512 Shares 997 views

Jak narysować filiżankę: porady i wskazówki

Cup – starożytne duży szklany wazon lub napojów alkoholowych. Teraz są one przyznawane sportowcom za osiągnięcia sportowe. Ta nagroda jest kubek na statywie, czasami z uchwytami. Miseczki są w różnych rozmiarach, kształtach i wykonane są z różnych materiałów. Niektórzy młodzi artyści są zainteresowani pytaniem, jak narysować puchar. W rzeczywistości, nic wielkiego. W celu bardziej szczegółowego opisu stanowiska pracy można znaleźć w tym artykule.


Materiały i sprzęt

Przy podejmowaniu decyzji o tym, jak narysować kielich, musimy najpierw ustalić, materiały i techniki. Istnieje kilka typowych opcji: zaplanować proste ołówkiem, rysunek kredkami, malowanie akwarelami lub gwaszem. Co do wyboru zależy od umiejętności i zadań. Jeśli artysta maluje niedawno i dokładnie wie jak wyciągnąć kielich, lepiej zatrzymać wybór na prostym ołówkiem. Nawet jeśli trzeba coś naprawić, łatwo dostać się poprzez gumę striatelnoy. Podstawą jest, aby wziąć ciężki papier lub karton. W tym przypadku, końcowy obraz może być przekształcony w pocztówce lub powiesić na ścianie.

Etapy pracy

Rozważając kwestię Jak narysować etapy kubka, należy zwrócić uwagę na pewne specyficzne niuanse. Po pierwsze, to nagroda sport jest całkowicie symetryczna misa. To może być półkula lub bardziej wydłużony kształt. Często kielich ma dwa uchwyty – dla nich zwycięzcą jest wygodny, aby podnieść swoje trofeum. Ponadto nagroda koniecznie wyposażony w podstawkę na nogi, i – powinien być stabilny.

Stojąc operację startu z zastosowaniem pionową oś środkową. Około planuje się koła lub elipsy (w zależności od wybranego kształcie muszelki). Następnie, po bokach lekkie linie są zaplanowane ten sam uchwyt. Zawierając zarys, trzeba nakreślić nogę i stoiska. Stojak jest kwadratowy lub prostokątny element o małej grubości. Trofeum powinien być stabilny w przestrzeni, więc trzeba monitorować wielkość stoiska i nie wyciągać zbyt płytkie. Pod koniec pracy, zazwyczaj usuwa wszystkie linie konstrukcyjne. Można zastosować cieniowanie, cienie, lub udać się do wykresu akwareli.

W ten sposób staje się jasne, jak ołówek narysować puchar.

figura sportowych

Wyzwaniem jest jak narysować kielich sportowego, może stanąć przed fanami, którzy chcą rozweselić swojego przyjaciela. Zawsze miło jest dostać potwierdzenie, że ktoś wierzy w swoje siły. Konstrukcja tej nagrody w dziedzinie sportu jest standardem – miska z uchwytami na podstawy. Aby uzupełnić ten wzór może być sprzęt sportowy – piłki nożnej, narty, rakiety, czy coś innego, najlepiej na ten temat. Również w pobliżu kubka sportowej może być reprezentowany medalistów postumentem lub bukiet kwiatów. Jeśli pracujesz dla dorosłego swego przyjaciela, postać sport może być uzupełniony z butelką wina musującego. To jest przyjemne do picia jakiegokolwiek zwycięzcę jego trofeum.

Rysunek – sposób, aby czerpać przyjemność z procesu i pięknym gotowej pracy w wyniku. Opierając się na temat sportu zachwyci sportowców, kibiców i tylko ludzie obojętni na sztukę.