359 Shares 2456 views

Co zrobić, jeśli osoba łuskane?

Problem łuszczenie się skóry może wystąpić z powodu różnych przyczyn. Najczęściej spotykane z posiadaczy skóry suchej. Ale czasami łuszczące się plamy na twarzy i pojawiają tłustej lub kombinacji rodzaju skóry. Poza tym, że ten nieprzyjemny kosmetyczne defekty skóry, łuszczenie może być chorób wewnętrznych sygnał, reakcje alergiczne na pokarmami, perfum, wyrobów kosmetycznych.

Jeśli odkleić twarz, wtedy należy zacząć od codziennej pielęgnacji niego. Konieczne jest, aby przejrzeć i przeanalizować kosmetyków używać. Nawet znajome śmietana, odżywczy, nawilżający, zależnie od pory roku może spowodować zaczerwienienie lub peelingu. Jest bardzo ważne, aby poprawić podmiot pielęgnacji skóry zgodnie z porze roku.

Tak, skóra zimą jest stale pod wpływem stresu. Nagła zmiana temperatury i wilgotności jest szkodliwe dla niej, ona potrzebna, aby pomóc im przejść.

Wilgotność, zimna i wiatru na zewnątrz, suche i ciepłe powietrze z pomieszczenia wymaga zupełnie innych kosmetyków.

Krem może być stosowany do osoby tylko wtedy, gdy nie będzie wychodzić w najbliższej przyszłości (w ciągu 3 do 5 godzin) lub przed snem.

Aby chronić delikatną skórę przed negatywnymi skutkami zastosowania specjalnych kremów i emulsji, która tworzy rodzaj bariery ochronnej. Jeśli Twoja skóra potrzebuje krem odżywczy, powinno być na podstawie tłuszczu. Kremy żel w miesiącach zimowych są bezużyteczne, jeśli nie szkodliwe. Czasami, łuszczących się plam na twarzy pojawia się z powodu niewłaściwego kremu.

Wieczorem do czyszczenia nie należy używać produktów, które zawierają wodę, lepiej nadaje się do tego kosmetycznego mleka lub śmietany.

Podrażniona i łuszcząca się skóra doskonale reaguje na herbatki ziołowe z rumianku, babki, kolejno, skrzyp. Jedna łyżka suchych ziół leczniczych lub mieszaniny ziół wlać pół litra gorącej wody, gotować przez dwadzieścia minut, usunąć z ciepła, w pobliżu nalegają na dwie godziny. Dla skóry tłustej puszki bulionu dokonania kostek lodu i kostki zawinięte w tkaniny, ocierać usterek plamy.

Bardzo przydatne, gdy odkleić twarz, zrobić maskę. Odżywiają, łagodzą, łagodzi podrażnienia i obierania maski na bazie oleju lnianego lub oliwy z oliwek. Apteki może być zakupiony oleiste roztwory witamin A i E

W łyżeczce ciepłej kroplówki olej witaminy masła i lekko stosowane do przestrzeni obierania. Jeżeli po upływie 15-20 minut, pewna ilość oleju jest w lewo, należy mokro tkaniny.

Wiosna ciepło zadowala wszystkich, ale aktywnie irytujące zmęczony marca słońce dreszcze skórę i natychmiast zaczyna się odklejać twarz. Przez maskę oleju witaminy można dodać procedurę obierania. Na łagodnym kolorze oczyszczający peeling namoczone płatki owsiane, fusy.

Kosmetyki mieszanina dysk rozdrobnionych pluskwy owsa z ciepłym mlekiem, umieścić na twarzy, nadając mu suche, a następnie wytrzeć trzęsie suchych pozostałości. Wytrzeć ziołowy wywar i smaruje kremu dziecięcego. fusy – bardziej intensywny oznacza procedurę najlepiej wykonać przed myciem. Soaped obojętny mydło tarcza zanurza się w kosmetycznych fusy i kolistymi ruchu umieścić na powierzchni. Zmyć ciepłą wodą, wytrzeć wywar i powoduje balsam dla niemowląt lub krem dla skóry wrażliwej.

Złuszczanie skóry oczyszcza się z płatków, Horny cząstek, dzięki czemu świeża i elastyczna.

Pielęgnacji skóry twarzy wymaga kompleksowego podejścia, ponieważ przyczyny łuszczenie skóry może być spowodowane brakiem witamin i płynów w organizmie. Recepcja kompleksy witaminowe i duża ilość płynu może rozwiązać ten problem.

Jeżeli mimo podjętych środków, nadal łuszcząca skóra twarzy pojawiają się czerwone plamy, należy skonsultować się z lekarzem.