618 Shares 8227 views

Jak wyciąć muzykę. Program do cięcia muzyki

Każdy lubi słuchać muzyki. Ktoś robi to w samochodzie lub w autobusie, ktoś jest w domu. Bardzo często okazuje się, że lubimy skład, nie wszystkich, ale tylko część z niej (w chórze lub solo). Chciałbym słuchać piosenek tę chwilę w kółko, aby umieścić ulubiony fragment pierścienia telefonu, ale nie każdy wie, jak wyciąć muzykę. Poniżej znajdziesz kilka sposobów radzenia sobie z tym jest nie tak poważne, ale czasami bardzo ważna kwestia.


przycinanie dźwięku

Istnieje wiele sposobów krojenia muzykę. Są to zarówno trudne i oświetlić drogę. Ale, oczywiście, jeśli nie wiesz jak wyciąć muzykę, to nie jest mądry. Można to zrobić za pośrednictwem Internetu. Są to usługi, które są zaangażowane w podobnym traktowaniu muzyki, mogą zrobić ze składem wszystkiego, co klient chce, a w ciągu kilku minut. Jeśli nie masz dostępu do Internetu, trzeba wiele programów, które działają z plikami audio, takich jak Nero.

Wielu nie wie jak wyciąć muzykę na płycie tak, że czyta w różnych uczestników za pośrednictwem różnych programów, ponieważ zdarza się, że kompozycja ma inny format, a nie w formacie MP3, co nie jest po prostu nadaje się do nowoczesnych odtwarzaczy.

zmiana formatu

Format zmienia się za pomocą różnych konwersji i edycji obrazów. Na przykład, najbardziej prosty program – Sony SoundForge. Po instalacji dziwny szary arkusz, ale jeśli przeciągnąć żądany utwór na nim, tylko iść skład leczenia. Klikając na punkcie „Plik” i „Zapisz jako …” pojawi się okno z możliwością wyboru formatów, oszczędność miejsca i śledzić nazwy. Po zdefiniowaniu formatu i zapisać go, wybrać zadanie. Operacja ta może wnieść do innych plików, które nie grają na komputerze lub mają dziwny format. Taki schemat działania, co do zasady, ma zastosowanie w innym edytorze i konwertera.

nagrywanie płyt

Nie każdy wie, jak wyciąć muzykę nie na dysku flash i regularnego CD. Aby to zrobić, trzeba będzie program do nagrywania płyt i składu pożądanej wielkości.

Jakie programy napisać muzykę? Istnieje wiele, na przykład, NERO, Sony SoundForge, CD Burner XP i innych. Na przykład, weźmy CD Burner XP. Zainstalować program, wybrać pozycję „Data Disc” lub „Tworzenie płyty z danymi” (w różnych wersjach na różne sposoby). Następnie włóż dysk do napędu i wybrać typ, który ma zamiar nagrać płytę CD lub DVD. Następnie otwórz okno pliku dodając tam wybrać folder z utworami, upewniając się, że wszystkie utwory w folderze jest format MP3, aby dowiedzieć się, czy urządzenie, na którym utwory są do gry, a także wspiera inne formaty. Teraz można łatwo skopiować lub przenieść wszystkie pliki audio w polu po lewej stronie.

Poniżej znajduje się pasek, który przypomina wskaźnik, który pokazuje pozostałą przestrzeń. Jak tylko wymagana ilość muzyki zostaną wpisane lub wypełnione twardy, można bezpiecznie spalić, klikając przycisk „Burn”. Podczas tego procesu, nie jest to zalecane, aby uruchamiać programy w tle, aby przypadkowo nie anulować lub zakończyć program, lub płyta może być uszkodzona. Zaleca się, aby poczekać do końca płyty. Po zabiegu, sprawdzamy jak nagrać płytę, wkładając ją do napędu i otwartą grę.

W przypadku innego procesu nagrywania programów jest podobna. Czasami zdarza się, że istnieje element „Record Audio (MP3) disc”. Może być stosowany w ten sposób. Praktycznie nie ma różnicy. Tylko program dla wygody rozpozna tylko pliki muzyczne. W ten sposób można łatwo nagrywać swoje ulubione utwory.

Nagrywanie na odtwarzacz MP3

Odtwarzacz MP3, można nagrywać tylko utwory w tym formacie. Choć nie jest tak, że urządzenie rozpoznaje inny, ale to jest niezwykłe. Po podłączeniu odtwarzacza do komputera otwiera okno (jeśli jest włożona płytę). Następnie szukamy folderu «Dźwięk» i «Muzyka», i to skopiować i wkleić niezbędne utworów MP3 z komputera.

Jak wyciąć muzykę przez „Nero”

Jak rozwiązać ten problem, jeśli nie ma Internetu? Tutaj należy określić program i jego dodatek na opakowaniu. Instalując cały pakiet Nero, szukając aplikacji Nero WaveEditor. Użyj „Otwórz” uaktywni żądany plik muzyczny. można po prostu przenieść pliki audio do obszaru roboczego programu. Spowoduje to wyświetlenie ścieżki dźwiękowej z „EKG”. Za jego pomocą możesz zrozumieć jak wyciąć muzykę.

Słuchaj piosenek (naciskając przycisk „Play”) i znalezienie odpowiedniego miejsca, możemy nacisnąć „Pauza”, podkreśla fakt, że zbyt dużo (aby wstrzymać wyraźną miejsce), a cały fragment jest podświetlony na biało. Naciśnięcie prawego przycisku myszy wybrać opcję „Cut”. Odciąć żądany obszar. Jeśli to konieczne, zrób to samo z zakończeniem.

Jak wyciąć muzyki online

Istnieje wiele stron internetowych, które oferują swoje usługi za darmo obrzezanie piosenek. Mogą być stosowane jako Nerona. Niektórzy uważają, że jest to jeszcze łatwiejsze. Z reguły dziełem takich stron jest podzielony na trzy etapy: otwórz plik – cut – aby zapisać.

  • W pierwszym etapie, jeśli jest to konieczne plik na komputerze, wybierz opcję „Otwórz”. W Eksploratorze Windows znajdź plik i przesłać do serwera witryny.
  • W drugim etapie w „Cut” pojawi się na ścieżce toru. Po wybraniu interwału, przyciąć go. Gotowe.
  • W trzecim etapie, zwanym „Zapisz” można dodawać efekty, podnieść lub obniżyć jakość segmentu. Na przykład, obniżenie jakości segmentu toru można dodać do telefonu z małą ilością pamięci. Ale, oczywiście, w tym przypadku, a dźwięk ulegnie pogorszeniu. Po zapisaniu wyników do komputera trzeciego etapu zostanie przekazana.

Jest to bardzo wygodny sposób cięcia muzyki przez Internet, zwłaszcza jeśli nie chce mieć do czynienia z różnymi programami.

łączenia segmentów

Kwestia jak wyciąć muzykę i podłączyć często znaleźć w Internecie, otwartych przestrzeni, trochę bardziej skomplikowane. Ale nawet uczyć nigdy nie jest za późno. Aby wykonać zadanie będzie także potrzebny program. Rozważmy na przykład Nero WaveEditor. Na początek schematu opisanego powyżej, muzyka przyciąć do pożądanej długości. Następnie w pożądany przejścia i wprowadzania ruchomy kursor w celu przesunięcia do drugiego pliku, więc połączenie dwóch kompozycji. W podobny sposób można połączyć i nie dwa kawałki, i wiele więcej, tworząc nową pracę.