232 Shares 7431 views

Moskwa, eko-klub adres „Umnichka” opinii. centrum rozwoju dziecka

Przedrostek „eko” nowoczesne przedsiębiorców jest dodawany do szerokiej gamy towarów. Współcześni konsumenci przyzwyczaili się do rozszyfrowania dla siebie te trzy litery jako coś naturalnego, naturalne i użyteczne. Zgadzam się, to właśnie te cechy, których brakuje w wielu rzeczach, które nas otaczają w dużych miastach. Eko-produkty, eko-materiały, ekoturystyka, a co powiesz o rozwijającej ekologicznego klubu? Nawet dzisiaj, w zdrowym i naturalnym centrum mogą zapisać swoje dzieci do szkoły. Oczywiście, jeśli Twoim mieście – Moskwa. Eco-club „Umnichka” – to niespotykany centrum dla dzieci, przeznaczone dla dzieci w wieku 1-12 lat.


Od pomysłu do pierwszego ekologicznego klubu w Rosji

Większość centrów rozwoju dziecka są bardzo podobne do siebie. Jasne wnętrza, nowoczesne zabawki i AIDS. Jeśli porównamy szereg różnych instytucji edukacyjnych, nawet podstawowe profile kształcenia może być taka sama. Tak, rodzice nadal wybrać tylko intensywność i koszty szkolenia, w połączeniu z położeniem szczególnego środka? Mieszkańcy stolicy naszego kraju mają godnej alternatywy. Brak pośpiechu, spokój i naturalne otoczenie – to marzenie wielu ludzi, dla których rodzimym mieście – Moskwa. Eco-club „Umnichka” dla dzieci – unikalne miejsce, gdzie następuje rozwój dziecka ze świadczeń zdrowotnych. Raz tu po raz pierwszy, wielu rodziców ma wątpliwości – czy są one źle drzwi? Kojące wnętrze z przewagą naturalnych materiałów jest bardziej jak spa, raczej niż centrum dla dzieci. A jednak, nie są złe, po prostu miałeś szansę na rozwój dziecka eko-klubu. Założycielami centrum – doświadczonych nauczycieli, którzy pracowali od wielu lat w „normalnych” ośrodkach dziecięcych. Po dokonaniu oceny wszystkich zalet i wad takich organizacji, eksperci zdecydował się na desperacki krok – aby spróbować stworzyć własne centrum, a nie jak którykolwiek z istniejących.

klub pojęcie

Co to jest eko-rozwój? To jest przede wszystkim programem danego autora unikalny dla rozwoju i kształcenia dzieci, dostosowanych do możliwości i potrzeb danej grupy wiekowej. W „centrum Umnichka” mające na celu ochronę zdrowia uczniów. Wystrój wnętrz do maksymalnego wykorzystania naturalnych materiałów, które są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie materiały dydaktyczne i zabawki są wykonane z przyjaznych dla środowiska i hipoalergicznych materiałów. „Umnichka” – ekologicznie-klub dla dzieci, gdzie można nauczyć się czegoś nowego, swoje talenty i dowiedzieć się o świecie bez szkody dla zdrowia.

Eco-club „Umnichka”: unikalne środowisko dla rozwoju i kreatywności

Pierwszą rzeczą, która mimowolnie zwrócić uwagę, pierwszy przyszedł do klubu ekologicznego – jest jej wnętrze. Podłogi z korka, naturalne tkaniny, drewna i meble z rattanu, które mogą być naturalne i naturalnie? W tak dużym i nowoczesnym mieście jak Moskwa, eko-klub „Umnichka” wydaje się oazą spokoju. Udogodnienia dla dzieci i rodziców są utrzymane w stonowanej kolorystyce. Organizatorzy myślał o bezpieczeństwie. Wszystkie meble ma zaokrąglone rogi, żadnych wystających elementów wskazał. Jest świadomą decyzję jako klub prowadzą zajęcia dla dzieci w wieku od jednego roku. Dzięki właściwej organizacji przestrzeni rodziców nie można się martwić o bezpieczeństwo swoich małych fidgets. Punktem kulminacyjnym klubu – zabawki wykonane z naturalnych materiałów i podręczników szkoleniowych. Wiele przedmiotów do gier i aktywności poznawczej są ręcznie z drewna, naturalnych tkanin i przędzy.

działania edukacyjne i szkolenia

Jakie zajęcia są oferowane „Umnichka” (eko-klub dla dzieci)? Dla najmłodszych są tworzone ogólnego rozwoju grupy (od 1 roku do 5 lat). Przedszkolaki oferowane są programy szkoleniowe dla szkoły. Młodzi członkowie ekologicznego klubu jak kursy profilu: angielskiego, matematyki, sztuki użytkowej, muzyki, plastyki i rzeźby, szachy i inne. Najaktywniejsze dzieci prawdopodobnie przyniesie wiele zabawnych zajęć sportowych lub tańca. „Umnichka” centrum rozwoju dziecka rozwija się i zmienia wraz ze swoimi klientami. Program nauczania jest stale aktualizowana i poprawie, pojawiają się nowe kursy. Dziś, eko-klub oferuje kilka programów, w których są świadczone klasę rodziny. Jest to specjalny rodzaj szkolenia, w których rodzice biorą czynny udział. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z większym doświadczeniem. Eco-Club oferuje jej szkolenie i rozwój unikalnych programów klienci zaprojektowany własnych specjalistów.

usługi dodatkowe

mini-ogród zabaw opiera się na centrum rozwojowego. Wymierne korzyści dla rodziców – sporządzanie indywidualny harmonogram wizyt (od kilku godzin tygodniowo do pełnej pięciodniowym tygodniu) dla dzieci – pobyt w małych grupach, aby spotkać właściwego trybu dnia.

Jak każdy inny centrum rozwoju dziecka „Umnichka” oferuje swoim klientom psychologa dziecięcego i logopedy.

Lubisz ekologicznego klubu? Dlaczego nie wspomnieć, że jest to urodziny lub inne osobiste święto? Wynajem pomieszczeń centrum dla prywatnych imprez dostępnych w weekendy. Koszt usługi jest do zaakceptowania.

Adres rozwojowa Center

Gdzie jest wyjątkowym centrum rozwoju? Jeśli miasto – Moskwa, eko-klub „Umnichka” można oglądać pod adresem: Mozhayskoe, 45-1. Aby dostać się do centrum dla dzieci jest łatwe w transporcie publicznym lub osobistym. Najbliższa stacja metra: „Mololezhnaya”, „Kuncewskaja” i „Pioneer”. Koncepcji i metod nauczania eko-club popularne wśród wielu rodziców i dzieci. Do tej pory w centrum gałęziach pracy „Umnichka” w wielu rosyjskich miastach. Opracowanie eko-centrum mieszkańcy mają możliwość Perm, Noworosyjsk, Obninsk. Inne miasta, gdzie nie są eko-Club „Umnichka„: Bieriezowski, Nowy Domodedovo, New Trekhgorka.

Eco-club "Umnichka": opinie rodziców

centrum rozwoju „Umnichka” urzeka od pierwszej wizyty. Organizatorzy pomyśleli przez każdy szczegół. rodzice wygodny pokój przyjazny dla środowiska, w obszarach, w których odbywają się zajęcia, – ogrzewanie podłogowe. Nawet klienci Centrum pitnej wody oferujemy specjalny „dzieci” z optymalnym składzie, który spełnia wszystkie normy i standardy jakościowe. Dla najmłodszych gości kompleksu znajdują się garnki z opakowań jednostkowych. Eko-centrum – miejsce, gdzie do odkrywania świata i dowiedzieć się można jak najbardziej przyjemny. Wielu rodziców, jak to w środku programu wiele „zwykłych” klas rozwojowych. Dzieci zapraszamy do odkrywania małych obiektów ze szkłem powiększającym, rzeźbienia w soli ciasta, gry z piasku i jęczmienia. Pamiętaj, aby odwiedzić eko-klub „Umnichka” (Mozhayskoe, 45-1) i zrobić własną opinię o proponowanych zajęciach.