684 Shares 9935 views

Pluton w Scorpio: charakterystyczny

Tajemnicza planeta karłowata ma mniejszy wpływ na znakach zodiaku słonecznych, inne niż ciał niebieskich. Jaki jest wpływ na osobę Pluto w Scorpio? Jakie są cechy on objawia? Astrologia daje odpowiedzi na te pytania.


Charakterystyka planety

Pluton wzmacnia negatywne cechy znaku zodiaku. On osłabia działanie innych planet, które są obok niego. Wpływ karłowatej ciała niebieskiego jest porównywany przez niektórych astrologów do działania Mars. Pluton – władca Skorpiona, jest planeta jest „dom”. Zmienność nastrojów, podatność do podpisania kłamstwo, stały stan graniczny – odpowiada za cały ten niebiański karła. Pluton w Scorpio daje ludziom enigmatyczny i mistyczne odwołania. Osobowość rodzi się pod patronatem naszej planecie, ma logiczny umysł, ciąg do nauki i sztuki.

Ludzie, którzy urodzili się pod znakiem Skorpiona w zarządzaniu Plutona, mają zdolność do „powstać z popiołów”. Oznacza to, że takie osoby szybko odzyskać od sytuacji kryzysowych i niebezpiecznych chorób. Pluton tłumić Wenus łączy się z nim w zodiaku słonecznego. On sprawia, że osoby skąpy, żądny władzy, pieniędzy, miłości i satysfakcji. wszystko „zbyt wiele” w takiej osoby.

Pluton w Scorpio u mężczyzn

przedstawiciel znak pod kontrolą Plutona jest łatwo rozpoznać w tłumie. Człowiek ma wysoki i ciężki, „Bear” chód. Te pojawiają się cechy zewnętrzne, w zależności od tego, jak silne Plutona w porodzie przedstawiciela wykresu silnej połowy ludzkości. Ten człowiek – to namiętny, chcąc dostać wszystko na raz człowiek. Nie zatrzymał się na niczym, aby osiągnąć ten cel. Zazwyczaj jest on sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Jednak w niewłaściwym miejscu Pluto istnieje możliwość niepowodzenia rozwoju, nadmierna wrażliwość.

Jeśli w horoskopie urodzeniowym mężczyzny podłączonego do Plutona i Wenus w znaku Skorpiona, można go scharakteryzować jako osoby, która jest stale na krawędzi. „Złote myśli” nie istnieje dla niego. Widzi biały lub czarny; albo „tak” lub „nie”. Z niekorzystnego położenia Plutona człowieka staje się egocentryczny, kapryśny i okrutny. W związku stara się dominować, tłumiąc partnera i nie szanując jej życzenia. Pluton ogranicza emocje, zmuszając człowieka do poznania wszystko w sobie. On nie daje okazję do pokazania uczuć, ponieważ na pierwszy rzut oka wydaje się, niedostępną osoby.

Pluton w Scorpio kobiety

Panie, urodzone pod znakiem Skorpiona pod wpływem Plutona, posiadać jasny wygląd, w połączeniu z ciężkim, przenikliwym spojrzeniem w duszy. Na pierwszym spotkaniu przedstawiciel znak może zrazić jej chłód. Ale kolejny dialog pokazuje, jak jej bogaty świat wewnętrzny, pokazuje, jak ona może czuć. Spragniony wrażeń, jest ona zobowiązana do radykalnej zmiany w wyglądzie, jest zaangażowana w sporty ekstremalne. Relacja może być zbyt zazdrosny, namiętny i wrażliwe. Wielu przedstawicieli znaku czoła nietolerancji i braku zrozumienia ze strony wybranych przedstawicieli.

Pluton w Scorpio kobiety powoduje ją do popełniania aktów wysypka, aby używać ludzi do własnych celów. Aby uzyskać pożądany jest w stanie „przejść nad głową”. Tajemniczy i pociągający, rozciąga się na wszystkie mistyczne. U mężczyzn, to przyciąga pasję i umiejętności, aby pokazać emocje, aby robić różne rzeczy. Podczas gdy ona sama może być długi czas, skryty i milczący.

Negatywny wpływ na świat

Pluton w Scorpio może mieć negatywny wpływ na osobę. W tym scenariuszu osoba jest zanurzona w depresji, cierpiący z nieodwzajemnionej miłości, zanurza się rozpuście. Osoba zaczyna angażować się w luźnej, spada w kryminałów, staje się tyranem. W stosunkach z osobą płci przeciwnej zachowuje się niewłaściwie, co prowadzi do absurdu dowolny wyświetlacz emocji. Temperament i chęć kontrolowania każdy czyn wyczerpuje się jako przedstawiciel znaku i jego partnera. Pluton w Scorpio w niewłaściwym miejscu lub też uwalnia człowieka lub czyni go skryty i skłonność do samobiczowania. Wpływ planety nie może być od razu widoczne, a po negatywnej sytuacji: oszustwa, zdrady. Tutaj osoba staje się mściwy i nawet gwałtowne.

Pozytywny wpływ Plutona

Osoba urodzona pod kontrolą planety karłowatej, jest w stanie wygrać. Mu zaufać, słuchać jego opinii. Pluton w Scorpio osobowości nadaje kunsztu, zdolności w naukach, wnikliwość. Wielu przedstawicieli znak sukces w polityce i biznesie. Jeśli silny człowiek Pluton ma charyzmę, cechy kierownicze.

Jak radzić sobie z negatywnymi cechami, z którymi obdarza Pluto?

Astrologowie zalecamy kierować nadmierną emocjonalność do głównego nurtu sztuki. Taniec, śpiew, tworząc obrazy, pisząc książki i muzyka – wszystko to wymaga dużej produkcji energii. Sztuka pomaga tłumić pasję i zazdrość, ból i żal, niezrozumienia ze strony innych. Aby uniknąć pojawienia się egoizmu i chciwości, ludzie z silnym Plutonem powinni wybrać zawód związany z finansami. Zarządzanie przepływem gotówki, będą mogli ograniczyć chęć posiadania cudzej nieruchomości.