115 Shares 6766 views

Dodge Stratus – stylowy samochód z przeszłości

Amerykański rynek samochodowy jest potężny mechanizm doboru naturalnego, dzięki któremu wyeliminowano strukturalnie słabszych, wymagających częstych napraw i kompleksową konserwację maszyny. Zapotrzebowanie na takich samochodów jest wycofywany, sprzedaż w dół iw końcu zatrzymuje się produkcja. Wiele problemów związanych z niestabilnym popytem i rozbieżności technicznych, jest Ford, Buick i Chevrolet. Ale istnieje kilka firm samochodowych w USA, którzy nigdy nie doświadczyli trudności spadku popytu. Firmy te obejmują Dodge. I choć historia tego producenta jest pełen różnych wstrząsów gospodarczych i na froncie logistycznego też nie szło gładko, uwolnienie samochodów marki Dodge zawsze stabilność.

Firma nosi nazwę braci Dodge, który założył małą produkcję części samochodowych i części zamiennych w 1900 roku. Firma odniosła sukces, a bracia postanowili otworzyć własny warsztat do montażu aut w piętnastu latach owocnej pracy. Jednak działają one w nowej dziedzinie nie było możliwe, ponieważ w 1920 roku zmarło dwóch braci. Nikt nie przyszło, że po siedemdziesięciu pięciu lat w rurociągu firmy Dodge Dodge Stratus wspaniały samochód zostanie zmontowane. Jesteśmy coraz dalej od siebie, aby dotknąć absolutnie ekskluzywne modele wyglądem koniec 20 wieku – Dodge Stratus, a następnie kontynuować chronologię rozwoju firmy Dodge. Tak wspaniały sedan gładki nazwie Dodge Stratus wykonane jego wygląd stworzył furora na auto show w Detroit w 2002 roku.

A teraz wróćmy do przeszłości historycznej firmy Dodge, który został pozostawiony bez mistrza. Przez osiem długich lat, firma gorączki Dodge Brothers. Liczne kwestie związane z dostawą, montażem i sprzedażą produktu gotowego do podjęcia decyzji nie było nikogo. I wreszcie, w sytuacji postanowiłem zbadać Uolter Kraysler, właściciel Chryslera. Po wielu myśli, że nabył wszystkie aktywa operacyjne spółki Dodge, i stało się częścią Chrysler Corporation. W okresie od 1930 do 1942 Dodge produkuje samochody, a od wiosny 1942 roku przeniósł się do produkcji ciężkich jeepami wojennych. Seryjnej produkcji była podwójna seria wojskowych WC i WF samochodów. produkty wojskowe Dodge popytu w ZSRR, a napęd na wszystkie koła Jeep Dodge WC dostarczane w dużych ilościach Lend-Lease systemu. Jednocześnie produkcja silników lotniczych o dużej mocy został ustanowiony w firmie, które zostały zainstalowane w sowieckiej Yak-9 samolotów.

Pod koniec 1945 roku zaprzestano produkcji Jeep był i Dodge powrócił do przedwojennych modeli samochodów. Nowe rozwiązania nie było jednego dostawcy i klienci musieli być zadowoleni ze starych maszyn, moralnie i fizycznie przestarzałe. Dopiero w 1960 roku Dodge Challenger opracowała dwa nowe modele i ładowarka. Oba samochody były skrzydło sportowe z coupé, a popyt na nie był przetrzymywany przez dziesięć lat. Zbudowany na bazie Dodge WC SUV został zaprojektowany i zbudowany Dodge zasilania wagon, który stał się protoplastą całej rodziny pickupów. Ogólnie rzecz biorąc, Dodge wszystko szło dobrze, aż do końca lat 70. Chrysler wyprzedził kryzysu. Korporacja grozi bankructwo, i gdyby nie pomoc ze strony państwa, spółka zostanie sprzedany za długi. Tym razem, Chrysler i Dodge z nim i udało się wypłynąć, ale potrzeba nowych projektów i świeże rozwój projektu nie było.

Ale jeszcze udało się zwolnić dwa nowe modele: Dodge Aries, piękny stylowy sedan i Dodge Caravan. Najbardziej udany samochód Dodge Stratus został wydany w 2001 roku. Model nie było ani jednego, to po prostu zmodyfikowany, a produkcja seryjna kontynuowane w pięciu wariantach. Dodge Stratus coupe była najbardziej interesująca. Sedan różniły się moc silnika: 202, 154 i 135 KM, natomiast przedział silników miała pojemność 202 i 148 KM Wszystkie silniki posiadają gaźnik. Poprzednik tego pięć Stratus był inny samochód stworzony w 1995 roku. Ten Stratus produkowany do 2001 roku. Dwa lata później, on zjechał z Dodge Stratus 2003 Stratus ostatni z rodu.