140 Shares 3363 views

styl Gangster: Opis. Garnitury, sukienki i fryzury

Specjalna bling, że przyciąga ludzi do tej pory, to styl gangster zawdzięcza wiele do kina.


To on śpiewał romantyczne i odważne zdjęcie gangsterów, ubrany wszystkich spraw karnych w Stanach Zjednoczonych na początku lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Dlaczego styl stał się interesujący dla wielu?

Suche ustawa przeszła przez Stany Zjednoczone w tym czasie, wbrew oczekiwaniom, nie przyniósł trzeźwości do swoich ludzi. Zamiast tego, soczysty kolor wyrósł przemytu i nielegalnej sprzedaży alkoholu. Bandit klany i grupy dostał w swoje ręce potężnej nowej formy pozyskiwania funduszy, które szybko wypełnione czarnym kasjera. Teraz w gangu interesy nie były tylko ataki, rozboje i wymuszenia, hazard i podziemne zakłady picia stały się powszechne.

Ponieważ każda grupa chciała odgryźć trochę więcej tortu, gangster zaczął wojnę. Policja stanąć po stronie tych, którzy będą płacić więcej. struktury klanowe były różne w ich hierarchii i uwarunkowania krajowe. Można powiedzieć, że styl gangstera pojawił dzięki imigrantów z Włoch. Gangi, które nazywane są rodziny, ponieważ ich podstawą jest ścisła i dalsi krewni. Trudna sytuacja gospodarcza i depresyjne czasu pcha młodych ludzi w ramiona mafii w poszukiwaniu lepszego życia. Oczywiście, coraz łatwe pieniądze, ludzie, zmęczeni biedy, chcieliśmy podkreślić sukces i władzę.

kostiumy

Odzież i akcesoria są pierwsze zmiany w ich życiu. Dlatego szyte stroje bandytów na zamówienie z najlepszych i jakości tkanin. Zwykle mają one oddawać połysk lub spowodowanie wzór pionowych pasków. Kostiumy w stylu gangsterów trudno było nazwać znakomity strój dżentelmena z wyższych sfer, ale specjalny gangster szyk i odwaga w nich, oczywiście, był. Po tym wszystkim, wyznacznikiem wysokiego statusu w klanu był i ubrania też. Koszule zakupione w bardzo drogich sklepów. Wielu nawet monogram z nazwą jego właściciela. Kostiumy składały się z kurtki, kamizelki i spodni. Ich styl meczu modą czasu. Spodnie były bardzo szerokie, długie płaszcze i dwurzędowa, kamizelka i właściciel często dodaje się specjalny urok. Haftu jedwab lub wytłoczenia były wtedy bardzo popularna ozdoba z tych ubrań. manner komplementarne wysoce wypolerowane buty z białymi skarpetkami i czuł głęboką kapelusz z szerokim rondem.

Dopełnieniem garnitur i krawat z zapięciem w stylu gangster z diamentami, jedwabna chusteczka wystającym z rogu kieszeni na piersi lub kwiat, wkręcona w butonierce marynarki. Jak nakryć głowy użyto także bardzo modny na początku ubiegłego wieku Kanotier kapelusza. Oczywiście, trudno jest wyobrazić sobie tych panów fortuny nieuzbrojonym. Dlatego też, po prostu pamiętać, kina, gdzie pistolety maszynowe Thompson w ich ręce trzymane ozdobny gangsterów. Strój tych facetów uzupełnia broń.

Suknie i sukienki damskie

Firma śmiałe bandyci zawsze były wspaniałe młoda dama. W ubogich obszarach każda dziewczyna od dzieciństwa marzył aby stać się kochankiem twardy gangster. Najbardziej modne i piękne ubrania zostały dostarczone z piękną dziewczyną, jeśli będzie to przyciągnąć kogoś z mafią.

Na temat możliwych tragicznych konsekwencji lub pozbawienia wolności nikt, oczywiście, ja nie myślę. Łatwe pieniądze, złoto i diamenty stały się decydującym argumentem przemawiającym za spotkania z chłopakami ozdobny.

Stroje ukochany bandyta nabyte w najdroższych sklepach. Sukienka w stylu gangstera, zgodnie z najnowszą modą czasu. Następnie kobiecość i seksualność dosłownie wpadł do modnej środowiska, dzięki ruchu sufrażystek i feministek, które stało się powszechne w Stanach Zjednoczonych. Sukienki mogą być długo z ekscytującej dekolt lub otworzyć z powrotem, ściśle przylegające lub skrót, prosty krój. Jak używanych elementów dekoracyjnych haftów, nokaut, kamienie spoinowania i, oczywiście, futra i piór. Kapelusze płeć piękna zafascynowany jej elegancji. Miał wszystkie rodzaje kapelusze ozdobione piórami, kwiatami lub broszka.

Gangster styl dla kobiet nie różniły mniej ostentacji niż dla mężczyzn. W związku z tym, że dziewczyny zawsze miał mnóstwo biżuterii. Perła nici cewki wielowarstwowe urządzone żeński długa szyja, ramiona błyszczące pierścionki i bransoletki. Głowa w szczególnych przypadkach koronowany tiarę z diamentami, nawet przyciski zostały wykonane z kamieni szlachetnych. Styl ubierania i elegancko nie pozostawił obojętnym projektantów mody, a na wybiegach świata pojawia się okresowo gangster motyw. Dlatego organizując imprezę lub uroczystość w tym stylu, znaleźć odpowiedni styl ubrania Można, jeśli podane do poszukiwania trochę czasu.

fryzury męskie

Aby stworzyć idealne zdjęcie musi być zrobione i fryzury w stylu gangsterów. Mężczyźni będą łatwiejsze. Chociaż należy pamiętać, że był bardzo modne i specjalny smar szminka wąsy i włosy w tych latach.

Męska włosy z przedziałkiem z boku i włosy zaczesane do tyłu, tworzone przy użyciu pianki i lakiery byłby przyzwoity naśladowanie stylu popularnego w tym czasie.

fryzury damskie

włosy damskie potrzebują również stylizowane dwudziestych ubiegłego wieku. Loki i fale, zebrane włosy lub luźne, były popularne w taki sam sposób jak obecnie. Głównym warunkiem – to dokładność. Każdy curl, leżąc na swoim miejscu, a część fali stworzy żywy wizerunek gwiazdy filmowej w tym czasie.

Kręcone włosy można umieścić we włosach z przedziałkiem z boku lub w bułce, frytki z tyłu głowy loki swobodnie toczyć. Ozdobić go można spinki do włosów z kamieni lub kulek. Ciekawym zawarcie fryzury będą jedwabne wstążki wiązane na głowie i ozdobiony piórem lub broszka w kształcie kwiatu.

Makijaż i inne ważne momenty

Nie zapomnij o makijażu: jasnoczerwony szminki i muchą w policzek lub nad wargą będą zgodne z duchem czasu. Jeśli planujesz imprezę w domu, a także tworzyć własne otoczenie mają, powinny ozdobić pokój mały szczegóły typowe tajnym kasynie. Zielonym suknem i taśmy powinny być dobre, Dim światła i butelki ciekawych kształtach, a także plakaty ze zdjęciami filmów gangsterskich z tematów będzie także odpowiadać deklarowanej nazwy.

wniosek

Teraz wiesz, co jest w stylu gangster, skąd pochodzi. Mamy również zwrócić uwagę na ubrania i włosów pacjenta. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule jest przydatna.