242 Shares 5043 views

dla dziecka 11 lat pracy z pensją: potencjalne zyski i możliwości aktywności

Książka jest dobrze znany niemiecki ekonomista i filozof Karla Marksa „Kapitał” odnosi się do dnia dzisiejszego. Każdego dnia ludzie biegają od jednego zadania do drugiego w poszukiwaniu finansowego dobrobytu. Nie pozostają w tyle i nasze dzieci z nami.


Dzieci chcą pracować

Coraz częściej dzieci do rodziców zapytać: „Jak zarabiać pieniądze dla dzieci w wieku 11 lat?” Jeśli dziecko ma pragnienie, aby uzyskać swoją pierwszą wypłatę, nie spiesz się, aby go odwieść, to dopiero pierwszy krok na drodze do niezależności finansowej.

Pracować dla dziecka 11 lat ze istnieje płaca, najważniejsze – pragnienie rodziców, aby pomóc dziecku w jej poszukiwaniach.

Praca dla dzieci

Inne dostępne dla studentów w 11 lat:

 1. recyclingu. Mianowicie dostarczanie makulatury i szkła. I nie ma w tym nic złego, że dziecko będzie dbać o środowisko.
 2. Sprzątanie mieszkań. Twoje mieszkanie sprawa nie powinna być ograniczona do, połączyć przyjaciół i znajomych, które nie są sprzeczne z faktu, że myje podłogi, wytarł kurz lub odkurzyć za symboliczną opłatą.
 3. asystent w niepełnym wymiarze godzin na stacji benzynowej. Jest to odpowiedzialność Twojego dziecka będzie obejmować: mycie samochodu, pomoc w wypełnianiu kierowcy, sprzedaż gorących napojów (kawa, herbata).
 4. Sprzedaży rzemiosło ręcznie robione. ręcznie robione kierunek z każdym dniem nabiera rozpędu. Nie jest to zaskakujące: rzeczy wykonane własnymi rękami, znany jest z jakości i oryginalności. To może być dziania, tkania z koralików, haftów – wszystko, co jest w stanie wyobraźni. Rzemiosło mogą być sprzedawane zarówno bezpośrednio jak i za pośrednictwem Internetu.

praca wakacyjna

Czy to działa dla dzieci 11-12 lat z pensją w święta? Oczywiście nie ma! W sezonie letnim metody zarobki stały się znacznie bardziej zróżnicowane. Wszystkie powyższe są dołączone następujące obszary:

 1. Dystrybucja ulotek. Z reguły pracodawcy taka działalność ma ścisłych ograniczeń wiekowych. I dla dziecka, ta praca przynosi pewne korzyści. Można chodzić z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, a jednocześnie zarabiać pieniądze
 2. listonosz praca. Co drugi amerykański film znajduje się scena, w której chłopiec na rowerze dostarczanie gazet, a co uniemożliwia wdrożenie go w Rosji? Ten rodzaj zarobków przyczyni się do poprawy organizacji, punktualności i orientację położenia dziecka. Idealna praca dla studenta w 11 lat, prawda?
 3. zwierzaki niemowlęcym. Najczęściej psy. Czasami dorośli w ich szalonym tempem życia po prostu nie mają czasu, aby fizycznie nawet spacer, karmić, myć zwierzęta. Żadnych specjalnych umiejętności nie są wymagane, ale mimo to, ta praca jest wystarczające zapotrzebowanie.
 4. Sprzedaż z produktów rolnych. Czy masz domek, więc dlaczego nie korzystać? Można sprzedać wszystko: owoce, warzywa, kwiaty i jagody. Można również przynieść dziecku sadzenie, pielenie i pielęgnacji roślin.
 5. Opakowania produktów nieżywnościowych w dużych supermarketach. Czasami pracodawca wyraża zgodę na zatrudnienie osoby małoletniej. Oczywiście, za zgodą i kierunkiem rodziców. To jest zadanie dla dziecka 11 lat z pensją, która będzie konsekwentnie zapewnić kieszeni.
 6. Zazieleniania miasta. Niektóre szkoły oferują studenci sami zarobić. Najczęściej jest to spowodowane sadzenia.
 7. Sprzedany. Możesz sprzedawać napoje, przekąski, ciasta i ciasteczka domowej roboty. Również dobrym rozwiązaniem, rozwija umiejętności kulinarne i przedsiębiorczych.
 8. Animator. Aby uczynić życie Twojego dziecka zamienił się w wakacje? To świetny pomysł, aby Twoje życzenia się spełniły. Wystarczy, aby dostać się do firmy na organizację wakacji. Zawód animatora umożliwia dane pokazują nastolatek artystycznej i wykorzystać to.

Zarabiaj pieniądze online

Jeśli Twoje dziecko siedzi godzinami patrząc na monitor, możliwe jest również, aby wysłać w dobrym kierunku. World Wide Web oferuje tysiące zarabiania w Internecie. Ale niezależnym wyszukiwania nie jest zalecane, być z dzieckiem, podczas gdy on ogląda strony z ofertami niepełnym wymiarze czasu pracy, aby uniknąć stania się ofiarą oszustwa internetowego.

Rodzaje zarobków w sieci

Rozważymy teraz jak dzieci 11 lat, aby zarobić pieniądze w Internecie:

 1. Zapłać przejściu badań i testów. Usługi te są wystarczająco wiele, tylko trzeba się zarejestrować i czekać na zaproszenie do udziału w badaniu.
 2. Pisząc pozytywne opinie. Jak często piszesz pozytywne opinie o salonie kosmetycznym, serwisu samochodowego, itp Nigdy? Jednocześnie skąd pochodzą? Jest to także rodzaj dochodu Internetu.
 3. Płatny przeglądanie stron internetowych. Po prostu trzeba zobaczyć stronę na linki, a otrzymasz nagrodę.
 4. czytanie e-maili. Czyta list – zdobyć pieniądze. Więcej liter – więcej pieniędzy.
 5. Wykonywanie prostych zadań. Zasadniczo, istota tego rodzaju dochodu jest przejść przez gry demo. Gdy gra zostanie przekroczony, należy napisać krótki raport na temat wykonanej pracy.
 6. Edycja zdjęć. Nadaje się do każdego, kto wie, jak używać Photoshopa.

Copywriter – wielka aktywność dla początkującego pisarza

Co innego praca odpowiednia dla dziecka 11 lat z pensją? Copywriter nagrywarka.

Z pewnością do czasu dziecko zaczął myśleć o niezależnym dochodów, on napisał setki esejów w szkole. Dlaczego więc nie wykorzystać go jako źródło dochodu? W Internecie istnieje wymiana copywriting. To jest platformą handlową, która specjalizuje się w sprzedaży artykułów dla stron w Internecie.

Teksty mogą być napisane w kolejności, lub sprzedawać je na własną rękę. Jest to szczególnie korzystne dla dzieci, które mają wytrwałości i cierpliwości. Wypłata 1000 znaków może wynosić do 50 rubli. Ale początkowy pas 6-10 rubli. 1000 znaków bez spacji. Więc jeśli dziecko ma możliwość pięknie i poprawnie wyrażać swoje myśli, to na pewno warto wypróbować swoje siły w tym kierunku.

E-portfel do wycofania środków

Pieniądze zarobione przez World Wide Web, gromadzą się w torebce elektronicznej. Zacznij swoją torebkę dziecko może dopiero po 18 latach. Dlatego też, bez pomocy rodziców nie wystarczy. W ten sposób można kontrolować, gdzie i jak dziecko zdobywa swoją pierwszą stolicę.

Wreszcie, mała

Teraz znasz odpowiedź na pytanie: „Co to jest praca dla uczniów 11 lat?”

Zasada: nie trzeba zmuszać lub zmuszania dziecka do którego każdy rodzaj działalności. Zaangażuj dziecko w przepływie pracy muszą być uzasadnione i celowe. Dziecko powinno być zainteresowany tym, co chce zrobić, do pracy spowodowanej entuzjazm i radość, a nie stać się ciężarem później.

Jeśli nadal wątpliwości, że praca dla dziecka 11 lat z pensją rzeczywistym, obecnym ostatecznego argumentu. We wczesnym dzieciństwie, Stiv Dzhobs dostarczane gazety, Thomas Edison sprzedawał jabłka w pociągu, a Joy Mangano pracował w klinice weterynaryjnej, które bez wątpienia pomogą im odnieść sukces. Czuli się jak dziecko, jak trudno dostaje pieniądze. Dlatego stanowczo postanowił sobie, że sukces nie musiał ciężko pracować przez całe życie jako przekleństwo.

Więc jeśli dziecko postawił sobie za cel, nie przeszkadzać mu w drodze do osiągnięcia.