268 Shares 8595 views

XSD-system. Tworzenie schematu XSD-

XSD obwodu jest wykorzystywany do konwencjonalnej krzyżykowym. Roztwór wywoływacza jest HobbyWare. Jest to dość popularny format dla tych celów.


opis

XSD-system zastąpił format .pat, który program został również użyty PCStitch, co powoduje pewne zamieszanie. Pliki te zawierają wszystko, czego potrzeba do haftu, w szczególności, legenda kolor i opis dla późniejszych prac. Zobacz Materiały tego typu pomoże Maker Program wzór do haftu.

dokumenty

XSD-system nie jest używany tylko w haftem. Pliki z tego samego rozszerzenia określenia, które atrybuty i elementy mogą występować w dokumencie XML, a także ustalenie związku pomiędzy jego częściami składowymi. Materiały te reagują ze specjalnego języka do opisu struktury wspomnianych plików. Zadaniem systemu – aby zdefiniować klasę dokumentów XML. Format XSD mogą być stosowane jako alternatywa dla .dtd-Files. Zdarza się, że podczas pracy mogą powodować różne błędy. Na przykład, jeśli pojawi się komunikat „Błąd walidacji XSD schematem”, prawdopodobnie próbując skojarzyć materiał z nieodpowiedniego programu. Aplikacje, które są odpowiednie do stosowania z formatem zostaną omówione później.

Syntext Serna

Aby poradzić sobie z rodzajem błędu „plik nie pasuje do schematu XSD-” pomoże aplikację. Mówimy o funkcjonalnej reklamy wizualnej w kodzie XML. Serna współpracuje ze wszystkimi istniejącymi systemami stacjonarnych: Mac OS X, Linux i Windows. Edytor posiada pełne wsparcie dla XML katalogów. Dostępne tworzenie materiałów, które mają określoną strukturę.

Tworzenie schematu XSD– jedną z wielu funkcji tej aplikacji. Wstawianie elementów znacznie ułatwione przez fakt, że program ma listę atrybutów i kontekstowej tle informacji o nich. Funkcja Drag & Drop pozwala na przeciąganie i upuszczanie obiektów na taśmie. Wdrożony i dodatkowe sprawdzanie plików na otwarciu. Jest to okazja do pracy z modelami i stoły. Reakcję prowadzi się, nawet w przypadku dużych i nieporęcznych materiałów. Istnieje zwiększona zawartość nawigacji. W celu uproszczenia wstawianie różnych wzorów, redaktor Serna otrzymała szereg specjalnie zaprojektowanych dialogu. Program posiada przyjazny dla użytkownika i elastyczny interfejs. Otwórz zawartość jest wyświetlana w oknie głównym. Jest on przedstawiony w całości. Jest to lista rozwijana. zadowolony także z obecnością przewodu według zawartości.

Zarządzanie dokumentami za pomocą specjalnego stylu. Za pomocą kilku klawiszy można zmienić profilowaną otwarty plik na podstawie własnych potrzeb i upodobań. Dokument Serna można podzielić i podzielić przez wymaganą liczbę stron, numeracja jest brane pod uwagę i pewnej sekwencji. Takie rozwiązanie jest bardzo skuteczne podczas pracy z dużymi materiałów, które zawierają znaczną ilość kodu. W tym przypadku średnia wersja wyświetlacza informacyjnego jest przydatna, gdy chcesz, aby zminimalizować braki w dokumencie, a to jest bardzo ważne, jeśli są stoły.

Oxygen XML Editor

Aby poradzić sobie z rodzajem błędu „plik nie pasuje do schematu XSD-”, jak również otwarte pliki tego typu może i ten edytor. Rozwiązanie pozwala nam interpretować dokumenty, a także zwrócenie uwagi na elementy kolorów w tekście. Widok drzewa umożliwia użytkownikowi przeglądanie zawartości różnych składników dokumentów. W ten sposób, możliwe jest sprawdzenie poprawności kodu, a także w celu wykrycia błędów i ostrzeżeń. Montaż można wykonać bezpośrednio z archiwum ZIP.

Altova XMLSpy

Jeśli przed wami schematem XSD, możliwe jest, aby pracować za pośrednictwem tej aplikacji. Mówimy o potężnym narzędziem do tworzenia, debugowania i edycji dokumentów. Istnieją wersje dla systemów Windows, Linux i Mac OS. Badanie funkcji tego rozwiązania zwiększa wydajność systemów. Dostępne projekty stworzenie na różnych poziomach od podstaw. Ma możliwość edycji istniejących materiałów. W tym przypadku jest zapewnienie wielu trybów wyświetlania – wynik końcowy, hierarchiczną tabelę, tekst.

Przeglądarka pozwala uniknąć błędów i uprościć korzystanie z programu. Zastosowanie do uzyskania system podświetlania składni wygodne. Istnieje możliwość wypowiedzieć się na temat kodu i zestaw zakładek. Takie podejście ułatwia nawigację podczas pracy z projektami głośności. Jest wbudowany w konwerter. Można importować bazę danych. Jest to narzędzie do porównywania dwóch plików, który zawiera poręczny system wyświetlania wyników. Platforma ta jest kompatybilna z innymi podobnymi rozwiązaniami, które pozwalają na łączenie ich możliwości.

Inne rozwiązania

Istnieje kilka programów, które wspierają pracę z interesującym nas typ schematów. Na szczególną uwagę wśród nich zasługuje na Visual Studio. Jest to o rozwoju firmy Microsoft, co pozwala na tworzenie różnorodnych zastosowań.

Osobliwością tej platformie – szeroki zakres usług dostępnych w różnych językach programowania. Usługi realizowane są w postaci kodu pośredniego, który nie zależy od architektury. Visual Studio integruje wiele funkcji, które pozwalają na przeprowadzenie rozwój w systemie Windows. Narzędzie tworzy nowe medium, przez które przetłumaczyć aplikację stało się znacznie łatwiejsze.

Również format potrzeby możemy pracować przez jedną z następujących aplikacji: XML Studio, XML Notepad, JAPISoft EditiX, edytor PSPad, «notebook». Więc zorientowali się, jak naprawić błąd jak „nie odpowiadają XSD-systemu”, a przez które programy interakcji z tego typu plików.