88 Shares 1828 views

OAO Drób fabryka „Reftinskaya”: opis, adres, produkty

Przemysł spożywczy w Rosji stała się obecnie jednym z wiodących sektorów gospodarki. W całym kraju, tysiące firm, takich specjalizacji. To nie jest wyjątkiem w tym względzie i regionie Swierdłowsku. Agro-kompleks przemysłowy regionu dobrze rozwinięte. Jednym z największych przedsiębiorstw w sferze zwierząt w obszarze w tym samym czasie jest ferma drobiu „Reftinskaya”.

gdzie jest

Czy fermie drobiu w pobliżu małego miasteczka azbest. czystość ekologiczna produktów – jest to z pewnością jedna z zalet przedsiębiorstwa. ferma drobiu adres „Reftinskaya” przedstawia się następująco: Asbestovsky R / O wieś Rieftinskij Str. Gagarina, d. 1. Oznacza to, że zakład znajduje się z dala od wszelkiego rodzaju dużych przedsiębiorstw przemysłowych. Nawet nie ma ruchliwych autostrad koło niego nie przechodzi.

Trochę historii

W oparciu drób „Reftinskaya” był w 1981 paszowego dla kurcząt, podczas gdy spółka nabyła na boku. Później, w 2001 roku, kierownictwo fabryki postanowił wydzierżawić duże połacie ziemi w obszarze Kamyshlovsk. Dokonano tego w celu samo-upraw i przetwarzania ich do paszy dla drobiu.

W 2008 roku fabryka stała się częścią dobrze Asbestovsky kompleksu zwierzęcej specjalizującej się w rosnących bydła. Obecnie, w związku z tym, firma jest w stanie dostarczyć na rynek nie tylko mięso, drób i jaja, ale mleko. Również na terenie należącym do fabryki będącej prace hodowlane w celu sprzedaży do innych producentów / x społeczeństw i jednostek.

W 2011 roku, drób „Reftinskaya” stał się spółką akcyjną. Jej dyrektorem jest obecnie NV Toporkov. Podobnie jak w przypadku innych przedsiębiorstw przemysłu spożywczego w regionie Swierdłowsku „Reftinskaya” odniósł się do ważnych strategicznie obiektów, których głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego ludności w regionie.

zdolność projektowania

W pierwszych latach po odkryciu drób „Reftinskaya” wyprodukowanego zbyt wiele produktów. W latach 80. ubiegłego wieku jego zdolność projektowania jest tylko około 13-15 tys. Ton mięsa drobiowego. W nowym tysiącleciu kierunek fabryk na dużą skalę zostały opracowane dla jego rozwoju i modernizacji. Zasadzić nowy nowoczesny sprzęt został zakupiony. Ponadto, nowe technologie hodowli drobiu zostały wprowadzone. Z powodu środków podjętych do tej pory zwiększona pojemność kompleksu jest już do 60-80 tys. Ton rocznie.

Reftinskaya Drób: produkty dla przedsiębiorstw

Zakres ustawiony w 2017 roku należą:

  • grill;
  • i półfabrykatów produktów ubocznych;
  • kiełbasy i wędzonki;
  • specjalności;
  • pierogi i konserwy;
  • mleko.

Reftinskaya dostarczania drobiu na rynek również wszelkiego rodzaju wyrobów kulinarnych.

LLC "Dairy łaska"

Głównymi produktami fabrycznie są, oczywiście, produkty mięsne z kurczaka i półprodukty z nim, a także jaja. Ale, jak już wspomniano, firma dostarcza go na rynek i mleka. Realizacja tego produktu pozwala fabrykę do dalszej poprawy wyników gospodarczych. Głównym partnerem w zakresie dostaw takich produktów, roślina jest LLC „Dairy łaska”. To co ta firma produkuje pakowania i przetwarzania Rieftinskij mleko.

wskaźniki ekonomiczne i sytuacja w dzisiejszej fabryki

Przez kilka kolejnych lat firma wykazuje stały wzrost produkcji. Tak więc, w 2013 roku zysk netto wyniósł 40,68 mln fabrycznej dzielnicy, w 2014 r. – P 45,830,000 w 2015 r. – 69,280,000 p. Tak więc „Reftinskaya” mogą być uznane za dość opłacalne. Jednak sytuacja w tej fabryce, niestety, wciąż nie są tak gładkie jak chcielibyśmy.

Problemy związane przedsiębiorstw, głównie ze zmiany kierownictwa. Obecny dyrektor fermy drobiu „Reftinskaya” NV Toporkov wielokrotnie krytykował swojego poprzednika V. Valchuk. Ten ostatni, na przykład, wysłał do ministra regionie Swierdłowsku dokumentów potwierdzających AIC sztucznie wysokie zyski dla przedsiębiorstwa.

Później sam ex-dyrektor został oskarżony o zorganizowanie dostaw paszy o niskiej jakości do zakładu po zawyżonych cenach, w celu uzyskania korzyści dla siebie. postępowanie karne w stosunku do B. Valchuk została rozwiązana tylko z powodu amnestii.

W 2017 roku firma została ujęta w programie na realizację regionie Swierdłowsku w roku. Ta decyzja administracji regionalnej rozgniewało niektórych członków. Pytania z posłów pojawiły się, głównie w związku z deklarowanym wartość przedsiębiorstwa wynosi 700 mln rubli. Wielu parlamentarzystów uznały to postać zbyt niska.

Polityka kadrowa

Pomimo trudności drobiu Farm „Reftinskaya” będzie się rozwijać. Przedsiębiorstwo konsekwentnie realizuje program mający na celu zwiększenie wydajności i ostatecznie rentowności. Tak więc, na przykład, w fabryce jako część polityki personalnej jest realizowany w praktyce nowy projekt mający na celu motywowanie pracowników. Głównym celem programu jest wyeliminowanie wad, takich jak:

  • występowanie negatywnych postaw w zespole;
  • Żaden system promocji opracowane.

Środki do rozwiązania tych problemów w fabryce są w następujący sposób:

  • ekspansja czynników społecznych i psychologicznych w promocji personelu;
  • Rozwój zarządzania karierą.

Opinie o produkcie

Widok dostarczane na rynek mięsa drobiowego Obwód swierdłowski i półproduktów z tym producent opracował wśród konsumentów jest niejednoznaczna. Tak więc, istnieją niemal entuzjastyczne i bardzo negatywne opinie o mocy zakładu. Wyprodukowany w fabryce pierogi z kurczaka, na przykład, chwalony niemal bez wyjątku, gospodyni domowa. Wielu wierzy, że w tej cenie są najsmaczniejsze wszystkim sprzedawane w lokalnych sklepach. bo oni umieścić go na kurczaka formowania mielonego, a nie sojowy jak pierogi „Reftinskaya” konsumentów przede wszystkim. Podczas gotowania produkt nie rozpadnie.

Negatywne opinie o produktach tego przedsiębiorstwa jako Reftinskaya drobiu, związanych głównie z jego świeżości. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do mięsa drobiowego. Wielu konsumentów skarżą się, na przykład, na zgniły zapach zakupionych tusz, zestawu fabrycznego lub szyi. I przechowuje kupowane są pewni, że to już produktów niespełniających bezpośrednio od spółki. Wielu konsumentów uważa, że fabryka od czasu do czasu po prostu sfałszowane daty wydania dla mięsa i podrobów.