669 Shares 1984 views

Scrub: to jest – procedura lub produkt kosmetyczny?

Słowo „zarośla” w języku francuskim brzmi jak „Eraser”. Ale to, co przychodzi na myśl, gdy słyszysz „peeling”? Co to jest – zabieg oczyszczania twarzy i ciała, czyli kosmetyk do zabiegu? W rzeczywistości, i wtedy, i wiele więcej!


Gommazh – oczyszczania skóry, usuwania jej górnej warstwy – zrogowaciałą komórek. Tak zwany czynnik siebie i wykorzystywane do procedury. Po znacznie poprawia kondycję skóry, jej strukturę i wygląd. Jednak ten sam efekt ma i zarośla, więc jaka jest różnica między tymi dwoma pojęciami? W tym gommazh ma wrażliwą działania. Zawiera więcej niż miękkie cząstki niż ściernym zarośla, a zatem mogą być stosowane nawet w przypadku bardzo suchej wrażliwej skóry.

Ci, którzy nie są wystarczająco zorientowani w kosmetykach, pomyśl o peelingu, który jest dość kosztowna procedura, która może być dokonana jedynie w prestiżowym salonie kosmetycznym, w cenie, która nie jest dostępna dla zwykłych obywateli. W rzeczywistości, złuszczanie można zrobić w domu, wykonane z naturalnych produktów, które istnieją w każdym.

Peeling do twarzy. domowych receptur

  • Weź dwie łyżki wbity mąki, suche skórki pomarańczy (można to zrobić w młynku do kawy), taka sama ilość płatków owsianych i dwukrotnie semoliny. Jeśli to wszystko miesza się i przechowuje w postaci suchego w słoik, to wystarczy wziąć niewielką ilość mieszaniny rozcieńczonego mleka na powierzchni, oliwa z oliwek lub czystą wodą, aby uzyskać delikatne szorowania, które delikatnie oczyszczania skóry.
  • Kolejny przepis: dwa kawałki z mąki jęczmiennej, jeden – ryżu i jeden – suchy krem. Ten preparat zaleca się mieszać wyłącznie z mleka na twarzy.
  • Ale co można powiedzieć o peelingu do kawy – to nie tylko użyteczne, ale także bardzo pachnący zabieg! Musisz łyżkę kawy mielonej, herbata – Fine sól i trochę śmietany do pożądanej konsystencji. Gładka aksamitna skóra po takiej drodze jest dla Ciebie!

peeling całego ciała

Skóra jest nie tylko twarz, ale również całe ciało wymaga delikatnego oczyszczenia. Nie każdy wielki peeling stanie usunąć martwe komórki skóry, łatwy do przeprowadzenia peelingu, pozbyć się cellulitu i jeszcze się nawet do tych, którzy mają skłonność do wysypki skórne i reakcje alergiczne. Oto jeden z wielkich domowych receptur.

Dobry rytm kilka jaj i pół szklanki śmietany. Dodać do mieszanki hojną garść płatków owsianych i łyżkę kawy mielonej. Rub wynikowy peeling do skóry całego ciała, szczególnie na obszarach problemowych, po wzięciu prysznica. Potem wystarczy zmyć go i cieszyć się czułość i gładkość skóry.

Jak szorować?

Co to jest, mamy już zorientowali się, ale teraz pomówmy o niuanse procedury. Peeling do twarzy i ciała jest stosowany na różne sposoby. Jeśli chcesz szorować twarz, potem trzeba najpierw dokładnie oczyścić skórę z makijażu i trochę hold twarz nad parą, aby otworzyć pory. Następnie przez spowodować jeszcze złuszczania warstwy (jak to możliwe, musi być doprowadzony do kremowej konsystencji z płynnych składników) i pozostawić na 7-10 minut. Na ogół, mieszanina w tym czasie trochę wysycha. Następnie należy delikatnie okrężnymi ruchami palców, należy go usunąć. A jeżeli mieszaninę stosuje się w całym ciele, jak już wspomniano, musi być wchłaniana przez skórę i przemyć pod bieżącą wodą.

Być atrakcyjny i uderzające w jego piękno!