489 Shares 5047 views

Jak wygląda poduszka, łóżko z poduszkami? Jak wygląda pióro poduszki?

Jak wiesz, we śnie wszystko można sobie wyobrazić. Tak więc nocne marzenia mogą obejmować ludzi, przedmioty, a także wiele obrazów. Dzisiaj proponujemy dowiedzieć się, co marzy o poduszkach. Być może obraz ten przewiduje wakacje? Czy przeciwnie, czy ta wizja obiecuje chorobę i potrzebę spędzania czasu w łóżku? Odpowiemy na te pytania razem. Pomożemy nam w tym przez kilka najbardziej znanych i wiarygodnych kolekcji dostępnych interpretacji.


Księga Gustawa Millera

Dlaczego wiele poduszek marzy, zdaniem słynnego amerykańskiego ezoteryka? Więc Gustavo Miller twierdzi, że ten obraz obiecuje odpoczynek i przyjemność. Jeśli młody, uczciwy seks, marzy, że sama siada poduszkę, wkrótce w prawdziwym życiu będą bardzo obiecujące perspektywy na przyszłość. Wizja, w której się położysz i kładziesz głowę na tej poście, wskazuje, że odpoczynek będzie dla ciebie kosztem niepokoju i doświadczeń innych osób. Bardzo piękne poduszki, widziane przez Ciebie w snach nocy, obiecują dobrobyt we wszystkich staraniach. Dziewczęta takie są przewidywane jako bardzo udane małżeństwo. Mała poduszka jest postrzegana jako symbol tego, że marzyciel traci swoją moc. Taka wizja ma jednak pozytywne strony. Sprowadza się to do tego, że śniący marzyciel będzie tylko szczęśliwszy. Przedstawiciel tej samej płci, taka wizja może obiecać przebudzenie zainteresowania życiem duchowym i pragnieniem niezależności.

Dream Health

Ta zbiór interpretacji, jak wynika z jego nazwy, uwzględnia wizje nocne pod względem ich wpływu na dobrobyt osoby. Tak, jak w przypadku marzenia o poduszce, autorzy źródła twierdzą, że taki obraz obiecuje niebezpieczeństwo lub chorobę. Jeśli będziesz leżeć w tej sprawie, w niedalekiej przyszłości będziesz narażony na problemy związane z kręgosłupem szyjnym. Dlatego też, gdy wystąpią pierwsze objawy, warto odwiedzić lekarza natychmiast, aby nie rozpoczynać tej choroby. Dlaczego marzysz o łóżku z poduszkami? Ta wizja jest uważana przez kompilatorów tej kolekcji za znak, że potrzebujesz długiego odpoczynku. Może przez dłuższy czas nie wyjeżdżałeś do pracy. Popraw błąd, ponieważ twoje ciało potrzebuje relaksu.

Ukraińska książka marzeń

Poduszkę autorów tej kolekcji interpretuje się jako dobry znak. On obiecuje senną rodzinę. Wiele poduszek we śnie wskazuje, że jakaś dobra osoba lęka się o tobie. Jeśli te pościel są w twojej wizji, poczekaj wkrótce na gości. Dlaczego poduszka jest duża? Ten obraz może wskazywać, że w najbliższej przyszłości będziesz musiał płakać dużo.

Rosyjska książka snów

Odpowiadając na pytanie, co marzy o poduszce, autorzy tej kolekcji twierdzą, że pojawienie się tego obrazu w snach nocnych może być spowodowane przez kilka powodów, Więc być może jesteś po prostu zmęczony codziennymi zmartwieniami i marzy o właściwej odpoczynku. Ponadto, jest możliwe, że z ciężkiej rzeczywistości, którą próbujesz wyjechać, zanurzony w świecie fantazji. Jeśli wyobrażałeś sobie, że nie możesz spać ze względu na fakt, że poduszka jest zbyt sztywna, to w rzeczywistości wkrótce będziesz musiał pogodzić się ze swoimi iluzjami. Pokonaj to pościel – aby zrozumieć, że w swoich fantazjach jesteś bardzo daleko od rzeczywistego stanu rzeczy. Co wyglądają piórko poduszki, która została rozdarta? Ta wizja ostrzega przed możliwością bycia ofiarą oszustwa lub brudnej sztuczki. W związku z tym należy zachować maksymalną ostrożność w prawdziwym życiu.

Książka dla dzieci

Kompilatorzy tej kolekcji dają interpretacje różnych wizji dla najmłodszych. Tak więc, dzieci, które marzyły o poduszce, przewidują potrzebę podjęcia pewnych starań, aby utopić nieuczciwe uczucia i negatywne emocje. To musi być zrobione, nawet jeśli taka reakcja jest uzasadniona i sprawiedliwa.

Interpretacja snów od A do Z

Jeśli wyobrażałeś sobie, że trzymasz głowę na bardzo miękkiej i wygodnej poduszce, to w prawdziwym życiu możesz pozbyć się jakieś irytujących problemów. Jeśli ta pościel okaże się trudna i leży na niej jest zupełnie niewygodna, to w rzeczywistości będziesz musiał odłożyć zaplanowane wydarzenie, nawet pomimo jego znaczenia. Pójść spać i przekonać się, że nie ma poduszki – miłości, która nie przyniesie szczęścia i radości z przyjaźni. Cała góra poduszek na łóżku mówi o jasnych perspektywach na najbliższą przyszłość. Te pościel, pomalowane w różnych kolorach, wskazują, że w niedalekiej przyszłości będziesz miał okazję dowiedzieć się, jak jeden z twoich nowych znajomych naprawdę cię dotyczy. Poduszka jedwabiu z haftem może powiedzieć, że marzyciel jest przeznaczony do przetrwania obecnego męża i ponownego małżeństwa. Jeśli wyobrażałeś sobie, że zmieniasz poduszkę, możesz poważnie odnieść sukces. Jednak nastąpi to tylko poprzez wyeliminowanie konkurentów. Bardzo duża poduszka we śnie zapowiada zaangażowanie w biznes, który będzie związany z mnóstwem niepokojów i zmartwień, ale przyniesie Ci wyjątkowe korzyści. Ta pościel o niewielkim rozmiarze wskazuje, że będziesz w stanie udowodnić siebie jako niezależną i oryginalną osobę. Jeśli widzisz w snach nocnych, latających po pokoju z podartą poduszką, to w prawdziwym życiu ryzykujesz utratę przyjaźni ludzi, których braki nie mogą być pogodzone.

Książka Dream Meble

Autorzy tej kolekcji interpretacji uważają podgrzewaną poduszkę za znak odpoczynku, a także potrzebę pomocy kogoś bliskiego. Jeśli marzyłeś o tych pościel w dużych ilościach, to w rzeczywistości z powodu braku aktywności i lenistwa grozi Ci poważne uszkodzenia. Dlatego nie poświęcaj zbyt wiele czasu na odpoczynek, ale zawsze musisz pamiętać rzeczy.

Kolekcja wskazówek otrzymanych we śnie

Dlaczego marzenie o poduszce białej, pięknie haftowanej lub w inny sposób? Według autorów tego źródła taka wizja przewiduje spokój i komfort w domu. Jeśli jednak poduszka złapała cię w bardzo nietypowych okolicznościach, to w prawdziwym życiu prawdopodobnie jesteś zbyt zrelaksowany. Konieczne jest, aby to było nazywane, aby utrzymać rękę na impulsie, w przeciwnym razie masz ryzyko utraty czegoś bardzo ważnego, co później pożałujesz. Podarte poduszki, zwłaszcza jeśli się wyskakują, przewidują, że marzyciel jest poważną kłótnią lub kłótnią z bliskimi ludźmi.

Starożytna francuska książka marzeń

Autorzy tej kolekcji twierdzą, że jeśli wyobrażałeś sobie, że leżisz na łóżku na poduszce, pokrytej grubym kocem, to w prawdziwym życiu jesteś zagrożony. Dlatego powinieneś być ostrożny, aby nie angażować się w wątpliwe sprawy. Dlaczego marzenie o poduszce i kocu starannie ułożone na łóżku? Ta wizja pokazuje, że w najbliższej przyszłości zagrożenie dla Ciebie nie jest zagrożone. Nie oznacza to jednak, że można stracić czujność i zrelaksować się. Marzenie, w którym patrzysz w twoje łóżko w kompletnym chaosie, wskazuje, że jakaś tajemnica, którą dokładnie ukrywasz, nadal będzie znana innym osobom. Sytuacja ta może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji i potrzeby poznania związku.

Sen dla miłośników

Jeśli przedstawiciel seksualnego seksu w nocy marzy, że robi łóżko, bawi się poduszkami, może mieć nowego partnera, z którym będzie się dobrze bawić. Jednak takie stosunki nie są długie i poważne. Marzenie, w którym dziewczyna lub kobieta widzi, że jej kochanek leży na poduszce, a jego twarz wygląda niezwykle blade w tym samym czasie, w prawdziwym życiu między nimi zawsze będzie niedopowiedzenie. Możliwe, że nie będziesz zadowolony z tego stanu rzeczy, a będziesz próbował zmienić coś w związku.

Współczesna książka marzeń

Co wszy na poduszce marzą , zdaniem kompilatorów tej kolekcji? Taka wizja jest postrzegana jako prekursor niepokojów związanych ze stanem zdrowia. Ponadto detektory mogą zepsuć nastrój i powodować nerwowość. Jeśli widzisz te owady na poduszce w ogromnej ilości, poczekaj na lęki ze względu na sytuację finansową. Tak więc nawet bankructwo i bieda mogą cię zagrozić. Sen, w którym potrząsasz wszy z poduszki, wskazuje, że będziesz w stanie przezwyciężyć wszystkie trudności i pozbyć się smutek, które cię pokonały.

Sen Aesopu

Ta kolekcja interpretacji uwzględnia wizje, w których pojawia się poduszka, jako potrzebę wypoczynku i odpoczynku. W niektórych przypadkach takie marzenie symbolizuje utratę witalności, pogorszenie stanu zdrowia i przedwczesne starzenie się. Jeśli wyobrażałeś sobie, że otrzymujesz poduszkę jako prezent, czekają cię poważne zmiany. Niewygodna i sztywna pościel ostrzega o potrzebie strzeżenia nawet tych, których uważasz za wiarygodne. Faktem jest, że ryzykujesz, że stanie się ofiarą oszustwa lub zdrady. Jeśli wyobrażałeś sobie, że we śnie zamieni się poduszkę z drugiej strony, to w prawdziwym życiu unikniesz poważnych problemów i kłopotów. Pokonaj to pościel – aby zrozumieć, ile fantazji jesteś daleko od rzeczywistości. Być może zajęło ci to wiele czasu, aby otworzyć oczy na rzeczywistość, ale było to konieczne. Wkładanie na poduszkę poduszki – do prac domowych i darów. Osuszyć ten pościel na słońcu – na prawdopodobieństwo, że ktoś w bardzo niegrzecznej formie zniszczy wszystkie swoje marzenia i fantazje. Sen, w którym wkład poduszkę w dół, jest uważany za dobry znak. Więc przewiduje sukces w biznesie i wiele przyjemnych niespodzianek. Wizja, w której widzisz, że śpi na poduszce innej osoby wskazuje, że w niedalekiej przyszłości niewierność może zainfekować twój związek z partnerem. Jest mało prawdopodobne, abyś wpadł w taki stan rzeczy, co w efekcie doprowadzi do samotności i udręki.