269 Shares 9037 views

Tylny bagażnik na motocyklu. Dalszej podróży!

Z tego, co nie może być porównywana wrażenie, że czujesz podczas jazdy motocyklem. Nie można zaprzeczyć. Wolność w ogóle. Szczególnie zadowoleni z różnych podróży po prawej rumak dwukołowy. Ale do rzeczy. Czasem podróż nie może być zrealizowane z powodu jeden mały szczegół: brak miejsca na bagaż. Rzeczywiście, dwa koła i siodło, a co zrobić z wszystkich swoich rzeczy? To musi być rozwiązany. trochę refleksji, możemy dojść do tego samego wniosku. Ta sytuacja poprawi tylko kasy akwizycji. Ale czym są, rozmiary, kształty, materiały, opcje domowej roboty – to inna sprawa. Należy starać się go zrozumieć.


Dlaczego potrzebujemy?

Naturalnie, rower – to wielki pojazd. Transport indywidualny bez pasażerów, tylko kierowca i droga. Ale często w ten sposób nic nie może być zrobione. Gdzie umieścić rzeczy – nie jest jasne. Dlatego mądrzy rowerzystów wymyślił świetne rozwiązanie – sakw motocyklowych. Co to jest? torby podróżne, pudełka, które zawiesza się w sposób szczególny na rowerze. Najczęściej stałe tylny bagażnik. Dlatego, tylny bagażnik na motocyklu staje się integralną częścią każdego miłośnika transportu dwukołowy.

Typy kasetony

Istnieje wiele rodzajów tułowia dla motocykla. Dzielą się one do różnych podtypów. Dla wygody, można wyróżnić niewielką kategorię.

  • Pierwszy – na miejscu. Społeczność motocyklistów jest zdominowany przez tylnym bagażniku na motocyklu.
  • Druga kategoria materiału jest inna. Skóra, tkanina, plastik, żelazo – z których wszystkie mogą być stosowane w produkcji skrzyni. Ale często można znaleźć skórzany futerał na tylnej środkowej części motocykla. Z jasnych obrazów. Dlaczego Central? Odpowiedź jest prosta: ten typ motocykla „buta” znajduje się w samym centrum „ogona” motocykla.

  • Trzecia kategoria takiej jakości jak sztywność. Należy zdecydować, co będzie tylny bagażnik na motocyklu. Twardy, miękki lub pół-sztywne i można uznać za wariant ze szkieletem? Warto zwrócić uwagę. Warto również zauważyć, doskonały widok kasetony. Na przykład, pni, trunk siatka na motocyklu tego typu znaleźć dość trudne. Nie są one wspólne dla konkretnego powodu – estetyczny niższości. A prawda, będzie wyglądać brutalnego roweru z luźnym oczek plecach? Nic.

Wszystkie elementy tworzą ostateczny wynik. W związku z tym, co będzie tylny bagażnik na motocyklu, należy zdecydować z góry.

Kupić lub zrobić własną? Oto jest pytanie

Następnie trzeba zdecydować, co jest wymagane. Nabył ogromną liczbę opcji. Różne kształty, różne materiały, różne kolory. W ogóle, można kupić wszystko. Ale jeśli chcesz osobowość, warto pomyśleć o niezależnych kasetonów produkcyjnych.

Ale wtedy pojawia się kolejne pytanie: jak zrobić sakwy? Ta praca jest trudna, nic do powiedzenia. Ale wynik jest warte wysiłku. kasetony własne – prawdziwa ozdoba Twojego ulubionego motocykla.

Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem pracy warto wszystko dokładnie przemyśleć. W rzeczywistości, w tym przypadku niepożądanego pośpiechu. Jeśli chodzi o miejsca, można już powiedzieć na pewno – tylny bagażnik na motocyklu będzie bardzo przydatna. Dlaczego? Cóż, po pierwsze, tylne położenie nie będzie kolidować z jeźdźcem. Wszystko wydawało się być na swoim miejscu. Po drugie, bardziej pojemny bagażnik. Nic nie ogranicza tylny bagażnik wielkości. Materiał, z którego wykonane zostanie dla sakw motocyklowych? Tylny skóra bagaż często można znaleźć w rowerzystów macierzystych. To jest po prostu klasyka gatunku. Dlatego bagażnik czarnego gęstego materiału będzie dobrze wyglądać na swoim ulubionym motocyklu.

Pierwszy warsztat

Więc praca poszła na początek materiału i wycinania. Bez tego kroku, czy sakwy do motocykli. Tylne skórzane sakwy będą miały prostokątny szablon. Pojemność, łatwość produkcji – że kryteria przyszłego wyniku. Pierwszy rysunek. Tak, wycinanie – nie łatwa gra, zwłaszcza jeśli chodzi o tych twardych materiałów, takich jak skóra. W powyższej powierzchni ołówka należy zwrócić trzy typy figur w dwóch kopiach. Pierwszy – spód i pokrywa, druga postać – przednia i tylna część, trzecia – z dwóch stron. Oczywiste jest, że będą one różnią się wielkością. Para numer jeden będzie mniej więcej wielkości dwudziestu do czterdziestu centymetrów, drugi – w czterdzieści czterdzieści trzeciej – trzydzieści do czterdziestu.

Koniec pracy

Części wycięte są przetwarzane. Mianowicie, wykończenia brzegów, usunąć nierówności. Po tym wszystkim, piękny wygląd nie został odwołany. To wszystko, teraz jest jednym z najtrudniejszych etapów – szczegóły połączenia. Skóra – nie jest łatwym materiał: twarde, nie elastyczne. Jak z nim pracować? Normalny wątek z igłą w tym przypadku nie pomoże, trzeba wywołać ciężką artylerię. Na mistrzów skóry jest specjalne narzędzie: kanavkorez. Dzięki niemu i drewniany młotek mistrz robi schludny dziurę. Dzięki nim, w rzeczywistości zostanie pominięty wątek. Co jeszcze warto pamiętać? Ilość rowków w częściach przylegających muszą być takie same. Jest to logiczne, inaczej produkt trafi na jasnym stronniczości. Coś będzie wyższa, co niższe, coś, co będzie szczeliny. To właśnie należy unikać. I tylny bagażnik jest niemal gotowy do użytku. Pozostaje tylko przyszyć ją na okładce taśma montażowa. Plus, brutalne skórzane kurzu – i pni rowerzystę gotowy.

Każdy miłośnik motocykli będzie musiał zrobić sobie pni. Nie tylko pomaga w praktyce, ale także dać rower zupełnie nowy, dumny wygląd.