381 Shares 1768 views

narzeczona okup. Konkursy i zadania

Ślub – jest najważniejszym i uroczysty dzień w życiu nowożeńców, a każdy naród od dawna utrzymuje tradycje i zwyczaje związane z tym dniem. Tak w Rosji, jeden z najbardziej popularnych tradycji jest wiano. Konkursy, które przygotowują dziewczynę przyszłą żonę, są bardzo zróżnicowane. Warto pamiętać, że okup nie należy dokręcać mocno, 20-30 minut – jest najlepszym rozwiązaniem. Oto niektóre z oryginalnych przetargów na wiano.


Konkurencja z manekina oczyszczenie. Kiedy szczęśliwa młoda dochodzi do zwężenia domu, to nie ma innego „narzeczona” i mówi, że przyszedł do jego narzeczonej. Tutaj dziewczyna musi zostać wezwany do rozstrzygnięcia pytanie, który z tych dwóch jest prawdziwe. Zaczynają po kolei do zadawania pytań zarówno o przedmiocie sporu. Pytania muszą być trochę – 5-8. Fałszywe narzeczona w odpowiedzi musi być źle, ale za każdym razem wyjść elegancko. Na przykład: „talii panny młodej”, „75”, „źle, 68”, „tak, wiem, że 68, po prostu chcę, żeby wiedziała, że kocham ją bardzo dużo z dowolnej objętości talii.” Lub „Jak dużo wiesz?”, „Rok”, „niepoprawnie 3”, „3 oczywiście, ale razem z moim ulubionym leci tak szybko, że po prostu nie mają czasu, aby rozważyć”. Po wszystkich sprawach „fake” oczyszczenie wstydzić usunięte i nadal stanowi wiano, konkursy dla właśnie jego uruchomieniem.

Odmiana powszechne badania „Znajdź ulubiony gąbki”. Wargowe wydruki są ustawione nie tylko na białej kartce, a plakat znanego piosenkarza lub aktora. Dla każdego niepoprawnie nazwany ucieleśnieniem pan młody musi zapłacić okup (odkupywania przykłady napisane poniżej). Główną cechą jest to, że wśród druków gąbki panna tam. Kiedy przyszły mąż będzie jasne jest, że świadek mówi z oburzeniem: „Co nonsens ty tu robisz? Czy nie wiedzieliście, że narzeczona nie mogła pocałować innego człowieka? Zapłacić okup jest tak kulawy pod kapelusz! "

Słodki rozpoznać rozmiar. Aby przeciąć wstęgę równą wzrostu oblubienicy, i kilka innych są dłuższe i krótsze, a następnie oczyszczenie jest zaproszony wybrać odpowiedni dla każdej błędnej odpowiedzi, powinien „kupić” sobie prawo do kolejnej próby. Zamiast wstęgi wzrostu może być mierzona wielkością stóp, nosa, rąk, bioder i tak dalej.

Prawdziwą przyczyną jego małżeństwa. Na każdym kroku umieścić powód (do obliczenia, mama wykonane, przyjaciół poradził pracy diabła, zagubione karty, itd.) Fakt, że nie są one bardzo dobre. Zadaniem oczyszczenie przychodzi iść w górę, ale w kroku z tym, co przyjdzie przyczyną tego – i to jest prawda. „Highlight” tej konkurencji jest to, że świadek (przyjaciel oblubieńca) musi odgadnąć go wskrzeszę w ramionach.

Kiedy to wiano, oferty muszą być różne, że jest zmieniane tańce, piosenki, logicznego myślenia, pokaz siły i zręczności, odpowiedzi do zagadek okupu było ciekawe i zróżnicowane, a pan młody miał okazję do odpoczynku od ćwiczeń.

Odkupu opcji dla pana młodego:

Oczywiście, opcja najbardziej popularne – to pieniądze, ale nie wiele do zrujnować budżet przyszłości rodziny, konieczne jest alternatywne wersje odkupieniu, jako taka, może być stosowany: czekolady, czekoladki, szampana … lub, alternatywnie, gdy dziewczyna przemyśleć wiano, konkursy, warianty dzierżawy mogą przygotować kilka kart obietnice swojego przyszłego męża. I za każdy błąd w odpowiedzi na oczyszczenie musi wyciągnąć jedną z nich do wyboru. Na kartach można napisać: „będzie miesiąc do mycia naczyń”, „kupić futro w pierwszym roku życia”, „Przyniosę kawę w łóżku dwie niedziele z rzędu”, „Napiszę dziś ulubiony wiersz”, „pierwszy rok małżeństwa iść razem, aby odpocząć border”…

Główną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę: kiedy jest wykup panny młodej, pana młodego do zawodów musi być jego zdolność, a w skrajnych przypadkach, że zawsze mógł opłacać.