510 Shares 4550 views

Jak gotować kurczaka? Gotowanie na kuchence, w podwójnej kotła i multivarka

Filet – przetarg mięso dieta, najcenniejsza część kurczaka tuszy. Wyciąć go z częścią piersi drobiu, więc czasami zwanego piersi. Filet – jeden z pierwszych produktów mięsnych, które podaje się w diecie dzieci, jest obecna w menu diety sportowców i rozświetla każdy, kto jest na diecie. Gotować go na różne sposoby, ale gotowanie jest najbardziej delikatna. Aby nauczyć się gotować kurczaka prawidłowo zachować to wszystko najbardziej użyteczne i cenne, nie każdy wie. Spróbuj zrozumieć wszystkie niuanse.


Jak wybrać kurczaka do gotowania

Mięso powinno być środkiem płatniczym-różowy, przyjemny zapach, nie ma obcych zapachów. Filet – dość gęsty mięso, to w żadnym wypadku nie powinna rozpadać. Sprzedawany mięso lub już w kawałkach bez skóry i kości, lub całej piersi, składający się z dwóch połówek, ale na cienkiej kości.

Przed gotowaniem, kurczaka należy dokładnie spłukać wodą i suche ręczniki.

Jak ugotować pierś kurczaka na talerzu

Gotowanie czas w wodzie wynosi 30 minut – oczywiście w przypadku kurcząt brojlerów, zamiast układania domu kura. Lepsze mięso zanurzone w zimnej wodzie, a proces wrzenia jest konieczne usunięcie piany. Pierwszy dren brzeczka jest lepsze, ponieważ jest w nim w procesie przygotowania wszystkich nieopłacalnych spada.

Podczas garnka z mięsem lepsze pokrycie pokrywy. Ma to zapewnić, że zupa nie kipieć. Jeśli zamierzasz korzystać z gotowanego mięsa do sałatek lub przekąsek, po ugotowaniu powinno być chłodne i dać wilgoci do kanalizacji. Bulion, znamienny tym, przetworzone mięso, może być stosowany dodatkowo do przygotowywania zup i przybranie.

Jak długo gotować kurczaka otrzymanego od krajowej jaja rasy zależy od wieku ptaków. Starszy był kurczak, będzie już być przygotowany. Jednakże, pomimo długiego czasu gotowania, kury mięsne pachnące i bardzo smaczne. Jest idealny do gotowania pieczeni, barszcz, kapuśniak, pilaw. Ale dla menu dla dzieci lepiej jest wybrać brojlerów.

Filety gotować w podwójnej kotła prawidłowo

Przed gotować kurczaka w podwójnej kotła, zalać w filiżance trzeba maksymalną ilość wody. Zazwyczaj czas to te same 30 minut, ale mogą się różnić w zależności od modelu. Gotowanie jest lepiej na dnie miski. Pre-solone filety nie trzeba, inaczej będzie zwolnić cały sok. Gotowane w podwójnym filetem kotła zachowuje wszystkie składniki odżywcze, bardzo soczysty.

Jak gotować kurczaka w multivarka

Sposób wytwarzania parę uważana jest za najbardziej użyteczny. Przygotuj najbardziej przetargu kurczaka można i za pomocą Multivarki. Aby to zrobić, należy wybrać tryb „Steaming” i ustawić czas gotowania do 40 minut. Ten sposób wytwarzania jest bardziej wygodne niż na płycie, ponieważ eliminuje potrzebę stałego monitorowania. Przed gotowaniem, kurczak po prostu umyć i pokroić w plasterki. Nie ma potrzeby, aby usunąć pianę, upewniając się, aby nie uciekać bulion – inteligentne urządzenia zrobi wszystko sama!

Korzystanie z gotowanego kurczaka

Przed gotować kurczaka filety, można przygotować przyprawy, które odżywiają ją po ugotowaniu. Jeśli dodać do mięsa w wiadrze, a na wierzchu położyć kilka oddziałów rozmaryn, to jest impregnowany wspaniałym aromacie.

W przyszłości może być kurczaka gotowane wielu potraw. Jest doskonały do sałatek, zapiekanek, bułek, ciast, omletów szwedzkich. Można wymienić plastry przetargu kurczaka gotowane kiełbasy w okroshka lub sałatki – to daje potrawie szlachetny smak i znacznie zwiększyć jego użyteczność. To może być po prostu podawane z danie: ziemniaki, ryż lub makaron konwencjonalne, owsianka.