) i przejść w stan hibernacji dołu. Osoby ważące 4-5 kg i pozostają w spokoju i żyć w zimie w swoim boksie. W związku z tym spadek może okazać się złowić kilka szczupaków, stojąc w jednym miejscu i rzucanie wędkarskiego w tym samym miejscu. Więc wędkarstwo jesienią szczupak jest uważany za najbardziej ekscytujące. Należy zauważyć, że aktywność szczególnie ryba występuje wcześnie rano lub wieczorem, o zachodzie słońca.

Wybór przynęty

Co najbardziej skutecznie łowić szczupaki w aktywnym okresie? Tak, prawie każdy źle przynęta provodochnaya, od małych do dużych kolebalok twistery. Przy wyborze przynęty istotną rolę odgrywaną przez natężenie przepływu i głębokości. Na przykład, w płytkiej rzece stosowność jest łowienie na lekko obrotnicy, a na dużej rzeki z szybkim prądu będzie opłacalna łyżki rybackie na średnich lub dużych Twister. Weźmy bliżej przyjrzeć się pytanie: „Jaki jest przynęta do połowu szczupaka podczas aktywnego jesiennej Jora najlepszych” Od kolebalok Należy zauważyć, firma „Atom Abu Garcia”, która produkuje doskonałe przynęty przez długi czas, wszystkie znane modele Spinners „Favorit”. Można również zwrócić uwagę na „Kuusamo” Firma błystki, model „Räsänen” czy „Professor”. Jeśli zdecydujesz twarde i wąskie łyżki do połowów na głębokości, która doskonale nadaje się na stanowczych błystki „Tobi” lub „Slandan”. Pytanie „co do połowu szczupaka” po przeczytaniu tego artykułu, nie pop up więcej.